MidnightDrip /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Jedna z nejpopulárnějších německých kapel míří do Prahy, během turné stíhá psát nové písně

Avatar photo Radek Bureš
23. 11. 2022

V pátek 2. prosince stane na podiu pražské haly Forum Karlín německá dvojice Clemens Rehbein a Philipp Dausch. Milky Chance přijedou propagovat i svou aktuální mixtape Trip Tape II, z níž do světa vysílají nový singl. Romy, členka londýnské trojice The xx, vydala nový sólový singl, spojila v něm síly s populárním producentem, který si říká Fred Again.. 

Pokračování svého loňského debutu chystá pražská trojice Wyfe, jako ochutnávku nabízí pilotní singl. Druhou desku finišuje americká zpěvačka Madison Beer, její krajané sdružení ve skupině Cigarettes After Sex zveřejnili první vlaštovku z třetího dlouhohrajícího alba.  

Spanilá jízda Taylor Swift, pichlavý ježek Machine Gun Kelly a Pink v šatech po Cher: American Music Awards

Kristýna Ševčíková / 21. 11. 2022

Milky Chance – Troubled Man

Jedna z nejúspěšnějších německých kapel současnosti, která prorazila do světových žebříčků v roce 2013 singlem Stolen Dance, se už brzy objeví opět v Praze. Konkrétně to bude 2. prosince ve Fóru Karlín. Jejich nový singl pochází z aktuálního mixtape s názvem Trip Tape II, který vyšel na začátku října. Clemens Rehbein a Philipp Dausch den před koncertem poskytnou rádiu Expres FM exkluzivní rozhovor. 

Romy & Fred Again.. – Strong

Zpěvačka a kytaristka kapely The xx Romy Madley Croft vydala svůj druhý oficiální sólový singl. O produkci se postaral Fred Again.. I když jde o euforickou taneční skladbu, tematicky v ní Romy zpracovává ztrátu své mámy, o kterou přišla  v pouhých jedenácti letech. 

Wyfe – She Ain’t Shy

Pražská trojice Wyfe chystá svou druhou desku, kterou naváže na svůj loňský debut Good Times. Marek Kedzior, Martyn Starý a Vladimír Staněk z ní zveřejnili první singl. 

Cigarettes After Sex – Pistol

Jedna z „nejzasněnějších kapel na světě“ je zpátky s novým singlem, který opět nese typický rukopis frontmana Grega Gonzalese. Skladba by se měla objevit na chystané třetí desce trojice z amerického El Pasa.

Madison Beer – Showed Me (How I Fell In Love With You)

Madison Beer je třiadvacetiletá zpěvačka z New Yorku. Nyní pracuje na své druhé desce, první vlaštovkou je tento povedený nový singl. Ten je mimochodem postaven na samplu ze skladby You Showed Me od americké kapely The Turtles, která největší slávu zažila v 60. letech minulého století. 

Hej, mistři basů: Kdo patří mezi nejlepší české baskytaristy?

Pavel Kučera / 20. 11. 2022

Největší čeští hitmakeři: Maestro a bonviván Petr Hapka byl nezapomenutelný projevem i melodiemi

Pavel Kučera / 18. 11. 2022
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM