VIP

Dům plný rekvizit, hraček i lepicí pásky. Takhle žije Michal Nesvadba z Kouzelné školky

Karin Šnýdrová
26. 01. 2023

Přes dvacet let bavil svými vtípky diváky Kouzelné školky, letos se však pořad České televize rozhodl opustit. Z očí veřejnosti ale naštěstí nezmizí nadobro. Založil vlastní internetovou televizi, takže se s ním prostřednictvím obrazovek budou děti potkávat i nadále. Patříte mezi věrné fanoušky Michala Nesvadby? Koukněte se, jak bydlí. 

Komik, na kterém vyrostla generace Zet, našel svůj vysněný domov mimo rušné centrum. V Průhonicích u Prahy nechal zhruba před šestnácti lety postavit dřevostavbu, kterou si namaloval. A co v ní nesmí chybět? Rekvizity na vystoupení, lepicí páska nebo suvenýry od dětí. 

Pan domácí Wolverine: Hugh Jackman pronajímá svůj dům, můžete u něj bydlet i vy

Karin Šnýdrová / 12. 01. 2023

Láska na druhý pokus 

Ještě než se zabydlel coby moderátor a scenárista v Kouzelné školce, vystupoval na jevišti společně Václavem Upírem Krejčím a Světlanou Nálepkovou v zábavném uskupení MimTrio. Kudrnatá herečka se v roce 1995 stala jeho ženou. Manželství však komikům nevydrželo a po pěti letech už vyplňovali žádost o rozvod. Michal Nesvadba se ale oženil podruhé. S Andreou se seznámil během představení v divadle a byla to láska na první pohled. Zamilovaný pár spolu žije dodnes – v sympatickém bungalovu v Průhonicích. 

Dřevostavba v Průhonicích

Jednopatrový domek navrhl Michal Nesvadba, samotnou stavbu už ale přenechal profesionálům. V praktické dřevostavbě se nachází prostorný obývák, který je propojen s kuchyní i jídelní zónou, pracovna i dětské pokojíčky. Místnosti zútulňují rodinné fotky na stěnách a nejrůznější rekvizity či suvenýry od fanoušků, kterých se komik neplánuje vzdát. Své místo mají v domě samozřejmě také Michalovy výtvory z lepicí pásky, jimiž proslul nejen v České republice, ale také v zahraničí. Teď už ale pojďte ke slavnému baviči na návštěvu.  

50 nejlepších českých alb: Nová syntéza kultovního Blue Effectu zní inovativně i po padesáti letech

Petr Novák / 25. 01. 2023

Zdroj informací a fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM