Ranní klub /
Celý playlist
Mix

Dvojnice Marilyn Monroe je snad ještě krásnější než slavná herečka: Nemá to ale lehké, musí čelit výhrůžkám a v jejím domě straší

Avatar photo Eva Zajícová
16. 09. 2022

Jasmine Chiswell původně chtěla se světem sdílet pouze svou vášeň pro módu. Její sledující si ale povšimli, jak moc je podobná filmové legendě Marilyn Monroe. Dnes se ji snaží napodobit. Daří se jí to skvěle. Potýká se však i s nenávistí sledujících a duchem, který straší v její vile, která kdysi patřila samotné Marilyn Monroe.

Jasmine Chiswell (29) je dvojnicí slavné ikony Marilyn Monroe. Díky tomu se proslavila na internetu, na sociální síti TikTok ji sleduje 15 milionů lidí a na Instagramu, kde je také velmi aktivní, má více jak milion fanoušků.

Nahlédněte do života Amišů: Platí zde přísný zákaz techniky nebo tetování, svá pravidla má i oblékání či úprava vlasů

Eliana Moravcová / 12. 09. 2022

Je snad ještě krásnější

Sociální sítě si založila, aby na nich sdílela své fotografie vintage oblečení, které miluje. Ze začátku se styděla chodit takto oblečená na veřejnosti, ale dnes již své outfity hrdě vystavuje na sociálních sítích. Svou vášeň pro retro módu sdílí i se svým manželem, který se obléká ve stejném stylu. Zajímavostí je, že Jasmine Chiswell nejenže vypadá jako krásná Marilyn Monroe, ale dokonce i tak bydlí. Pár totiž žije v hollywoodském sídle, které Marilyn Monroe kdysi obývala společně se svým manželem Joe DiMaggiem v padesátých letech minulého století. Mezi fanoušky Jasmine Chiswell byla videoprohlídka její luxusní rezidence velmi populární.

Musí čelit výhrůžkám

Život Jasmine se zdá být pohádkový, ale sláva na sociálních sítích si občas vybírá i svou daň. Už musela čelit výhrůžkám a urážkám. Paradoxně některé její sledující nepopudilo to, že se stylizuje do Marilyn Monroe, tak jako se tomu nedávno stalo u Kim Kardashian, trnem v oku jim bylo jméno Jasminina syna. Kvůli tomu, jak jej pojmenovala, jí lidé dokonce vyhrožovali smrtí. Přitom se její syn nejmenuje nijak hanlivě, dostal jméno Midnight – česky Půlnoc. Někteří sledující se jménu i vysmívali, Jasmine si vyslechla, že je to spíše jméno pro zvíře a nebo také, že by takové jméno mělo být nelegální. Jasmine si z odvrácené strany slávy ale nic nedělá, s manželem se na jménu perfektně shodli a líbí se jim. Malého synka často Jasmine ukazuje na svém Instagramu.

Straší v jejich domě duch Marilyn Monroe?

V rozhovoru se Jasmine také zmínila o dalších těžkostech, které ji trápí. V jejich honosné vile má totiž docházet k paranormálním jevům. Straší zde snad duch samotné Marilyn Monroe? Slýchává prý „divné hlasy“ a také kroky. Hosté, kteří měli tu čest dům navštívit, se shodují, že cízili přítomnost „něčeho, co je objímalo“. V domě už se prý stala řada divných událostí, což manželský pár donutilo pátrat po tom, co se v domě děje. Prý se to totiž opakuje každou noc. Už prý vyzkoušeli všechno, nejprve si mysleli, že původcem divných jevů jsou zvířata, ale to se nepotvrdilo. Do domu si pozvali i médium, odborník jim sdělil, že si myslí, že v domě skutečně straší Marilyn Monroe společně se svým manželem, možné je, že se zde pohybuje ještě další duch.

Velká sláva, rychlý konec: Nejzářivější hvězdy, které zemřely předčasně

Kristýna Ševčíková / 16. 06. 2022

Kim Kardashian a skandál s róbou po Marilyn, Lady Gaga v saku po Michaelu Jacksonovi aneb Slavní v šatech z druhé ruky

Karin Šnýdrová / 05. 07. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia
Zdroj: Daily Mail, Insider

 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM