Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Studená sprcha od fanoušků: Blake Lively si vystřelila ze zmizelé princezny Catherine a teď asi lituje

Avatar photo Michaela Dočkalová
25. 03. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Kde je Princezna z Walesu? A jak moc umí pracovat s Photoshopem? Takové a mnohé jiné otázky si kladli fanoušci královské rodiny po celém světě. A to už pěkných pár týdnů. Poté, co princezna absolvovala plánovanou operaci břicha, o ní nikdo – až do minulého pátku, kdy zveřejnila video se zprávou, že má rakovinu – nic nevěděl a nikdo ji ani neviděl. Hollywoodská ikona Blake Lively si začala z této situace utahovat a vytrolila Kate vytrolila kvůli jejímu „photoshopovému“ umění. Ve světle nejnovějších zpráv toho nejspíš lituje. 

Svaly nahradil humorem: Bruce Willis byl nejzářivější hvězdou Hollywoodu, jeho kariéru ukončila zákeřná afázie

Carlito Brigante / 19. 03. 2024

Odhalila, kde se princezna skrývá

Blake Lively reagovala na nepovedeně upravenou fotografii princezny s dětmi, kterou prý sama zveřejnila na sociálních sítích ke Dni matek. Je ale jasné, že Kate fotografii nezveřejnila, ani ji nejspíš neupravovala, i když tvrdila opak. Na to mají všichni členové královské rodiny své lidi. Fotografii stáhly všechny tiskové agentury s tím, že byla zmanipulována.

Hereckou hvězdu nenapadlo nic jiného, než si také jednu fotografii upravit. Rozhodla se na Instagramu zveřejnit snímek, na němž se povaluje u bazénu s vlastním drinkem Betty Buzz. Není to ovšem jen tak obyčejná fotografie, nýbrž upravená ve Photoshopu. Hlava patří herečce, tělo jiné ženě. Tím prý chtěla Blake naznačit, kde se asi teď princezna Kate nachází. Pod fotku pak napsala vzkaz: „Teď už víš, proč jsem byla MIA.“ Zkratkou MIA má přitom na mysli anglickou zkratku Missing In Action, která pochází z vojenského prostředí a označuje vojáka, který zmizel během bitvy a o jehož osudu není nic známo.

Některé sledující pořádně dopálila

Fanoušci okamžitě začali na fotografii reagovat a rozhodně ne všechny reakce se týkaly propagovaného drinku. Lidé ji chválili za skvělý marketingových tah, ale i za novou konspirační teorii. Těch se kolem zmizení Kate vyrojilo skutečně hodně. Ozvali se ovšem i lidé, kterým reakce Blake Lively přišla nepřiměřená. Jedna z žen dokonce napsala: „Kopat do někoho, když je dole, je žalostné.“ Jiná žena zase napsala: „Tohle je podpásovka. Přestávám vás sledovat.“ Ne každému se hereččin rádoby trolling zamlouval. Týden po zveřejnění fotky navíc přišla Princezna z Walesu s prohlášením, v němž utnula spekulace a oznámila, že podstupuje léčbu rakoviny. Reakce ve stylu „Ta, kterou jsi zesměšňovala, má rakovinu!“ na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Blake Lively má vše, po čem ženy i muži touží: V 36 letech je navíc čtyřnásobnou matkou

Michaela Dočkalová / 25. 08. 2023
Kate byla od začátku roku nejhledanější ženou světa

Konspiračním teoriím je konec 

O Kate se toho v poslední době skutečně moc nevědělo. Mezi operací a zveřejněním videa byla spatřena jen párkrát, například jak odjíždí z hradu Windsor v autě s princem Williamem nebo jak společně nakupují. Ovšem ani to fanoušky královské rodiny příliš nepřesvědčilo, protože mnozí z nich tvrdili, že vedle Williama není Kate, ale úplně jiná žena, která je jí pouze podobná. Všem spekulacím a konspiracím učinilo přítrž páteční video… 

Princezna Catherine je nejstylovější Britka: Nepohrdne běžnou konfekcí a udává módní trendy

Michaela Dočkalová / 02. 08. 2023

Proč je Kate miláček a Meghan vyvrhel královské rodiny a která je hodna srovnání s princeznou Dianou?

Michaela Dočkalová / 09. 01. 2023

Zdroj: eonline.com, usmagazine.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM