Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Aktuálně

Maxim Velčovský rozsvítí ohořelá auta z Ukrajiny před pražským magistrátem, Eva Adamczyková je zpátky na svazích

Redakce
10. 10. 2022

V rámci Signal festivalu vznikne instalace ohořelých aut z ruskou agresí zasažené Ukrajiny. Do kin vstoupí film o složitém vztahu Karla Schwarzenberga s dcerou Lily. 

Novou výstavu má v Praze proslulý fotograf Tono Stano. A olympijská vítězka ve snowboardcrossu už zase řádí na svazích, už s novým příjmením.  

Nejlepší bar nenajdete v Londýně ani New Yorku, vyhrál skrytý podnik, do kterého se prochází lednicí

Barbara Hacsi / 10. 10. 2022

Na pražském Mariánském náměstí vzniká instalace ohořelých aut z Ukrajiny. Jejím autorem je designér Maxim Velčovský. Výstava před budovou magistrátu bude součástí letošního Signal festivalu. Desátý ročník světelných instalací začíná ve čtvrtek, končí v neděli.

Za deset dní přijde do kin dokument Můj otec, kníže. Je o komplikovaném vzájemném vztahu Karla Schwarzenberga s dcerou Lily, která vyrůstala v aristokratické rodině. Česko-rakouský film měl premiéru na festivalu v Karlových Varech, v kinech bude od 20. října.

Právě probíhá výstava s názvem Brusel. Fotograf Tono Stano na ni vystavuje nejen své fotografie, ale i kaligrafické malby. Vytvořil je společně s modelkou v atypických pozicích – například na bruslích nebo modelkou zavěšenou hlavou dolů. Výstava probíhá pražské v Trafo Gallery do 2. listopadu.

Snowboardcrossařka Eva Adamczyková (za svobodna Samková) se vrací k tréninku. Už má za sebou první dny na sněhu. Do hry se chce vrátit v rámci Světového poháru. A to dokonce v místě, kde si před rokem vážné zlomeniny u kotníků přivodila. V rakouském středisku v Montafonu.

Podzim 2022 podle módních návrhářů: Chlupatý klobouk nade vše, růžová pro všechny a velikost „po starším bráchovi“

Karin Šnýdrová / 10. 10. 2022

Babyboom slavných: Přírůstek do rodiny očekávají Blake Lively a Ryan Reynolds, Kelly Osbourne i frontman Maroon 5

Denisa Grofová / 10. 10. 2022

Foto: SPP Sport Press Photo / Alamy Live News / Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM