MidnightDrip
Daniel Klusoň aka DJ Desoll
Celý playlist
Poslouchat online
MidnightDrip /
Celý playlist
Mix

Julia Roberts si dala dvacetiletou pauzu od herectví, nyní odhalila přísnou výchovu dětí

Eliana Moravcová
03. 12. 2022

Dlouhé roky se populární herečka a matka tří dětí, Julia Roberts, neobjevila v žádné nové větší roli. Herečka se však naplno věnovala rodičovství a soustředila se na výchovu svých dětí, kdy musela brát ohled i na manželův nabitý program a být k dětem k dispozici i tehdy, když nebyl otec poblíž. Nyní Julia odhalila svá přísná rodičovská pravidla.

Julia Roberts se poznala se svým manželem Dannym Moderem na natáčení filmu Mexičan z roku 2001. Nyní jsou spolu 20 let a jsou prý stejně zamilovaní jako tenkrát. Roberts v jednom z rozhovorů prozradila, že jí v břiše šimrají motýli úplně stejně jako na začátku vztahu, když si vzpomene na svého manžela. Díky manželství se Julia stala opravdu šťastnou ženou a je spokojená se svým životem. Se svým manželem má tři děti, kvůli kterým také na čas pověsila hereckou kariéru na hřebík a do žádné velké role se nehrnula.

V dětství si vytrpěla šikanu kvůli zrzavým vlasům: Dnes je z Jessicy Gagen Miss Anglie

Eliana Moravcová / 29. 11. 2022

Přísná výchova dětí

Julia Roberts prý není ten typ matky, která nechá dětem všechno projít. Přiznala, že má velmi přísné rodičovské metody, kdy například svým dětem zcela zakázala používat sociální média a také dost omezila čas, který mohou sledovat televizi. „Snažím se je držet mimo sociální sítě, protože opravdu nechápu, k čemu to teď potřebují,“ řekla Julia.  Zároveň neztrácí nervy a myslí si, že je důležité, aby děti znaly své hranice. „Pokud se něco stane, ve skutečnosti je netrestám, raději si s nimi popovídám. Myslím, že moje vážná tvář je dostatečným trestem,“ uvedla Roberts, která je proslulá svým překrásným úsměvem. Její děti mají také pravidelné domácí práce, jako je třeba praní prádla, protože jsou to podle Julie důležité životní dovednosti.

Julia se s dětmi na veřejnosti moc často neobjevuje, fotografové ji zachytili před sedmi lety na baseballovém zápase

Klidný rodinný život místo slávy

Během výchovy bylo její hlavní prioritou udržet děti z dosahu záře reflektorů, proto se Julia s manželem a dětmi přestěhovali z rušného Los Angeles do San Francisca. „Chtěla, aby její děti, které tak rychle rostou, měly zážitek z města s jinou energií a atmosférou,“ řekl Danny Moder v rozhovoru pro magazín Closer. „Její děti nejsou děti filmových hvězd v San Franciscu, kde nikoho nezajímá, kdo je tvoje matka,“ dodal. Julia se svěřila, že herectví není její jediný splněný sen, ale je to také život, který si vybudovala s manželem a dětmi. Podle herečky je největším triumfem moct se na konci dne vrátit domů ke své rodině. Klidný a normální rodinný život je pro Roberts prý zásadní a neváhala pro něj obětovat ani roky své herecké kariéry.

Učitelky Zendaya a Julia Roberts, pohřební koordinátorka Angelina Jolie nebo zmrzlinář Ruppert Grint: Čím chtěly být celebrity

Kristýna Ševčíková / 03. 08. 2022

Nahlédněte do pečlivě střeženého soukromého života herce Roberta De Niro: Výchova dětí je pro něj občas děsivá

Eliana Moravcová / 17. 10. 2022

Zdroje: closerweekly.comthesun.co.ukbritannica.com
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM