Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Hugh Jackman býval učitelem tělocviku, Simon Cowell leštil rekvizity pro film Osvícení: Zajímavá fakta z minulosti hvězd

Avatar photo Eliana Moravcová
14. 01. 2023

Někdy to vypadá, že díky médiím a sociálním sítím žádná z celebrit neututlá nic ze své minulosti. Občas se jí to však podaří – tedy alespoň na nějakou dobu, než tento zajímavý fakt vypluje na povrch. Přečtěte si zajímavá fakta o celebritách, která vás nejspíš překvapí. 

Měla smůlu v lásce a toužila po dětech: Michelle Pfeiffer prozradila, jak jí adopce dcery radikálně změnila život

Eliana Moravcová / 13. 01. 2023

Hugh Jackman býval učitelem tělocviku

Než se proměnil ve Wolverina a další jeho slavné filmové postavy, pracoval Jackman jako oblíbený učitel tělocviku pro chlapce na střední škole Uppingham School. Jeden z jeho studentů, Rollo Ross, se stal reportérem a při pokusu o rozhovor s Jackmanem na červeném koberci ho čekalo pořádné překvapení. Jackman ho totiž přerušil a připomněl mu, že byl jeho učitelem tělesné výchovy v roce 1987. Herec si dále zavtipkoval, že je zvědavý, jak pokračuje jeho tělesná příprava. 

Simon Cowell leštil rekvizity pro film Osvícení

Dnes je z něj slavný přísný porotce talentových soutěží, ale jeho začátky v showbyznysu byly těžké a zahrnovaly hodiny zdlouhavé práce a mizerný plat. Leštil totiž rekvizity na natáčení Kubrickova legendárního hororu Osvícení z roku 1980, kde prý mimo jiné leštil mezi záběry i sekeru Jacku Nicholsonovi. Svoji práci bral velmi vážně a byl prý hrdý, že se sekera ve filmu leskla natolik, že se v ní odrážela tvář. 

I na tomto záběru je vidět, jak pěkně se sekera leskne. Dobrá práce, Simone!

Rebel Wilson se stala herečkou kvůli halucinaci

Rebel Wilson se původně měla stát právničkou a byla již skoro u vytyčeného cíle, když se rozhodla, že si během střední a vysoké školy udělá rok pauzu a odcestuje do Afriky. Tam však chytla malárii, jejíž průběh byl opravdu velmi těžký. Herečka prožívala během nemoci halucinace, ve kterých byla úspěšnou herečkou. Po zotavení se Wilson vrátila domů, a jelikož je jedním z těch, kteří sledují znamení z vesmíru, rozhodla se, že herectví je to pravé pro ni. Kromě absolventky právnické fakulty se proto stala také herečkou a zdá se, že se jí její vize vyplnila.  

Vyhledávání obrázků vzniklo kvůli Jennifer Lopez

Ještě v roce 2000 nebylo možné vyhledávat obrázky na vyhledávači Google na jednom místě. Vše změnilo vystoupení Jennifer Lopez na Grammy téhož roku, jelikož její zelené šaty upoutaly pozornost celého světa. Eric Schmidt, výkonný předseda společnosti Google, uvedl, že v té době byly její šaty nejoblíbenějším vyhledávacím dotazem. V důsledku toho se zrodilo vyhledávání obrázků pomocí Google. Jennifer Lopez o svém přínosu pro vyhledávač ví a dokonce vtipkovala, že dosud za svůj příspěvek nedostala žádnou kompenzaci. 

Kdo měl otce nájemného vraha a koho si George Lucas vyhlédl nejprve jako truhláře? Slavní a zajímavosti jejich života

Michal Plšek / 15. 09. 2022

Učitelky Zendaya a Julia Roberts, pohřební koordinátorka Angelina Jolie nebo zmrzlinář Ruppert Grint: Čím chtěly být celebrity

Kristýna Ševčíková / 03. 08. 2022

Zdroje: cbsnews.com, thedigitalfix.com, people.com, businessinsider.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM