Expres Drive /
Celý playlist
Kultura

Channing Tatum předvede v kinech poslední žhavou show: Které další hvězdy před kamerou odhodily nejen zábrany?

Karin Šnýdrová
08. 02. 2023

Už zítra se na stříbrná plátna vrátí Channing Tatum alias Magic Mike, aby vás nažhavil svým posledním tancem. Ještě než vyrazíte do kina, připomeňte si další svlékací scény z filmů, které se vepsaly do dějin. U tyče zazářila JLo, Penélope Cruz i Jennifer Aniston! 

Kdyby se rozhodly změnit kariéru, mají už slušnou průpravu. Kvůli roli musely odkoukat um profesionálních tanečnic, odhodit stud a zhypnotizovat diváky. Nutno uznat, že hollywoodské herečky vypadaly skutečně jako profesionálky. To Channing Tatum měl oproti svým kolegyním výhodu. Na pódiu se svlékal totiž mnohem dřív, než před kamerami. 

Jako vejce vejci: Celebrity, které vypadají jako jednovaječná dvojčata

Karin Šnýdrová / 07. 02. 2023

Channing Tatum (42): Bez kalhot 

Bouřlivé mládí zavedlo Channinga Tatuma až do striptýzového baru na Floridě. Ačkoliv tam zúročil své taneční dovednosti a dívky mu doslova padaly k nohám, u pikantní profese nakonec nezůstal. Pohybové nadání i sexy vizáž mu dopomohly k hlavní roli ve filmech jako Step Up (2006) či právě v trilogii Bez kalhot (2012). Stal se idolem (nejen) ženských srdcí, objevoval se v žebříčcích nejpřitažlivějších mužů planety a o své minulosti otevřeně mluvil. V roce 2015 se ve filmu Bez kalhot: XXL představil coby Magic Mike, s nímž ho pojí kariéra striptéra, divákům podruhé. No a zítra vás čeká premiéra třetího dílu s podtitulem Poslední tanec. Těšit se můžete na žhavou show i Salmu Hayek v dechberoucích kostýmech. 

Jennifer Aniston (53): Millerovi na tripu 

V roce 2013 si herečka, kterou mají mnozí zafixovanou jako Rachel z Přátel, střihla roli striptérky v zábavné komedii Millerovi na tripu. Protože hned v úvodu filmu z práce definitivně odchází, odehraje se striptýzová scéna až během road tripu, na nějž se vydává se sousedem a dvěma teenagery. Jennifer Aniston přiznala, že měla z natáčení obavy, a tak si pro jistotu oblékla několik vrstev spodního prádla. Pod klasické kalhotky schovala ještě tanga a její ňadra jistily hned tři podprsenky. Mimochodem exkluzivní postava tehdy dvaačtyřicetileté herečky uchvátila všechny, kdo snímek viděli. 

Jennifer Lopez (53): Zlatokopky 

V striptýzovou tanečnici se na okamžik proměnila také Jennifer Lopez. V červenci roku 2019 oslavila padesáté narozeniny, o dva měsíce později měl v kinech premiéru snímek Zlatokopky, v němž předvedla neskutečnou erotickou show. Nejenže úvodní číslo u tyče sama navrhla, ale odvážná scéna ji stála spoustu příprav. Z jídelníčku vyřadila sacharidy i cukr, začala makat v posilovně a taneční tyč nesměla chybět v žádném domě, v němž před natáčením pobývala. Přísné lekce pod dohledem trenérů se latinskoamerické krásce ale více než vyplatily. 

J.Lo se kvůli snímku Zlatokopky opravdu nadřela. Vystoupení u tyče sehrála bravurně, jen málokdo by věřil, že není profesionálka

Jamie Lee Curtis (64): Pravdivé lži 

Počátkem devadesátých let vyšvihla Jamie Lee Curtis v rámci filmové role žhavý striptýz pro Arnolda Schwarzeneggera. Obsahoval však také řadu komických momentů, mezi kterými vynikal krkolomný pád. Hlavní hrdinka nebyla žádná profesionálka, jenže herečka byla tak dobrá, že bylo nutné sexy scénu trochu odlehčit. Za svůj výkon v akční komedii Pravdivé lži (1994) si Jamie Lee Curtis nakonec odnesla Zlatý glóbus. 

Místo taneční tyče využila Jamie Lee Curtis sloupek od postele

Penélope Cruz (48): Nine 

Nezapomenutelným okamžikem v historii kinematografie se stal svůdný tanec španělské herečky. Předvedla jej ve snímku Nine (2009). Aby měl ten správný erotický náboj, objevila se Penélope Cruz před kamerami v odvážném kostýmu. Děrované punčochy, krajkový korzet a vysoké podpatky by na diváky zřejmě zapůsobily i bez dokonale propracované choreografie. I tu ale odvážná brunetka zvládla na výbornou. Ostatně za účinkování v romantickém muzikálu byla nominovaná na Oscara i Zlatý glóbus. 

Další díly (274)

Channing Tatum využil zkušenosti ve filmu, Catherine Zeta-Jones vydělala na nos, Brad Pitt svou minulost nepřiznává: Slavní, kteří se živili jako striptéři

Denisa Grofová / 02. 12. 2022

Nahota je pro mě jako kostým, říká performerka Kača Olivová

Iva Růžičková / 06. 01. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM