Trendy Expres /
Celý playlist
Trendy

Rafael Nadal voní milionově: Novou kolekci vůní navrhla jeho manželka

Avatar photo Barbara Hacsi
29. 05. 2023

Antukový král Rafael Nadal letos bohužel další titul z French Open nepřidá, ale doma u televize může při sledování svých soupeřů alespoň hezky vonět. Není to tak dávno, co se dal dohromady s výrobcem luxusních parfémů Henry Jacques. Loni uvedl na trh dvě vůně, každá stála kolem 30 tisíc korun za 50 mililitrů.

Kolekce se jmenovala In All Intimacy a obsahovala parfémy Nadal No. 1 a Nadal No. 2. Autorkou vůní je Nadalova manželka Maria Perello, která se nechala inspirovat modrými vodami Mallorky, No. 1 je spíš energická vůně, obsahuje například koriandr, citrón, cedr a kůži. Dvojka je spíše květinová s citrusovým nádechem. Jasmín a santal, to jsou také tony, které můžete cítit.

Další díly (336)

Limitovaná edice, exkluzivní cenovka

Teď je tu ovšem nový produkt, Henry Jacques má na svém kontě vynález, říká tomu Clic-Clac, vypadá to jako zapalovač nebo tabatěrka. Uvnitř těchto luxusních pouzder se nachází tuhý parfém. Limitovaná edice 120 kusů, titanových Clic-Claců s tenisovou křivkou přináší trio vůní: Nadal No. 1 a No. 2 a vůni Maria Perello. Cena? Lidových 41.900 dolarů, tedy přibližně 922 tisíc korun. Kdo by ale nechtěl vonět milionově? 

Flakon připomíná spíš zapalovač

Hodně vydělá, ale umí i utrácet

Rafael Nadal podle Celebrity Net Worth za dosavadní kariéru nashromáždil čisté jmění ve výši kolem 220 milionů dolarů. Jeho vítězství na okruhu ATP mu přinesla přes 130 milionů. Kromě spolupráce s Henry Jacques je rodák z Mallorky globálním ambasadorem korejské automobilky Kia. Dlouhodobě spolupracuje také se značkou Nike nebo španělským výrobcem cukrovinek Quely. Aby vždy dorazil včas na zápas, nosí luxusní sportovní hodinky Richard Mille, jejichž cena je 725 tisíc dolarů. Dalšími značkami, s nimiž spolupracuje jsou Santander, Emporio Armani, Babolat, Heliocare, Telefonica, Banco Sabadell nebo Tommy Hilfiger. 

Rafa ale umí taky utrácet. V jeho garáži byste našli bohatou sbírku automobilů. Sponzor dodal modely Kia Stingray a EV6 GT, vedle nich parkují Aston Martin DBS, Ferrari 458 Italia a Mercedes Benz AMG SL55. Luxusní domy má Rafael na rodné Malorce, ve španělském Porto Cristo a v Dominikánské republice. Může se mezi nimi přemisťovat na jachtách. Na Mallorce, v Kuvajtu a v Mexiku Rafael Nadal otevřel své tenisové akademie, a tak se můžeme těšit na další talenty, které ho již brzy zastoupí. Nedávno totiž španělská legenda naznačila, že pokud zdraví dá, příští sezóna bude poslední. 

Vraždy, vandalismus a nekonečná party: Zisk sportovních trofejí občas doprovázejí netradiční oslavy

Carlito Brigante / 24. 05. 2023

Věk je jen číslo: Psát dějiny sportu ve věku sportovních důchodců zvládl boxerský fenomén, tenisová rekordmanka i český hokejový superman

Carlito Brigante / 09. 05. 2023

Zdroje: hypebeast.com, villa88.com
Zdroj fotografií: Henry Jacques

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM