Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Na škole ji šikanovali kvůli vzhledu: Utratila přes půl milionu za plastiky a muži po ní touží

Avatar photo Eliana Moravcová
20. 11. 2022

Kdysi ji v mládí šikanovali na škole kvůli vzhledu. Po několika plastických operacích, za které Céline Centino utratila v přepočtu více než půl milionu korun, je k nepoznání a věří, že si nemůže najít partnera proto, že je příliš krásná.

Na sociální síti Instagram nyní tuto krásku sleduje téměř 1 milion lidí, ale přesto se v minulosti Céline Centino svěřila, že má problém najít si partnera. Myslí si totiž, že je nyní příliš krásná a muži se s ní bojí hovořit. V minulosti však tolik sebevědomí neměla. V mládí byla obětí šikany, kdy ji lidé odsuzovali na základě vzhledu. Mnohdy byla označována za ošklivou a bála se kvůli tomu chodit do školy. Její nízké sebevědomí a nejistota nakonec vedly k tomu, že si za své peníze, které si jako začínající kadeřnice vydělala, našetřila na plastické operace, které jí pomohly cítit se konečně spokojeně ve vlastním těle.

Na operační sál vešla jako celebrita, vyšla anonymní: Jak se hvězda Hříšného tance vyrovnala s chybou, která jí zničila kariéru

Eliana Moravcová / 18. 11. 2022

Plastikami ke štěstí

Podstoupila několik zvětšení prsou, plastiku nosu, výplně tváří, rtů a brady atp. Céline se však podle všeho nyní cítí sebevědoměji a šťastněji, než kdy předtím. „Vždy jsem byla šťastná, ale necítila jsem se dobře ve své kůži. Tolik lidí mě soudilo, protože jsem byla ošklivá, že jsem se změnila v smutného člověka,“ řekla Céline. „Chtěla jsem být zase šťastná, tak jsem změnila svůj vzhled a všechno, co se mi na sobě nelíbilo. Žijeme v době, kdy můžeme něco změnit, když se nám to nelíbí, a tak jsem této šance využila,“ pokračovala Céline. „Denně mě šikanovali a vždycky si našli něco nového, buď jsem vypadala jako chlap, protože jsem neměla žádná prsa, nebo jsem byla moc tlustá,“ stěžovala si Céline. „Když jsem byla mladá, ušetřila jsem spoustu peněz. Až do svých 18 jsem nechodila na párty, tvrdě jsem pracovala a utratila všechny své vydělané peníze za své operace.“.

Nikdo už jí neublíží

„Nyní se cítím dobře a jsem konečně zase šťastná, že mohu žít život, jaký jsem vždy chtěla. Navíc se díky tomu cítím silnější, než jsem byla předtím. Pokud o mně někdo říká něco špatného, je mi to jedno. Nikdo už mi nemůže ublížit,“ řekla Céline, která je v současné době už dávno zvyklá a i na negativní komentáře a reakce na její vzhled. Podle některých vypadá příliš uměle, ale sama tvrdí, že reakce jsou spíše pozitivní. Někteří z jejích bývalých spolužáků, kteří ji dříve šikanovali, se ji prý dokonce pokoušeli kontaktovat, ale Céline je ignorovala a neodpověděla jim. „Nikdy mi nedali šanci, takže si nezaslouží se mnou mluvit,“ řekla Céline. Ta je po letech šikany konečně spokojená sama se sebou a s tím, jak vypadá, jelikož má spoustu přátel, úžasnou rodinu a v budoucnu by ráda vše sdílela i se svoji životní láskou.

Vyrobeni ze silikonu: Plastické operace jsou jejich drogou

Redakce / 14. 03. 2022

Jak by celebrity vypadaly bez plastik? Madonna je k nepoznání, Demi Moore to bez úprav sluší více

Redakce / 19. 11. 2021

Zdroj: thesun.co.uk
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM