Večerní show
Radek Honc, Vladimír Pavlík
Celý playlist
Poslouchat online
Večerní show /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Zpěvák české kapely The Atavists vyléčil ochrnuté hlasivky a s kapelou chystá třetí album

Radek Bureš
10. 08. 2022

Držitelé dvou cen Anděl pracují na třetí desce Prettier Than You, ze které představili nový singl doprovázený silným videoklipem. Nová alba chystají i popová diva Ellie Goulding a tiktoková senzace Bella Poarch, obě na ně lákají aktuálními singly.

Čerstvým materiálem se chlubí i anglická trojice The Kooks, jejich šestá deska vyšla 22. července. Australani Confidence Man pak připomínají své skvěle přijaté druhé album Tilt. 

Coca-Cola měla pomáhat ze závislosti na morfiu, bramborové chipsy byly pouhý vtip: Vynálezy, které nám změnily život, vznikly úplnou náhodou

Kristýna Ševčíková / 09. 08. 2022

The Atavists – It’s All Over

Nový singl uznávané rockové kapely The Atavists z Hradce Králové je ukázkou z jejich připravovaného třetího alba Prettier Than You. Vydání desky muselo být odloženo, protože frontmanovi Adamovi Krofianovi po operaci krčních plotének dočasně ochrnuly hlasivky. Nyní už je na tom ale naštěstí lépe a deska by měla vyjít do konce letošního roku.

Ellie Goulding & Big Sean – Easy Lover

Easy Lover je první zveřejněný singl z chystané páté desky anglické zpěvačky a skladatelky Ellie Goulding. Ve skladbě, kterou produkoval hvězdný Greg Kurstin, hostuje americký rapper Big Sean. Album pak Ellie v jednom rozhovoru popsala jako „taneční nahrávku, elektronický pop, taneční věc z vesmíru“. 

Alkoholové příspěvky Ellie Goulding dostaly na Facebooku ban, nabádaly k bezstarostnému pití

Radek Honc / 20. 07. 2022

The Kooks – Cold Heart

The Kooks vydali 22. července své šesté album s názvem 10 Tracks To Echo In The Dark. Trojice z anglického Brightonu Luke Pritchard, Hugh Harris a Alexis Nunez je v současnosti na světovém turné, nejblíže Česku pak bude v únoru příštího roku, kdy navštíví Berlín a Mnichov. 

Confidence Man – Holiday

Přestože australská electro-popová kapela Confidence Man funguje už od roku 2016, na jaře vydala teprve druhé album. Má název Tilt a bylo skvěle přijato fanoušky i hudebními kritiky. Tohle je z něj další výborný singl. V čele skupiny stojí dvě zpěvačky a tanečnice, Janet Planet a Sugar Bones, které doplňují Clarence McGuffie a Reggie Goodchild s klávesami respektive bicími. 

Bella Poarch – Dolls

Bella Poarch je pětadvacetiletá filipínsko-americká zpěvačka a jedna z největších hvězd sociální sítě TikTok. Už 12. srpna jí vyjde debutové EP s názvem Dolls, které propaguje titulním singlem. Objeví se na něm i dřívější singly, megahit Build A Bitch a duet se Sub Urban s názvem Inferno. 

Expres Top: Harry Styles sbírá nadšené ohlasy na svou třetí desku a chystá se na stříbrné plátno

Václav Mašinda / 07. 08. 2022

Nejbizarnější interpreti historie české pop music: Od Jana Cézara přes Maxim Turbulenc po Luštělu aneb Poslech jen na vlastní nebezpečí

Pavel Kučera / 05. 08. 2022

Úvodní foto: The Atavists

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM