Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Jak by celebrity vypadaly bez plastik? Madonna je k nepoznání, Demi Moore to bez úprav sluší více

Redakce
Jak by celebrity vypadaly, kdyby nikdy nepodstoupily žádnou plastickou operaci? S touto myšlenkou si pohrál grafik, který si říká Hidreley. Výsledky vás překvapí, z některých slavných žen by byli úplně jiní lidé. Posuďte sami, komu to více sluší bez plastik.
19. 11. 2021

Madonna by bez plastik a filtrů byla úplně jiný člověk

Talentovaný grafik, který svá díla zveřejňuje na Instagramu pod profilem @hidreley, si tentokrát pohrál s myšlenkou, jaké by to bylo, kdyby celebrity nikdy nepodstoupily plastickou operaci (a v některých případech ještě navíc nevylepšily svůj vzhled filtry). Na první fotografii vždy uvidíte, jak by daná slavná osobnost vypadala bez zásahu plastického chirurga. Na druhé fotce je pak fotka celebrity z mládí a na třetí fotografii je aktuální fotka dané slavné osobnosti. Sami v leckterých případech uznáte, že možná by bylo lepší nevylepšovat se a zůstat u toho, co nám nadělila příroda. Níže si můžete prohlédnout takto upravené fotografie královny popu Madonny.

Madonna opět provokovala: V televizním pořadu se plazila po stole a vyšpulila zadek

Ta je za svůj "umělý" vzhled leckdy kritizována. Někteří lidé o ní říkají, že to s filtry na Instagramu přehání natolik, že vypadá jako "kreslená postavička". Těmto lidem Madonna vzkazuje, že bude vypadat tak jak ona chce, nikoliv tak, jak by si oni přáli. Dalším terčem kritiky jsou plastické operace, které zpěvačka podstoupila. Někteří lidé vyjadřují obavy, že je slavná zpěvačka na plastických operacích závislá. Madonna nikdy nepromluvila o tom, jaké plastické úpravy si nechala udělat, ale hovoří se o botoxu, kolagenových výplních i implantátech v oblasti hýždí.

Goldie Hawn byste snad ani nepoznali

Goldie Hawn kdysi bývala jednou z nejkrásnějších hollywoodských hereček. Druhá fotografie zachycuje její něžný "panenkovský" vzhled. Je jasné, že na každém z nás se zub času podepíše. Goldie Hawn se tomu snažila zřejmě předejít faceliftem a výplněmi, těžko uvěřit, že se její obličej takto proměnil bez jakýchkoliv zásahů plastické chirurgie. Nicméně známá herečka se k tomuto tématu vůbec nevyjadřuje, nezbývá tedy než spekulovat, jak tomu ve skutečnosti je. Hovoří se o faceliftu, botoxu, operaci dolních víček i možné plastice nosu.

Zarážející proměna Priscilly Presley

Proměna Priscilly Presley je vskutku zarážející, kdyby nikdy nepostoupila plastickou operaci, vypadala by dnes hodně odlišně. Bývalé ženě Elvise Presleyho je dnes 76 let, je zarážející, že její obličej snad nemá jedinou vrásku. Těžko uvěřit, že by to bylo možné bez plastických operací. Názory fanoušků na její vzhled se různí. Jedni píší, že jí to moc sluší, že zřejmě "vynalezla stroj času a stárne s grácií", druzí tvrdí, že "vypadá jako postava z hororu". Sama Priscilla Presley v minulosti zpackané plastické operace přiznala. Dokonce si do obličeje nechala nevědomky aplikovat průmyslový silikon nízké kvality, podobný tomu, kteří automechanici používají k promazávání autodílů. Bez úprav by dnes měla rozhodně více vrásek, zato by vypadala mnohem přirozeněji.

Čtěte také: Z vězně, který se díky policejní fotografii stal modelem, je milionář

Demi Moore žádné plastiky nepotřebovala

Demi Moore vypadá ve svém věku úžasně, o tom není pochyb. Podívejte se však na první fotografii, jak by vypadala bez plastických operací. Demi Moore žádné plastiky ani nepotřebovala, i bez nich by vypadala naprosto skvěle. Oficiálně Demi Moore úpravy nepřiznala, ale plastický chirurg Dr. Frank Agullo je přesvědčen, že se nechala vylepšit, podle něj má v obličeji výplně.

Kam dál? Herecké hvězdy v hudebních klipech

Úvodní foto: Profimedia
Zdroje:
Extra.ie, Music Times, The Sun, Celeb Answers, Life And Style Magazine, OK! Magazine

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM