Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Mix

Celebrity a jejich nejhorší pracovní zkušenosti: Ewana McGregora zmohla práce na farmě, Whoopi Goldberg zkrášlování zemřelých

Eva Zajícová
06. 09. 2022

Dnes jsou slavní, mají spoustu peněz a mohou si vybírat, které pracovní nabídky přijmou. Kdysi tomu tak však nebylo. Zjistěte, jaké nejhorší pracovní zkušenosti mají Ewan McGregor, Whoopi Goldberg, Johnny Depp a další hollywoodské hvězdy.

Cesta ke slávě nebývá vždy snadná, pod to by se jistě podepsala celá řada celebrit. První honoráře mnohdy nestačí ani na pokrytí základních životních potřeb, a tak se začínající herci musí živit, jak se jen dá. Některé dnes slavné osobnosti v minulosti musely v minulosti vykonávat skutečně namáhavé profese. Zjistěte, čím se v minulosti živil například Sean Connery, Ewan McGregor, Johnny Depp a další celebrity.

Nejkrásnější dvojčata světa: Ve 12 letech už mají úspěšnou kariéru, navíc se jim povedlo rozšířit databázi dárců kostní dřeně

Eva Zajícová / 01. 09. 2022

Ewana McGregora zmohla práce na farmě

Britský herec Ewan McGregor kdysi brigádničil na pstruží farmě. Bylo mu tehdy 16 let. Práce to byla jistě namáhavá a vyčerpávající. Jeho nejsilnější vzpomínkou na tuto práci byla nešťastná událost, kdy došlo k ucpání přítoku vody do nádrží se pstruhy, následkem toho všechny ryby uhynuly. Ewan McGregor tehdy musel spolu s ostatními pracovníky vylovit miliony mrtvých ryb síťkou.

Whoopi Goldberg na farmě i v márnici

Whoopi Goldberg se žádné práce nezalekne. Předtím něž se proslavila jako herečka, pracovala hned na několika pozicích, které jsou velmi náročné. Vyzkoušela si například zedničinu, práci v márnici či práci operátorky na erotické lince. U poslední zmíněné pozice si pochvalovala výši mzdy, kterou inkasovala, prý byla „skvělá“. Práci v márnici, kde zkrášlovala zemřelé, popsala jako „drsnou“. Byla ji však schopna vykonávat dobře díky tomu, že je vyučenou kosmetičkou. V pohřebnictví dělal například i Sean Connery, ten se kdysi živil tím, že leštil rakve. O těchto pracovních zkušenostech promluvila v roce 2009, zároveň se svěřila ještě s dalšími věcmi ze své minulosti. Prohlásila, že kdysi bývala „mladá, bez domova a závislá na heroinu“. „Byla jsem dítětem šedesátých let, takže jsem užívala tolik látek, které mění mysl, kolik jsem mohla,“ přiznala na rovinu herečka.

Johnny Depp nesnášel práci v call centru

Johnny Depp je jedním z nejznámějších a také nejpohlednějších hollywoodských herců. Kdysi však vykonával práci, kterou z duše nesnášel. Živil se jako telemarketér v call centru. Jeho úkolem bylo lidem prodat co nejvíce propisek. Johnny Depp tuto práci z duše nesnášel, protože se nemohl zbavit pocitu, že lidi podvádí, za což se styděl. Nicméně platí, že vše zlé je pro něco dobré, tehdy měl možnost si vypilovat své vyjadřovací schopnosti, což se rozhodně vyplatilo. Různým formám obchodu se v minulosti věnovala celá řada celebrit. Slavná herečka Jennifer Aniston si stejně jako Johnny Depp tuto práci nezamilovala a považuje ji za jednu z nejhorších, které kdy vykonávala. „Byla jsem příšerná, prodávala jsem timeshare a strašně jsem rozčilovala lidi. Byla jsem úplně nejhorší, protože jsem se jen hluboce omluvila a zavěsila telefon,“ vzpomíná herečka. Například George Clooney si v minulosti vyzkoušel, jaké je to prodávat naživo, kdysi pracoval jako pojišťovák.

Za co utratili slavní svou první výplatu z natáčení? Zmrzlinářský vůz, první teplá večeře nebo rozmanité mlsání

Redakce / 20. 04. 2022

Anne Hathaway, Halle Berry a další celebrity, které podstoupily dramatickou změnu kvůli roli

Eliana Moravcová / 02. 09. 2022

Úvodní foto: Profimedia
Zdroje: Stars Insider, The Sun, Jobs, Mom, Farout Magazine

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM