Víkend na Expres FM /
Celý playlist
Mix

Nejhorší řidiči podle horoskopu: Raci jsou za volantem bezohlední, kdo další ohrožuje bezpečnost provozu?

Tereza Braunová
07. 09. 2022

Myslíte si o sobě, že jste dobří řidiči? Jestli tomu tak doopravdy je, napoví i vaše znamení zvěrokruhu. Zatímco některým jedincům totiž přisoudilo jejich hvězdné znamení do vínku bravurní řidičské schopnosti, na jiné moc talentu pro řízení motorových vozidel nezbylo. Proto musejí být za volantem rozhodně více snaživí a obezřetní, tomu tak ale často není. Jaké znamení patří mezi nejhorší řidiče podle horoskopu?

Byli jste rádi, že vám v autoškole vůbec dali řidičák? Máte dodnes problémy s couváním, popojížděním v kolonách, rozjížděním se do kopce nebo s parkováním? Možná, že za to může i vaše znamení horoskopu. Kdo má antitalent na řízení? Zjistěte, jestli podle planet patříte mezi nejméně zdatné řidiče a na co byste si měli dávat pozor.

Prošli byste autoškolou? Vyzkoušejte, jak zvládnete test pro budoucí řidiče

Michal Plšek / 01. 09. 2022

Beran

Berani bývají odvážní, energičtí a ohniví. A přesně takoví jsou i jako řidiči. Berani totiž často řídí bezohledně a kromě toho většinou také překračují povolenou rychlost. Berani za své řízení nejednou dostávají pokuty, navíc se jim nevyhýbají ani dopravní nehody. Podle nedávných výsledků a statistik  pojišťovací společnosti aut Insurify, které poukazují na největší množství dopravních přestupků a dalších prohřešků jsou právě Berani považování za nejhorší řidiče z celého zvěrokruhu. Jsou totiž ovládáni planetou Mars, která je někdy také považována za „planetu motoru a rychlosti“.

Podobně jako v celém svém životě se i během řízení Berani většinou pohybují v rychlém jízdním pruhu. Rádi totiž nechávají věci na poslední chvíli, a pak uhánějí jako splašení, aby nepřišli pozdě. U Berana jsou tedy přestupky v podobě překračování povolené rychlosti nejpravděpodobnější ze všech znamení zvěrokruhu. Není se čemu divit, že v nedávném žebříčku sestaveném společností Insurify, který se zaměřuje původce dopravních nehod v souvislosti s jejich hvězdným znamením horoskopu, vyskytuje hned na třetím místě jako znamení s nejčastějším výskytem dopravních nehod.

Kozoroh

Kozoroh stejně jako ostatní zemská znamení je velice ctižádostivý. Jejich pečlivost a ambice ale mají v případě jejich řízení značné mouchy. Kozorozi patří mezi znamení s největším sklonem způsobovat drobné ťukance a dopravní nehody, jsou tvrdohlaví a s přípravou vozidla i samotnou jízdou si vždy dávají na čas. Raději vyrážejí o dost dříve než by měli, jen aby stihli vše pořádně připravit a zkontrolovat na cestu.

Podle astrologů se Kozorozi řadí mezi řidiče, kteří mají stále co vylepšovat. Navíc podle jednoho z průzkumů pojišťovací společnosti aut Insurify se tento fakt potvrdil. Kozorozi se totiž umístili jako druzí nejčastější viníci dopravních nehod. Někteří Kozorozi sice jezdí přehnaně pomalu a opatrně, ale někdy až moc, takže mohou způsobovat i dopravní kolony. Rádi šetří jak vozidlo, tak i palivo a svou peněženku, proto jsou na silnici přehnaně pomalí. Pokoušejí trpělivost ostatních řidičů. Jejich spokojené a pohodlné tempo se totiž těm, které na silnici a v provozu potkají, nemusí až tak moc zamlouvat. To ale Kozorohy rozhodně neodradí, aby v něm i nadále pokračovali.

Rak

Raci jsou sice velice opatrní a citliví, při řízení jsou ale podle astrologů překvapivě bezohlední. Zatímco na své vlastní bezpečí i spolujezdců dávají dobrý pozor, vůči ostatním řidičům jsou spíše laxní. Potřebují někam zacouvat nebo odbočit? Počkejte si.

Naopak na rychlostních silnicích a dálnicích jezdí Raci někdy nadmíru rychle. Právě proto se řadí podle společnosti Insfury mezi řidiče s nejvíce přestupky, a dokonce i mezi znamení s nejčastěji zabavovaným řidičským průkazem. Navíc se Raci umístili na čtvrtém místě také jako jedinci, kteří nejčastěji dostávají pokuty za nedodržování povolené rychlosti a nejvíce způsobených nehod.

Nejzručnější znamení zvěrokruhu: Kdo se bez problémů uživí rukama a jaké znamení nezvládne zatlouct ani hřebíček?

Tereza Braunová / 03. 08. 2022

Největší stresaři a nerváci podle horoskopu: Na Raky funguje příroda, na Berany sport

Redakce / 04. 05. 2022

Zdroj: bestlifeonline.com, pinkvilla.com
Úvodní foto: Freepik

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM