Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Manžel Nicki Minaj si odpykává domácí vězení, jeho rejstřík ale zahrnuje znásilnění i vraždu

Denisa Grofová
09. 08. 2022

Nicki Minaj nemusíme dlouze představovat. Známá americká rapperka, textařka a zpěvačka,  kterou proslavily hity jako Anaconda nebo Starships, je navíc i držitelkou několika prestižních hudebních ocenění a platí celosvětově za módní ikonu. 

O čem se už ale tolik nemluví, je těžké dětství, kterým si zpěvačka prošla. Její otec byl totiž nejen drogově závislý alkoholik, ale i násilník, který měl na krku pokus o vraždu. Zemřel v roce 2021, kdy byl sražen automobilem. Bratr byl v roce 2020 odsouzen za dlouhodobé sexuální zneužívání své nevlastní sestry. Možná právě toto špatné rodinné zázemí má za následek výběr partnerů, extravagantní chování a celkově projev, kterým zaujala miliony fanoušků po celém světě.

Rockoví dinosauři nevymřeli: Kapely, které jsou na turné už desítky let

Radek Honc / 29. 07. 2022

Vrah a násilník

Nicky žila více než 14 let s jamajsko-americkým rapperem Safareem Samuelsem a poté dva roky s Meekem Mileem. V prosinci 2018 na Instragramu představila svého nynějšího manžela, rappera Kennetha Pettyho. Nedlouho po zveřejnění jejich vztahu začalo vyplouvat na povrch, co je Petty zač a co vše už má na krku. Jeho pestrá kriminální minulost stoji za povšimnutí.

Kenneth byl za svůj život již dvanáctkrát trestaný. To opravdu není málo a navíc některé jeho činy jsou opravdu vážné. V dubnu 1995 byl uznán vinným ze znásilnění teprve šestnáctileté dívky. Ta tenkrát vypověděla, že ji rapper sledoval na ulici, ohrožoval zbraní, poté ji donutil dojít až k ní domů, kde ji následně znásilnil. Za tento čin si odseděl 4 roky, když ho v roce 1999 propustili, tak se musel nahlásit jako sexuální delikvent. V roce 2006 se doznal k vraždě prvního stupně, za kterou dostal 10 let natvrdo. V květnu 2017 byl po 7 letech propuštěn.

Kenneth s Nicki a jejich synem na archivním snímku z roku 2021 s Rihannou a A$AP Rockym

Rok šťastných událostí i dalších problémů

Poté, co si v roce 2019 vzal Nicki, přestěhoval se za ní do Kalifornie, ale nezaregistroval se na úřadech jako sexuální delikvent – sice byl registrovaný v New Yorku, Kalifornie však požaduje přihlášení do 5 dnů od přistěhování. V současné době si právě za přečin z roku 2019 už odpykává trest v délce tří let podmíněně, navíc dostal rok domácího vězení. Pokuta 55 tisíc dolarů je z toho všeho asi to, co mu dělá nejmenší starosti. Nicki se už před 8 lety nechala slyšet, že má sice všechno – peníze a slávu, ale to po čem opravdu touží, je mít rodinu a dítě. Možná právě proto otce svého syna, kterému jsou necelé 2 roky a kterého na sociálních sítích jmenuje jako Papa Bear, stále brání před médii a stojí za ním při všem, co se mu děje.

Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM