Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Herci, kteří spolu odmítli natáčet: Nečekali byste, mezi kým panuje vzájemná nevraživost

Redakce
Asi se všichni umíme vžít do situace, kdy je od nás potřeba, abychom spolupracovali s někým, kdo je nám proti srsti, to není příjemné nikomu. A stejně to mají i hollywoodští herci. Někdy to dojde až do bodu, kdy už vzájemná tolerance není možná a komplikuje to natáčení. Tito herci spolu dokonce odmítli natáčet, tak moc silná jejich vzájemná nevraživost byla.
19. 04. 2021

Vin Diesel a Dwayne Johnson

Zdálo by se, že si tito dva musí rozumět. Oba hrají podobné role tvrdých drsňáků, kteří se ničeho nezaleknou. Také mají stejné koníčky – posilování a sledování filmů. Společně se objevili ve filmu Rychle a zběsile 8. Nenechte se zmást, tito dva herci se v reálu opravdu nemusí, pouze jsou to natolik velcí profesionálové, že to divák při sledování filmu ani nepostřehne. Avšak velmi pozorný divák si mohl povšimnout, že ve snímku Rychle a zběsile 8 ani jednou nejsou ve stejné scéně společně. Dwayne Johnson o tom promluvil do médií: "Nebyli jsme společně v žádných scénách. Vin a já jsme měli několik rozhovorů, včetně jednoho důležitého tváří v tvář v mém přívěsu. Uvědomil jsem si, že je mezi námi zásadní rozdíl ve filozofii toho, jak přistupujeme k tvorbě filmů a spolupráci. Trvalo mi to nějaký čas, ale jsem rád, že jsme si to vyjasnili. Ať už spolu do budoucna budeme spolupracovat, nebo ne."

Je však za vzájemnou nevraživostí i něco dalšího? Pokud se podíváme zpátky do minulosti, tak vzájemné antipatie mohou pramenit i z toho, že Dwayne Johnson je tím, kdo Rychle a zběsile dostal zpět do povědomí diváků. Zájem o filmovou sérii totiž upadal a nová postava, kterou hrál Dwayne Johnson, ho opět oživila. Nedivili bychom se, kdyby Vin Diesel žárlil, protože Rychle a zběsile je jeho srdcovka, která ho proslavila. Navíc se v Hollywoodu šušká, že tito dva spolu od té doby nevycházejí dobře. Spekuluje se také o tom, že jejich vzájemné spory jsou hlavním důvodem toho, proč se Dwayne Johnson neobjeví v Rychle a zběsile 9.


Emma Watson a Channing Tatum

Emma Watson si s Channingem Tatumem poprvé a naposledy zahrála ve filmu z roku 2013 Apokalypsa v Hollywoodu. Jednalo se o komedii, která pojednává o tom, jak se divoká party promění v boj o holý život. Zajímavostí bylo, že herci hráli ve filmu sami sebe. Co se mezi herci na natáčení stalo? Prvním problémem bylo, že Channing Tatum si před scénou s Emmou Watson trochu popil, což herečka považovala za nemístné a neprofesionální. Jedna scéna zahrnovala tanec spoře oděného Channinga Tatuma a spolu s hereckými kolegy si ji očividně velmi užíval. Na Emmu Watson to ale bylo příliš, z natáčení utekla a začala si štábu stěžovat, že je scéna příliš vulgární a ona nehodlá v natáčení pokračovat. V mezi čase si na place Channing Tatum dělal z Emmy srandu, například když začalo pršet, měl údajně prohlásit, že jsou to slzy Emmy Watson. Její herecký kolega a tvůrce filmu Seth Rogen po letech vysvětlil, co se tehdy stalo: "Scéna v reálu nebyla dle scénáře, začalo se improvizovat, drasticky se celá změnila a to nebylo tím, co Emma odsouhlasila. Říkat, že Emma byla nudná a neprofesionální, to je úplná blbost."


Sylvester Stallone a Richard Gere

Tito dva herci si spolu původně měli zahrát ve filmu Páni Flatbushe z roku 1974. Richard Gere měl původně ztvárnit postavu Chica, ale natáčení nedokončil a nakonec jej nahradil Perry King. Nesedl si totiž se svým hereckým kolegou Sylvesterem Stallonem. Vše začalo hádkou kvůli jídlu. Richard Gere měl jíst mastný párek v rohlíku a Sylvester Stallone ho upozornil na to, že všechno akorát umaže. Richard Gere se ale nenechal vyrušit a jako provokaci si rozbalil ještě kuřecí stripsy. To už Sylvester Stallone nevydržel a šťouchl do něj loktem. Herci dali režisérovi na vybranou, zůstat mohl jenom jeden z nich, na place se nesnesli. Nakonec ve filmu zůstal Sylvester Stallone a Richard Gere ho dodnes nemá rád.Foto: Profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM