Víkend na Expres FM /
Celý playlist
Mix

Střelci jsou chaotičtí, Vodnáři raději filozofují: Největší bordeláři horoskopu

Tereza Braunová
12. 10. 2022

Nepatříte zrovna mezi jedince, kteří mají doma neustále naklizeno? Možná, že za to ani tak moc nemůžete. Je možné, že je na vině vaše znamení zvěrokruhu. Některým z nich totiž hvězdy a planety příliš organizovanosti a pořádkumilovnosti nepřisuzují. Která znamení patří mezi největší bordeláře horoskopu podle astrologů?

Pokud patříte mezi milovníky pořádku, nejspíše budete mít velký problém pochopit někoho, kdo to má jinak. Zatímco někomu bylo v oblasti úklidu naděleno smyslu pro pořádek, jiný na neustálé leštění či přerovnávání věcí nemá ani pomyšlení. Možná, že vám to někoho připomíná. Patříte mezi známé pečlivky, nebo nepořádníky? Sdílíte domácnost s partnerem, který v ní dělá neustále neorganizovaný chaos? Tohle jsou ti největší bordeláři podle zvěrokruhu.

Erotika podle horoskopu: Astroložky promluvily o preferencích znamení zvěrokruhu, kdo je dominantní a koho lákají neobvyklé praktiky?

Redakce / 20. 09. 2021

Střelci

Střelci vyhráli v žebříčku nepořádných znamení pomyslné a nezáviděníhodné první místo. Často totiž dělají přehnaně moc věcí najednou a vlivem toho jakýkoliv smysl pro pořádek postrádají. Podle astrologů může být na vině i jejich ohnivý živel: „Ohnivá znamení jako Střelec, Beran a Lev jsou vždy velmi aktivní, ale Střelec dělá všechny věci najednou,“ vysvětluje známý jasnovidec a astrolog Inbaal Honigman na webu bestlifeonline.com. Zároveň tak objasňuje, proč Střelci na rozdíl od jiných ohnivých znamení doslova vládnou chaosu. Další negativní vlastností Střelců je nezodpovědnost, která jejich domácnosti zrovna moc neprospívá. Střelci nesnášejí povinnosti a předem daný řád, těžko si tak v nabitém rozvrhu naplánují důkladné uklízení koupelny, třídění dokumentů nebo čištění sedačky. Kdykoliv vejdete ke Střelci domů, ihned poznáte, že jste se ocitli v domácnosti nespoutaného a dobrodružného Střelce. Pro něj je totiž i neustálé hledání věcí určitým typem dobrodružství, na kterém nic měnit neplánuje.

Vodnáři

Vodnáři často a rádi přemýšlejí. Rádi poznávají nové věci a vědomosti, a tomu přizpůsobují také svůj životní styl. Často toho mají hodně na srdci a seznam knih, které chtějí přečíst, je plný na dlouho dopředu. Uklízení ale Vodnářům nejde a ani je nebaví. Díky své sečtělosti a informovanosti jsou však dobrými řečníky, kteří se ze všeho dokážou dobře vymluvit. Když je tedy požádáte například, aby vysáli, nebo umyli nádobí, namísto toho vám pravděpodobně uštědří obsáhlou přednášku o historii těchto činností nebo třeba o ekologii, jen aby se z domácích povinností vyvlékli. V horším případě se ani nepokoušejí o výmluvy a rovnou utečou ponořit se do svých knih nebo studií. Myslíte si, že to dělá schválně? Podle mystika Lurie Kimmerleho za to ale Vodnář ani moc nemůže. Myšlenky Vodnáře se totiž dle jeho slov neustále a rychle střídají a mění, takže se Vodnář natolik ponoří do svého neustálého hloubání, že doslova nevidí, jak se nádobí hromadí ve dřezu. Svůj nepořádek ale Vodnáři vynahrazují svým blízkým zajímavými nápady, plány a kreativitou.

Ryby

Ryby jsou známými snílky. To způsobuje, že pořád raději tak trochu utíkají z reality. A právě s tím souvisí i jejich pořádek v domácnosti. Ryby totiž nejsou moc praktické a raději se ubírají do své představivosti, než aby vzaly do ruky mop a šly vytírat nebo vzaly prachovku a šly utírat prach. Nejsou sice tak chaotické jako Střelci, přesto úklidem moc času netráví. Navíc i nepořádek se Rybám občas zamlouvá. Jak řekl astrolog Honigman: Když se oloupe barva ze zdi, Ryby si užijí její nový rustikální vzhled. Nepořádek v domácnosti Ryb ale nevzniká najednou, roste pomalu, v průběhu let,“ vysvětluje známý astrolog a jasnovidec. Pokud tedy s Rybami sdílíte společnou domácnost, buďte na jejich nepořádek připraveni. Dávejte si od začátku společného bydlení pozor na hromadění věcí a neorganizovanost, jinak Ryba zabere celý váš prostor nahromaděným harampádím.

Nejzručnější znamení zvěrokruhu: Kdo se bez problémů uživí rukama a jaké znamení nezvládne zatlouct ani hřebíček?

Tereza Braunová / 03. 08. 2022

Nejhorší řidiči podle horoskopu: Raci jsou za volantem bezohlední, kdo další ohrožuje bezpečnost provozu?

Tereza Braunová / 07. 09. 2022

Zdroj: bestlifeonline.com
Úvodní foto: freepik.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM