Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Mimořádně krásné sportovkyně: Sexy dánská tenistka, chorvatská basketbalistka i ruská hráčka kulečníku

Redakce
Sportem ke zdraví i kráse. Některé sportovkyně nebyly obdařené jen sportovním nadáním, ale zároveň by se mohly věnovat i modelingu. Samozřejmě za to nejspíš může i fakt, že díky sportu bývají tyto ženy vitální, mají zdravý životní styl a díky sportu štíhlou postavu. Podívejte se na výběr některých sportovkyň, které jsou mimořádně krásné.
15. 02. 2022

Caroline Wozniacki

Dánská profesionální tenistka Caroline Wozniacki se narodila 11. července roku 1990 v Polsku. Je bývalou světovou jedničkou na WTA Tour k 23. lednu 2012 a tuto pozici zastávala 67 týdnů. Po zisku grandslamového titulu na Australian Open 2018 se dne 29. ledna roku 2018 na první příčku vrátila. Byla také první skandinávskou ženou, která držela nejvyšší pozici v žebříčku.

Poznejte skutečné krásky: Pět nejkrásnějších žen na světě v roce 2021

Anastasia Luppova

Anastasia Luppova se narodila 26. června roku 1985 v Rusku. Je profesionální hráčkou kulečníku, dvojnásobná mistryně Evropy v ruské pyramidě, mistryně Moskvy v dynamické pyramidě a také v roce 2009 vyhrála soutěž Miss Billiard. Stala se také trenérkou a právem se řadí mezi nejkrásnější sportovkyně světa.

Nejkrásnější ženy za posledních sto let: Splňují i dnešní ideály krásy?

Michelle Wie

Michelle Sung Wie je americká profesionální golfistka, která se narodila dne 11. října roku 1989 na Havaji korejským rodičům. Je také známá pod přezdívkou Big Wiesy. Ve věku 10 let se stala nejmladší hráčkou, která se kvalifikovala na amatérský šampionát USGA. Ve třinácti letech se stala historicky nejmladší vítězkou seniorského turnaje. Na profesionální úrovni začala hrát už před svými šestnáctými narozeninami. V roce 2004 získala cenu Laureus World Sports Awards jako nováček roku. Vyhrála také pět turnajů LPGA, přičemž největším úspěchem její kariéry se stalo vítězství na US Women's Open 2014. V roce 2005 se pak zúčastnila mužského turnaje John Deere Claasic. Bohužel kvůli častým zraněním v červnu roku 2019 přerušila svoji sportovní kariéru.

Slovenská sexbomba má problém s Instagramem: Tvrdí, že profil na sociální síti jí mažou kvůli tomu, že je neuvěřitelně krásná

Antonija Sandrićová

Antonija Sandrićová (rozená Mišurová) se narodila 19. května roku 1988 v Chorvatsku. Antonija je profesionální basketbalistka, která je známá svým rychlým a agresivním stylem hry, kdy hraje jako rozehrávač a střelec. Objevila se hned v několika anketách o nejkrásnější sportovkyni a její vzhled vzbudil značnou pozornost médií. Roku 2006 reprezentovala Chorvatsko na mistrovství Evropy v basketbalu hráček do 18 let a na Středomořských hrách v roce 2009 získala bronzovou medaili. Na mistrovství Evropy v basketbalu žen v roce 2011 se umístila na 5. místě a v roce 2013 obsadila 10. místo.

O věku této krásné učitelky budete pochybovat: Díky svému mladistvému vzhledu chodí na dvojitá rande spolu se svou dcerou

Alicia Sacramone

Alicia Sacramone se narodila 3. prosince roku 1987 v USA. Alicia je bývalá gymnastka, kdy tanec začala studovat už v pouhých pěti letech a o tři roky později v roce 1996 začala trénovat i gymnastiku. Soutěžit v elitních kategoriích začala v roce 2002 a v roce 2003 se připojila k americkému národnímu týmu. V letech 2004 až 2010 vyhrála celkem 10 zlatých medailí, čímž se připojila k Shannon Miller a Nastie Liukin, které mají největší počet medailí v gymnastice v USA. Je také druhou nejvíce dekorovanou americkou gymnastkou v historii mistrovství světa. Roku 2012 oficiálně oznámila konec své sportovní kariéry a věnovala se následně rodinnému životu.Úvodní fotka: Profimedia
Zdroje:
DBpedia, Team USA, Instagram, W

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM