Saturday Night Fever /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: The Killers překvapili fanoušky i kritiky, nový singl zní jako z 80. let

Avatar photo Radek Bureš
06. 09. 2023

Lasvegaská parta s Brandonem Flowersem v čele vydala nový singl, kterým chce vzdát hold době a hudbě svého dětství. Hudebně navazuje na loňský hit Boy, ale jde ještě dál co se syntetizátorů týká. Novým zvukem a mírnějším vystupováním se prezentuje americká rapperka Nicki Minaj. To Miley Cyrus pokračuje ve své spanilé jízdě letošním rokem, nový singl počítá přehrání po milionech. 

Svou první sólovou desku vydá už v pátek Romy z The xx, vypustila z ní další singlovou vlaštovku. Debutovým singlem se do světa uvádí nová kapela složená z ostřílených hudebníků. Jmenuje se 86TVs. 

Hvězdy 90. let: Hudbu překryl bulvár, přesto je Britney Spears ikonou konce minulého století

Pavel Kučera / 04. 09. 2023

The Killers – Your Side Of Town

Američtí The Killers vydali zcela nový singl, který překvapí svým těžce osmdesátkovým zvukem. Hudebníci podle vlastních slov vzdávají hold hudbě, na které vyrůstali. O produkci skladby se pak postarali respektovaní producenti Stuart Price a Shawn Everett.

Miley Cyrus – Used To Be Young

Nový singl Miley Cyrus vyšel jako součást nového rozšířeného vydání jejího posledního alba Endless Summer Vacation. Skladba má našlápnuto stát se jedním z největších hitů tohoto podzimu, ještě není venku ani dva týdny a na Spotify už má kolem třiceti miliónů přehrání.

Miley Cyrus rekapituluje svůj život: O dosud nevyřčené příběhy se podělí s fanoušky na TikToku

Kristýna Ševčíková / 29. 08. 2023

Nicki Minaj – Last Time I Saw You

Nový singl americké rapperky a zpěvačky Nicki Minaj je v kontextu její dosavadní tvorby velkým překvapením. Jedná se o jemnou a melancholickou skladbu, která byla inspirována úmrtím jejího táty. Skladba se objeví na chystané páté desce, která se bude jmenovat Pink Friday 2 a vyjde 17. listopadu.

Manžel Nicki Minaj si odpykává domácí vězení, jeho rejstřík ale zahrnuje znásilnění i vraždu

Denisa Grofová / 09. 08. 2022

86TVs – Worn Out Buildings

I když jsou 86TVs nové jméno na britské kytarové scéně, kapelu tvoří ostřílení hudebníci: Bráchové Felix a Hugo Whiteovi hráli v The Maccabees, bubeník Jamie Morrison je zase v aktuální sestavě kapely Stereophonics. Tohle je jejich oficiální debutový singl.

Romy – The Sea

Už tento pátek 8. září vyjde sólový debut členky kapely The xx Romy Madley Croft. Album se bude jmenovat Mid Air. Nejnovější singl produkovala silná dvojice Fred Again a Stuart Price.

Expres Top: Písni Charli XCX pro Barbie neuniknete v kině ani v rádiu

Václav Mašinda / 03. 09. 2023

Karin Ann: Kvůli duhové vlajce v polské televizi jsem se bála, že už si v Polsku nezazpívám

Petr Novák / 01. 09. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM