Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Paris Hilton slaví narozeniny: Z bláznivé večírkové barbíny se změnila v zodpovědnou matku

Karin Šnýdrová
17. 02. 2023

Dědička hotelového impéria platila za největší pařmenku Hollywoodu. Na party vyrážela v doprovodu Nicole Richie, Lindsay Lohan i Britney Spears a skandálů stihla během svého bouřlivého období natropit víc než dost. I Paris Hilton ale nakonec našla zalíbení v rodinném životě. Dnes slaví 42. narozeniny. 

Žila v luxusu, stylizovala se do panenky Barbie a počátkem nového milénia udávala módní trendy. V roce 2003 účinkovala spolu s nejlepší kamarádkou Nicole Richie v reality show Zlatý holky, která stále patří k bizárům americké kinematografie. Před kamerou to Paris Hilton sice nešlo, na trhu práce se však uplatnila coby podnikavá byznysmenka. 

Sbohem, Raquel! Role, které zajistily nejkrásnější herečce 20. století věčnou slávu

Michaela Dočkalová / 17. 02. 2023

Sex, drogy a alkohol 

Vždycky se jí dařilo být středem pozornosti a ráda na sebe upozorňovala. Ať už šlo o její specifický šatník, kterému vévodila růžová barva, nebo experimentování s drogami. Oblékala se do drahých značek a titěrných oblečků, jenže když se nad ránem vracela opilá z divokých večírků, často ukázala bulvárním fotografům víc, než by chtěla. V roce 2004 pak uniklo na veřejnost soukromé video, kde se Paris s tehdejším partnerem Rickem Salomonem oddávají sexuálním hrátkám. A další poprask byl na světě. 

Do image blbé blondýny se prý stylizovala naschvál, věděla, že veřejnost zaujme

Neúspěch u filmu 

Postupem času byla pornonahrávka zapomenuta, sama aktérka se k ní však v dokumentu This Is Paris (2020) vrátila. Fanouškům vysvětlila, že byla mladá, naivní a hlavně zamilovaná do svého tehdejšího přítele a proto mu na natáčení kývla. Posléze si prošla četnou dávkou posměchu, což ji na psychice rozhodně nepřidalo. Ačkoliv netočila filmy pro dospělé, před kamerou se za svůj život objevila mnohokrát. Bohužel většina snímků, kde si zahrála, kritici nehodnotili pozitivně. Zlatou malinu získala Paris Hilton dokonce pětkrát. Tato cena se uděluje za nejhorší filmový počin roku. 

Paris Hilton účinkovala s Nicole Richie v reality show Simple Life (Zlatý holky), kde trávily čas na venkově mimo luxus, na nějž byly zvyklé

Největší životní role 

V podnikání tahle blondýnka exceluje. Má vlastní řadu kabelek i kosmetiky, řetězec hotelů a jde jí to i za mixážním pultem. V posledních letech se ovšem pasovala do nové role. Ačkoliv byla zasnoubená už několikrát, u oltáře se sešla až s Carterem Reumem v roce 2021. Letos v lednu přivítali na svět společného syna. Během pandemie podstoupila Paris Hilton umělé oplodnění, protože se ale nezadařilo, nechala si odebrat vajíčka a využila služeb náhradního mateřství. Nová životní etapa se čerstvé mamince mimořádně zamlouvá a my jí přejeme jen to nejlepší do dalších let. 

Paris Hilton se stala letos v lednu poprvé matkou. Syna má s manželem Carterem Reumem (na snímku) díky náhradní matce

Bouřlivé turné mu málem zničilo kariéru: Ed Sheeran podlehl hned dvěma závislostem

Michaela Dočkalová / 16. 02. 2023

Vztah z legrace: Ben Stiller a Christine Taylor dlouhou lásku neplánovali, rozvod zažehnala pandemie

Michaela Dočkalová / 13. 02. 2023

Zdroje: usmagazine.com, cosmopolitan.com, thethings.com
Zdroj  fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM