Sunday Night Cream /
Celý playlist
Ostatní

Britney si po zrušení opatrovnictví užívá nabyté svobody: Za poslední měsíce zvládla snad vše, co 14 let nesměla

Denisa Grofová
17. 08. 2022

Britney Spears dříve každý znal jako hvězdnou americkou popovou zpěvačku, skladatelku, držitelku cen. Při vyslovení tohoto jména se vám v hlavě určitě rozezní jeden z refrénů jejích nejznámější songů – Baby One More Time, Toxic nebo Oops!… I Did It Again. Její plakáty zdobily snad každý dětský pokoj.

Poslední měsíce se kolem ní však dějí věci, které s hudbou nemají nic moc společného, ale přesto (nebo právě proto) přitahují pozornost milionů fanoušků i kritiků po celém světě. 

Svoboda po čtrnácti letech

Listopad minulého roku znamenal pro Britney velký zlom. Soud v Los Angeles po dlouhých 14 letech s okamžitou platností zrušil opatrovnictví týkající se majetku, který je odhadován na 1,3 miliardy korun, a soukromých věcí zpěvačky, které bylo původně zavedeno kvůli vážným psychickým problémům, kterými trpěla. Opatrovníkem byl po celou dobu její otec Jamie Spears, který vládl opravdu tvrdou rukou. Zpěvačka nemohla rozhodovat o svém životě ani kariéře. Britney několikrát uvedla, že ji otec dokonce nutil vystupovat proti své vůli, zakázal jí sňatek s partnerem Samem Asgharim i další. Na její podporu tehdy vzniklo i hnutí s názvem FreeBritney, jehož jádro tvořili fanoušci a které ji po celou dobu procesu významně podporovalo.

Skica ze slyšení Jamieho Spearse u soudu

Vysněná svatba

Britney byla se svým dlouholetým přítelem Samem Asgharim, kterého poznala při natáčení videoklipu k písni Slumber Party, zasnoubená od září loňského roku. Sam je o 12 let mladší než Britney. Přesto jim to spolu jako páru sluší. Svatba s pouze 60 hosty se odehrávala v rezidenci, kterou má Britney v Kalifornii. Kvůli předešlým sporům byl jediný z celé její rodiny pozvaný bratr Bryan, který ji dovedl k oltáři. Mezi slavnými hosty nechyběla Donatella Versace, která navrhovala svatební šaty i oblek pro ženicha, dále také zpěvačka Madonna, herečka Drew Barrymore nebo dědička hotelového impéria Paris Hilton. 

Pro Britney to však nebyla první svatba, nýbrž třetí. Její manželství uzavřené v Las Vegas v opilosti s kamarádem Jasonem Alexanderem trvalo pouhých 55 hodin do anulování. Druhým manželem byl tanečník Kevin Federline, s nímž má Britney dva syny, Seana a Jaydena. Ani tento sňatek však nevydržel dlouho, pár se po dvou letech odloučil. 

Britney Spears šla už potřetí k oltáři, svatbu chtěl překazit její první manžel

Redakce / 10. 06. 2022

Ztráta „zázračného“ miminka

Britney často mluvila o tom, že touží po dalším dítěti. Nikoho tedy moc nepřekvapilo, když v dubnu na sociálních sítích oznámila, že čeká své vytoužené miminko. O měsíc později však přišla smutná zpráva o zpěvaččině potratu. Pár se nechal slyšet, že měli s oznámením počkat déle, ale byli z té novinky tak nadšeni, že ji chtěli sdílet s fanoušky. Zpěvačka ocenila podporu a oznámila, že se o rozšíření rodiny budou s manželem snažit dál. 

Britney šokuje každý den

Čtrnáct let nesměla nic, teď je svobodná, tak si to potřebuje užít. Svatba i dítě se dá pochopit. Nad čím ale zůstává rozum stát nejednomu fanouškovi, je zpěvaččina prezentace na sociálních sítích. Britney zásobuje svůj instagramový účet, kde má 14 milionů sledujících, denně šokujícím obsahem. Scénický tanec, nahota, dlouhé popisky plné sledu myšlenek nebo přehlídka jednoho crop topu na 10 snímcích, to vše tam najdete. Její příspěvky denně sdílí miliony lidí po celém světě, ne ale z důvodu obdivu, jde spíše o údiv a nepochopení, co se s Britney děje.

Trojitý Brežněv, vášnivé divy i muži sobě aneb Nejslavnější polibky historie

Karin Šnýdrová / 06. 07. 2022

Britney Spears se na Instagramu svlékla donaha: Konečně se prý cítí svobodně

Redakce / 07. 01. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM