MidnightDrip /
Celý playlist
Aktuálně

Prodeje piva stoupají i přes zdražování, Ukrajinci staví náhradu za Rusy zničený obří letoun Mrija

Redakce
08. 11. 2022

Ani zdražování neodradilo české pivaře od návštěv hospod. V centru Prahy se i přes klesající teploty surfuje. Ukrajinská letecká firma Antonov staví druhý exemplář největšího nákladního letounu světa Mrija. 

Nejpřitažlivějším mužem světa je herec Chris Evans alias Captain America. Alespoň podle časopisu People. 

David Černý: Zahraniční novináři vnímají Prahu jako Kafku a Davida Černého, prý jsem z ní udělal centrum umění ve veřejném prostoru

Vladimír Pavlík / 08. 11. 2022

V centru Prahy se i přes klesající teploty surfuje. O vlnu, kterou parta nadšenců postavila na Vltavě u ostrova Štvanice, je stále velký zájem. Dvouhodinové ježdění se dá zarezervovat přes internet. Surfování si podle organizátorů může vyzkoušet pod dohledem každý, kdo má k dispozici neopren a surf.

Ani zdražování neodradilo české pivaře od návštěv hospod. Prodeje čepovaného piva stouply oproti loňsku bezmála o třetinu. Stále se ale nedostaly na úroveň před kovidovými uzávěrami. Pivovary trápí rostoucí náklady na energie, nevylučují tak další přepisování cenovek.

Ukrajinská letecká firma Antonov staví druhý exemplář největšího nákladního letounu světa Mrija. Je to náhrada za slavný obří stroj, který na počátku invaze zničila ruská armáda na letišti Hostomel u Kyjeva. Letoun Ukrajinci staví na utajeném místě.

Nejpřitažlivějším mužem světa je herec Chris Evans. Alespoň podle časopisu People. Proslavil se ztvárněním komiksového hrdiny Captain America. Zprávu mu při natáčení filmu Red One oznamoval herecký kolega Dwayne Johnson, který titul nejvíc sexy muže roku získal v roce 2016.

Arabela tehdy a dnes: Princezna Xenie krmí bulvár, Arabela se po 30 letech vrací k hraní a Rumburak exceluje v ženské roli

Denisa Grofová / 08. 11. 2022

Svatba Jiřího Ovčáčka: Další slavní, kterým se podařilo utajit sňatek, dokonce i několik let

Denisa Grofová / 08. 11. 2022

Úvodní foto: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM