Ostatní

Britney Spears se na Instagramu svlékla donaha: Konečně se prý cítí svobodně

Redakce
Britney Spears opět šokovala svým příspěvkem na Instagramu. Tentokrát se svlékla úplně donaha. Stalo se tak v rámci oslavy její svobody. Zpěvačka se minulý rok totiž vymanila z opatrovnictví svého otce. Rodinu ostře kritizuje, připravuje svatbu a také si přeje mít se svým snoubencem miminko.
07. 01. 2022

Britney Spears se na Instagramu svlékla donaha

Před pár hodinami zveřejnila zpěvačka Britney Spears velmi odvážné snímky na svém Instagramu. Je na nich zcela nahá, pózuje před zrcadlem a rukou si zakrývá poprsí. „Svobodná ženská energie nikdy nebyla pocítěna lépe,“ napsala k fotografii princezna popu. Fotografie se líbila více než 2 milionům lidí, kteří ji označili srdíčkem. Komentáře má Britney Spears vypnuté, ale dle počtu srdíček lze usuzovat, že tímto postem u svých fanoušků zabodovala. Nebylo to poprvé, kdy sdílela takto odvážné snímky. Minulý rok zvítězila nad svým otcem, který byl jejím opatrovníkem a spravoval její majetek. Od té doby se na jejím Instagramu objevilo hned několik velmi odvážných fotografií. Britney Spears chce zkrátka světu ukázat, že nyní si bude konečně dělat, co chce.

Jiří X Doležal: Oligarchizovaná média degradovala žurnalistiku. Jsem konopný pacient

Konečně se cítí svobodně, rodinu ostře kritizuje

Opatrovnictví jejího otce bylo zrušeno po dlouhých 13 letech v září roku 2021. Jednalo se o velké vítězství Britney Spears, která o jeho zrušení usilovala už delší dobu. Podporována byla svými fanoušky, kteří dokonce založili hnutí #FreeBritney, které bojovalo za to, aby zpěvačka mohla být opět zcela svobodná, a její otec by tak ztratil kontrolu nad jejím životem i majetkem. Vztah Britney Spears s otcem není dobrý. Obvinila jej z toho, že jednal proti její vůli a také jí měl zakazovat sňatek se Samem Ashgarim, který je zpěvaččiným snoubencem. Dokonce prý měla být Britney nucena mít zavedené nitroděložní tělísko, které ji brání otěhotnět.

Se snoubencem si přejí mít dceru

Britney Spears a její snoubenec Sam Ashgari otevřeně hovoří o tom, že by si přáli mít spolu děti. Když se reportér TMZ Sama zeptal, jaké jsou jejich společné plány do budoucna, Sam Ashgari pohotově odpověděl: „Dělání dětí.“ Konkrétně se mluví o tom, že Britney Spears by si velmi přála holčičku. Zpěvačka má už dva syny – Seana Prestona a Jaydena Jamese. Jejich otec je známý tanečník Kevin Federline. Zdroj blízký zpěvačce řekl pro deník The Sun: „Britney rozhodně chce více dětí a byla by tak šťastná a vděčná za dalšího syna, ale hluboko uvnitř si přeje být maminkou malé holčičky. Chce jí věnovat šaty a vzít svou dceru na hodiny tance, dělat věci, které její syny nezajímají.“

Kazašský kulturista má slabost pro silikonové panny: První láska se mu rozbila, nyní žije se dvěma umělými ženami

Zdroj také oznámil, že si myslí, že by pár mohl počít již brzy. Je také skálopevně přesvědčen, že děti Sama a Britney se nebudou stýkat s otcem a sestrou zpěvačky. „Britney udělá vše, aby ochránila a vychovala dítě v bezpečném prostředí. Není žádným tajemstvím, že mít kolem sebe tyto lidi není bezpečné prostředí,“ sdělil zdroj. O svatbě zpěvačky toho zatím není moc známo, jisté je, že to bude jedna z největších společenských akcí, která přiláká pozornost médií. Britney Spears však v jednom příspěvku na Instagramu prozradila, že ve svůj velký den oblékne šaty od Donatelly Versace.
Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: The Sun, Blesk, Deník N, Stylecaster

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM