Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Johnny Marr slaví šedesátiny kompilací, Yungblud spojil síly s frontmanem Bring Me The Horizon, Rodan opěvuje nespavost

Avatar photo Radek Bureš
08. 11. 2023

Bývalý kytarista legendárních The Smiths u příležitosti svých šedesátých narozenin bilancuje svou sólovou kariéru výběrem největších hitů, který doplnil o zbrusu novou píseň. Čtvrtou desku chystá pouhý rok po vydání třetí mladý anglický hudebník Yungblud. V jeho novém singlu hostuje zpěvák kapely Bring Me To Horizon. Tuzemský talent Rodan vypustil do světa píseň Insomnia Junkie. 

Do našeho playlistu putuje také nová optimistická píseň britsko-španělského uskupení Crystal Fighters z čerstvé desky Light+ a také singl anglické písničkářky Holly Humberstone. 

James Bond by bez něj byl poloviční, za Tanec s vlky nebo Vzpomínky na Afriku posbíral ceny: John Barry byl klasikem filmové hudby

Pavel Kučera / 03. 11. 2023

Johnny Marr – Somewhere

Legendární anglický kytarista Johnny Marr, který se proslavil v kapele The Smiths, oslavil minulý týden šedesátku a také vydal kompilaci největších hitů s názvem Spirit Power: The Best Of Johnny Marr. Ta obsahuje to nejlepší z jeho sólové tvorby také tento zcela nový singl.

S Morrisseym se dodnes nenávidí, kamarádí s Pet Shop Boys a jeho riffy jsou ikonické: Kytarista The Smiths Johnny Marr slaví šedesátku

Pavel Kučera / 31. 10. 2023

Crystal Fighters – Love x3

Britsko-španělská kapela vydala minulý týden své páté album s názvem Light+ a tahle optimistická věc je z něj aktuální singl. Crystal Fighters se v rámci turné k novince zastaví i u nás, a to 24. února v pražském klubu Roxy.

Rodan – Insomnia Junkie

Nejnovější singl talentovaného domácího písničkáře Rodana. Skladba pojednává o „životě stráveném s nekonečným množství šálků kávy“.

Holly Humberstone – Into Your Room

23letá anglická zpěvačka a skladatelka vydala v polovině října své debutové album s názvem Paint My Bedroom Black. Tohle je z něj aktuální singl. I Holly Humberstone se v rámci turné k albu chystá do Prahy, vystoupí 21. února v MeetFactory.

Yungblud & Oli Sykes – Happier

Anglický muzikant Yungblud vypustil další singl ze své chystané čtvrté desky, o které zatím neprozradil žádné podrobnosti. V písni hostuje Oli Sykes, frontman kapely Bring Me The Horizon, který už s Yungbludem v minulosti spolupracoval.

Expres Top: Troye Sivan jede na vlně úspěchu, frontman Two Door Cinema Club se prý překonává, The Libertines vydají desku na MDŽ

Václav Mašinda / 05. 11. 2023

Miroslav Krobot opět v roli nerudného dědka: Kriminálka Oktopus navazuje na skvělou tradici českých detektivek

Iva Růžičková / 06. 11. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM