Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Aktuálně

Týdenní horoskop: Raci v práci ztratí radost, Váhy čekají vzrušující chvíle, Býci si musí dát pozor na zažívání

Avatar photo Roman Zahrádka
05. 03. 2023

V týdnu od 6. do 12. března po více než dvou letech opustí Saturn znamení Vodnáře. Konkrétně v úterý 7. března. Naší republice by se tak mělo ulevit a tlaky z posledních dvou let by se měly zmenšovat a situace ekonomická, politická i společenská by se měla stabilizovat. Závěr týdne bude přát obchodním i duchovním aktivitám. Také světová ekonomika by měla dostávat pozitivní impulzy. Světlo světa mohou spatřit převratné výdobytky vědy a techniky díky vlivům Uranu.

Konstelace hvězd bude v tomto týdnu povzbuzovat k milostným hrátkám, probouzet silněji naši milostnou energii a posilovat schopnost prožitku. Je to čas, kdy budeme více pociťovat atraktivitu druhého pohlaví, nacházet snazší soulad, bude docházet ke zlepšení nálady a k oživení vztahů. Navíc se zlepší či zrychlí rychlost našich reakcí, rozhodování a posílena bude i originalita našeho myšlení.

A jak na tom budou jednotlivá znamení?

Dobrých zpráv není nikdy dost: Tyhle novinky vám vykouzlí úsměv na tváři

Karin Šnýdrová / 24. 02. 2023

Beran

Berani začnou naplno vyzařovat svůj sexappeal a měli by toho využít především k posílení svých pracovních aktivit. Mohou totiž snadno zaujmout někoho, kdo je může posunout vpřed. V pracovní oblasti čekají Berany důležité schůzky, jednání a dokonce i menší spory či konflikty, pokud se budou snažit prosadit za každou cenu svůj názor. Mohou tím druhým lézt na nervy, protože půjde jen o jejich postoj na úkor druhých. Berani se mohou též platonicky zamilovat do někoho, kdo je pro ně nedosažitelný, ale citově budou pozitivně naladění. Pokud jde o zdraví, začnou se zamýšlet nad vlastní životní cestou a proto by měli zaměřit svoji pozornost na tělo komplexně.

Býk

Býky čeká proměnlivá atmosféra, menší mrzutosti a těžkosti, pokud stanou před neřešitelným úkolem. Zároveň mohou někteří z nich pociťovat vlastní krizi a vyčerpanost, zejména pokud se pohybují v dlouhodobě stresovém a nepříjemném pracovním prostředí či kolektivu. Práce půjde Býkům všeobecně ztěžka, důležité však je, že jim život v dalších týdnech ukáže přívětivější tvář. Také ve vztazích a citech to může drhnout a Býci mohou narážet svými rohy na betonovou zeď. Hrozí jim totiž větší podrážděnost a hádky, což může být projevem jejich nespokojenosti. Bude proto důležité zaměřit se na svoje emoce. Pozor též na žlučník, žaludek a zažívání.

Blíženci

Na Blížence čekají po pracovní stránce osudové i karmické záležitosti, nepřehledné situace spojené s lekcemi, jež mohou přinést náhlá rozuzlení a pochopení vlastní pozice. Někteří Blíženci se mohou v důsledku toho rozhodnout, že změní pracovní směr, začnou rozesílat svůj životopis na všechny strany a s napětím budou vyhlížet příchozí odezvy. Možná budou mile překvapeni, protože jim to může přinést práci, kterou si dlouhodobě v myšlenkách a ve své fantazii představovali, a najednou získá reálnou podobu. Ve vztazích mohou přijít nová zamilování, či výměny partnerů. Blíženci by si toho každopádně neměli nakládat víc, než sami unesou.

Rak

Raci se pracovně ocitnou na křižovatce, protože se od nich odvrátí štěstí a radost, které vystřídají zbytečné starosti spolu s hlubšími pocity marnosti a neúspěšnosti, což může u nejednoho z nich vyvolávat dojem, že už s ním v současné práci nepočítají, i když to nebude pravda. Sice přijdou nějaké problémy nebo nepředvídatelné okolnosti, ale ty je alespoň přinutí jednat a nepřešlapovat na místě. Vzbudí to v nich odhodlání jít dál a překonávat překážky nebo zmiňované problémy. V citové oblasti budou Raci čelit výzvám, lekcím a zkouškám, které si pro ně připravil osud. Může to ranit jejich ego a zároveň na krátký čas i zdravotně vykolejit.

Lev

Na Lvy čekají v pracovní oblasti náhlé a nečekané změny, s nimiž se budou muset popasovat. Může je trápit proměnlivost prostředí, přestože svou práci milují. Dočkat se mohou i nějaké falše a nesplněných slibů od nadřízených, zejména pokud se to bude týkat zvýšení platu. Zklamat je mohou i starší kolegové, což jim připomene, aby se na sebe i okolí dívali s otevřenýma očima a nevěřili každému, kdo se kolem nich mihne. Ve vztazích a citech budou Lvi doslova citově viset na svém partnerovi a mohou se láskou i trápit. Budou tedy muset zapracovat na své vitalitě, aby se jim vrátila chuť do života, s čímž jim pomohou první jarní paprsky.

Panna

V pracovní oblasti čekají Panny nejen výzvy, ale i něco opakujícího se z minulosti. Týkat se to může úkolů, pracovních vztahů i pracovních smluv. Bude se v tom ukrývat něco osudového, co může Panny vystřelit vzhůru, nebo stejně rychle zapříčinit jejich náhlý pád dolů na tvrdou zem. Některé z nich tak budou ztrácet chuť i energii snažit se pořád o to samé, jiné zase mohou pociťovat nutkání říct si o zvýšení platu či o změnu pracovního místa za lepší. Ve vztazích a citech mohou Panny doplácet na vlastní kritičnost a touhu neustále řídit druhé, čímž si mohou vykoledovat nemalé starosti. Proto pozor na zbytečný stres z takových situací.

Váhy

V pracovní oblasti Váhy pocítí něco silného a osudového, což výrazně zvýší jejich šanci na úspěch. Dočkají se i nejednoho pozitivního překvapení. Mohlo by to být povýšení, zlepšení finančních příjmů či neočekávaná odměna. Dařit se jim však bude celkově, i když se občas nevyhnou určitému napětí, stresu nebo hektičnosti. Postupně budou dosahovat též uznání, na které dlouho čekaly. A pokud přijdou nějaké potíže a problémy, hravě je díky své diplomacii vyřeší. V citech, vztazích a lásce může přijít zásadní zlom a krok kupředu. Čekají na ně vzrušující chvíle, radost i štěstí, po kterých nezůstane v citovém životě Vah kámen na kameni.

Štír

Štíři mohou narážet na falešné jistoty a kolegiální vztahy, ale také na předstíranou pracovní harmonii, jež bude na hony vzdálená realitě. Nemusí je to ale trápit, pokud si pojedou pouze to svoje. Čas je bude nutit k větší stabilitě v práci, a tak může Štírům naservírovat větší porci úkolů, což je může svádět k pochybnostem a obavám. Do menších sporů se mohou dostat se staršími osobami, ať už z řad kolegů nebo nadřízených, což by jim mohlo přinášet menší citové výkyvy nálad. Ve vztazích a citech mohou být Štíři vystaveni trápení, mohou ale čelit i vlivu nových citů, radosti a štěstí. Vše bude náhlé a nepřipravené, až to může Štíry zaskočit.

Střelec

V pracovní oblasti mohou Střelce překvapit určité změny. Pokud s nimi nepočítali, přinutí je ke krokům, které by za jiných okolností nepodnikli. Dost možná se rozhodnou něco zlomit a vydat se jiným směrem, pokud jsou v současné práci nespokojeni. Důležitou radou je více naslouchat intuici, která ukáže Střelcům jasnější cestu, a zároveň si dávat pozor na zbytečné chyby, které by mohly jejich pracovní místo ohrozit. Ve vztazích, citech a lásce může přijít odeznívající radost, až postupná vyhaslost. Na svědomí to nemusí mít jen osud, ale také pochybnosti, nejistoty a obavy Střelců, zda jsou ve vztahu rovnocennými partnery.

Kozoroh

Kozorohy přepadne silná touha něco v práci změnit, udělat něco jinak, aby mohla být posílena jejich finanční nezávislost a celkově se zlepšily jejich příjmy. Bude to však pro ně zároveň znamenat, že budou muset podstoupit nejednu změnu i vlastní proměnu, jež se dotkne jak jejich pracovní pozice, tak i dalšího uplatnění nových šancí a příležitostí, které by Kozorozi neměli nechat ležet ladem. Přinese jim to nakonec náhlou a nečekanou radost i milé překvapení. Dílem to bude dáno i osudem, který je popostrčí dál na předurčené profesní poslání. Ve vztazích a citech si budou Kozorozi vyjasňovat záležitosti srdce, což nejednomu z nich ukáže jasnější směr.

Vodnář

V práci mohou Vodnáři narážet na nepředvídatelné a překvapivé situace, nejrůznější problémy, nerozhodnost a slepé uličky. Dokonce se to odrazí i na menších financích, než jsou zvyklí. Má je to ale přinutit k tomu, aby něco razantně podnikli a správně se rozhodli. Například, jestli chtějí, nebo nechtějí ve své práci zůstat, nebo se snažit, aby se jejich situace zlepšila. Na nezadané Vodnáře čeká nová perspektiva, láska a duševní propojení s novým protějškem. Zadaní Vodnáři mohou sami spadnout do jiného vztahu, nebo naopak mohou skrývané utajované vztahové spojení odhalit u své polovičky. Pozor na přepracovanost a vyčerpání z práce, které může omezovat zdraví Vodnářů.

Ryby

Na Ryby čeká v pracovní oblasti proměnlivá atmosféra, nepřehlednost, ztráta radosti a úspěchu. Na svědomí to může mít nějaká žena či kolegyně v práci, jež může vyvolávat potíže a problémy, ale jen do té doby, než jí to některá Ryba zatrhne a udělí jí pořádnou lekci. Právě v tomto období budou Ryby vyzařovat rozhodnost a odhodlanost. Budou bránit to své. Vrátí se jim to v dobrém. Ve vztazích a citech prožijí Ryby pochybnosti, které mohou vznikat z náhlého popudu. Měly by si proto zachovat nadhled a nevynášet zbrkle rychlé soudy, jinak by mohly svůj vztah a lásku ohrozit. Ryby by si měly dávat pozor na přecitlivělost, která jim může způsobit únavu a narušit psychiku.

Nemovitosti, oblečení, grily: Sportovní hvězdy, které po konci aktivní kariéry dobře zasadily a teď sklízí miliony

Carlito Brigante / 25. 02. 2023

Sportovní hvězdy a jejich coming out: Konec předstírání, úleva, svoboda

Carlito Brigante / 15. 02. 2023

Autor článku je vydavatel časopisu Ve hvězdách, text vznikl ve spolupráci s tímto magazínem, s hvězdopravci Ing. Richardem Střbrným a Ing. Zdeňkem Bohuslavem a věštcem a kartářem Pavlem Merlinem.

Zdroj obrázků: Shutterstock

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM