Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Aktuálně

Sváteční vysílání Expres FM: Koncerty velkých hvězd, speciální rozhovor i party na přelom roku

Avatar photo Pierre Beneš
22. 12. 2023

Vánoce jsou svátky klidu, ale naše vysílání vás v klidu nenechá. Na Expres FM jsme si pro vás připravili speciální vydání pořadu Trendy Expres, ve kterém vám náš syntetický hlas Hacsiko představí to nejzajímavější z uplynulého roku a také výhled do roku příštího. Na Štědrý den Miloš Pokorný vyzpovídá dvojici Manu a Matěj, tedy Matěje Rupperta a Emanuele Riddiho, sváteční večery i silvestrovskou půlnoc navíc vyplní skvělé koncerty. 

23. prosince

V sobotu ráno mezi osmou a desátou vás čekají speciální Vánoční Trendy plné toho nejlepšího z končícího roku. Syntetický klon naší moderátorky Barbary Hacsi, která aktuálně přebývá v domě Big Brothera, Hacsiko vám zrekapituluje vše od hudby, přes hry po módu. Ve svém klasickém čase od 10 do 14 hodin vysílá Martin Vévoda. 

24. prosince 

Štědrý den bude plný hudby bez reklam. Mezi desátou a čtrnáctou vysílá Martin, poté se slova ujme Miloš Pokorný, jehož hosty budou zpěvák Matěj Ruppert a šéfkuchař Emanuele Riddi, kteří jsou dobrými kamarády a také hvězdami gastronomického seriálu Manu a Matěj na cestě. Po čtyřech hodinách vánoční hudby vám v 19.00 naservírujeme výjimečný koncert skupiny Sade. Zatím poslední oficiální živák britské kapely v čele se zpěvačkou Sade Adu s titulem Bring Me Home zachycuje koncert v kalifornském Ontariu v roce 2011. Záznam koncertu si vysloužil právem nominaci na Grammy. 

25.-29. prosince 

Na Boží hod i svatého Štěpána vás od 13.00 bude vysíláním provázet Veronika Koloušková, kterou po čtvrté odpolední vystřídá Radek Honc. Od středy do pátku vás pak čeká klasické vysílání, tedy Ranní klub s Milošem Pokorným a Vaškem Mašindou (7-10), dopoledne s Vaškem (10-13), odpoledne s Veronikou (13-16) a večer s Radkem (16-19). 

30. prosince

Sobotní čas mezi osmou a desátou si pro sebe opět zabrala Hacsiko, která v Trendech představí výhled na rok 2024. Zjistíme, co nás čeká v kinech, módě nebo herní oblasti. Od 10 do 14 hodin pak za mikrofon usedne Martin Vévoda a do našeho playlistu bude vkládat i vaše hudební tipy. 

31. prosince 

Čekání na konec roku vám od desáté ranní zpříjemní Martin, od 14 hodin vám nabídneme dvouhodinový výběr toho nejlepšího, co nabídl Ranní klub v uplynulém roce. Poté se přesuneme na losangeleský SoFi Stadium, kde vznikl záznam z posledního turné After Hours Til Dawn Tour hvězdného kanadského zpěváka The Weeknda. S tímto programem zavítal v létě i do Prahy. Jedná se o jeho první oficiální živák, který byl pořízen v listopadu 2022. Poslední čtyři hodiny před půlnocí budete moci u rádia hodit bokem díky setům djů z našeho pořadu Starmix. Po celý den se navíc v našem vysílání nepotkáte s reklamou. 

https://www.youtube.com/watch?v=xarxi3Xl5RI

1. ledna 2024

Do roku 2024 vstoupíme tanečním krokem, čeká nás totiž záznam vystoupení Swedish House Mafia. Jedná čerstvou nahrávku turné k jejich aktuálnímu albu Paradise Again z roku 2022. Je kompilací záznamů z různých měst, konkrétně New Yorku, Milána, Paříže, Madridu, Las Vegas, Los Angeles, Amsterdamu, Kodaně a Londýna. Ve 13 hodin se z éteru Expres FM, ve kterém po celý Nový rok opět neuslyšíte žádné reklamy, ozve hlas Veroniky Kolouškové. Ve čtyři odpoledne vám pak Vašek Mašinda naservíruje speciální vydání hitparády Expres Top, ve kterém představí 30 nejhranějších písní našeho rádia za uplynulý rok. V 18.00 startuje koncert The 1975. Jedna z největších ostrovních kapel současnosti, která v rámci aktuálního turné se sebevědomým názvem At Their Very Best dorazí i do Prahy, pořídila z první sezóny koncertní záznam, který vyšel letos v listopadu a zachycuje jejich vystoupení v newyorské Madison Square Garden 7. listopadu 2022.

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM