Sunday Night Cream /
Celý playlist
Lifestyle

Vztah místo postelových hrátek, hledání lásky sourozencům i nebezpečná ultimáta: Reality show, které vás chytnou a nepustí

Andrea Machajdíková
07. 10. 2022

Někdo je miluje, jiný nesnáší. Pokud patříte do té první skupiny, tyhle skvosty vám rozhodně nesmí uniknout! Ale bacha, jsou to extrémní žrouti času, protože jakmile se zakoukáte, budete sjíždět jednu epizodu za druhou.

Pojďme si na úvod říct, že od reality show nikdo z nás neočekává žádné velké intelektuální obohacení, ale odreagování a zábavu. A nejlépe to umí rozhodně v Americe a Velké Británii. Přejeme příjemné krácení upršených podzimních večerů!

Nemají velikost 34 a přesto jsou vyhledávanými modelkami: Seznamte se s plus size divami, které ovládly módní mola

Denisa Grofová / 04. 10. 2022

Too Hot To Handle

Na ostrově v tropickém ráji se v luxusní vile sejde parta super sexy mladých lidí, kteří se přihlásili, aby si užívali nejrůznějších radovánek. Jenže! Tohle je vila, kde se i za líbání platí tučná pokuta. Ve hře je 100 tisíc dolarů, ale pro mnoho soutěžících je sexuální přitažlivost silnější, než vidina pohádkové výhry. A tak o peníze přichází i ti, kteří v lovu partnera zatím ostrouhali. Během pobytu prochází obyvatelé vily nejrůznějšími typy terapie, díky kterým mají pochopit, že sex není v životě to nejdůležitější. A když se polepší, kasička se zase naplní.

Netflix už vám může nabídnout tři řady, a když vám to na dlouhé podzimní večery nebude stačit, v záloze jsou ještě série Brazil a Latino, které jsou možná ještě peprnější, než původní americká verze.

Láska je slepá (Love Is Blind)

V tomhle vztahovém experimentu mají vybraní soutěžící najít svou spřízněnou duši, aniž by ji předtím spatřili. Skupinka mladých lidí se po dvojicích schází v místnosti, kde je dělí silná stěna. Tam si povídají, zjišťují informace o tom druhém a některé dvojice se postupně sbližují. Ženy čekají na první krok mužů, kteří je jako vyznání lásky požádají o ruku. Pár se poprvé spatří až po zasnoubení. A vy tak můžete z jejich očí zkoušet číst, jestli se jim jejich protějšek, se kterým si perfektně rozuměli, líbí i po fyzické stránce. Páry, které se zasnoubí, mají 28 dní na to, aby se poznali. Pak společně stanou před oltářem. Nebudeme příliš spoilerovat, když prozradíme, že nejedna nevěsta nebo ženich z toho na poslední chvíli vycouvá. 

Ke shlédnutí jsou na Netflixu již dvě série a pro nadšence opět i brazilská verze.

Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha? (The Ultimatum: Marry or Move On)

Novinka letošního roku, kterou s osvědčeným Love Is Blind spojují hvězdní moderátoři, manželé Vanessa a Nick Lachey. Tentokrát se do experimentu nepřihlásili nezadaní, ale páry. Páry, kterým to neklape. Respektive jeden z nich dal tomu druhému ultimátum, že musí postoupit o krok dál a vzít se. A tyhle páry se společně potkají v luxusním hotelu plném kamer. Navzájem se poznávají a ti, kteří najdou někoho, s kým si rozumí, pak posléze utvoří na tři týdny pár. Zcela nové páry si zkoušejí, jaké to je s někým sdílet společnou domácnost. Po uplynutí lhůty se k sobě na další tři týdny vrátí původní partnerské dvojice a poté se každý z nich musí rozhodnout, jestli přistoupí na svatbu, vztah ukončí, nebo zkusí štěstí s tím, s kým prožil třítýdenní manželství na zkoušku.

Jednu sérii zhltnete na Netflixu jako nic! A pokud jste správný milovník reality show, budete hned vyhledávat, kdy přijde další. Ale jediné, co se zatím ví, je, že se druhá řada chystá. Datum vydání ale zveřejněno nebylo.

https://www.youtube.com/watch?v=gWlQ7ePABMM

Můj brácha má prima holku (Dated And Related) 

I tohle je letošní novinka. Neodehrává se nikde jinde než v luxusním resortu! Ale bez toho by to nebylo ono. Opět se můžete těšit na mladé, nezadané účastníky s perfektními postavami, kteří se po celou dobu show s oblibou předvádí v titěrných bikinách a velice odvážných outfitech. Tahle parta je ale něčím trochu jiná, než ta z Too Hot To Handle. Soutěžící totiž přichází v sourozeneckých dvojicích. Úkolem každého sourozence je najít tomu druhému lásku. Ve hře je opět 100 tisíc dolarů! A pozor, kdo se bude málo snažit, dostane z vily nekompromisního padáka! Moderátorkou téhle show je Melinda Berry, účastnice druhé řady Too Hot To Handle. 

Fenomén Love Island: Parta hezkých lidí u bazénu, ale nic víc

Andrea Machajdíková / 27. 09. 2022

Nejpodivnější seznamovací reality show všech dob: Zhlédnout ji budete moci už v červenci

Redakce / 26. 06. 2021

Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM