Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Aktuálně

Keanu Reeves točí v Praze, fotbalisté i fanoušci Sparty po sobě nechali v Plzni spoušť

Redakce
07. 11. 2022

Hollywoodská hvězda Keanu Reeves je v Praze. Výrobce telefonů Apple nestíhá, můžou za to proticovidová opatření v Číně. Lístky na další ročník hudebního festivalu Glastonbury se prodaly za hodinu.

Plzeňská fotbalová Viktorka sčítá škody po sobotním souboji s pražskou Spartou. Hostující tým řádil v šatně, jeho fanoušci v na toaletách.

Spodní prádlo pro zimu 2022: Push-upky pro muže, u žen vedou podprsenky bez kostic, hitem jsou štrasové

Karin Šnýdrová / 07. 11. 2022

Hollywoodská hvězda Keanu Reeves je v Praze. Na sociálních sítích se objevují fotky fanoušků, kteří se s ním potkali v různých podnicích v metropoli. Kanadský herec tu natáčí film Ballerina navazující na sérii akčních snímků John Wick. Příští týden můžou Pražané filmaře potkat třeba u hotelu Opera na Těšnově nebo na Masarykově nádraží.

Výrobce telefonů Apple nestíhá. Omlouvá se zákazníkům, že si na nové modely počkají déle. Můžou za to proticovidová opatření v Číně, kde se telefony vyrábí. Tamní továrny teď fungují jen v omezeném režimu.

Lístky na další ročník hudebního festivalu v britském Glastonbury se prodaly zhruba za hodinu. Jejich cena se letos vyšplhala na 340 liber, tedy 9 a půl tisíce korun. Letos se festival konal po dvouleté koronavirové pauze, v červnu anglickém hrabství Somerset vystoupili třeba Billie Eilish, Paul McCartney nebo Kendrick Lamar.

Plzeňská fotbalová Viktorka sčítá škody po sobotním souboji s pražskou Spartou. Hostující tým, který v západočeské metropoli vyhrál poprvé po 11 letech,  po sobě v šatně zanechal nepořádek, rozbité okno a také vytrhané stropní podhledy. Podle zástupců Viktorky byl poškozený také majetek v sektoru hostujících fanoušků. Na toaletách byly vytrhané radiátory, umyvadla a další sanitární zařízení. Vandalstvím se zabývá policie, zatím v rovině přestupku.

Baletka XXL, mořská víla snědé pleti i mužský polibek v Popelce: Pohádky, které boří stereotypy

Karin Šnýdrová / 07. 11. 2022

Za oblečení pro své avatary utrácejí stovky dolarů, virtuální styl je pro ně důležitější než reálný aneb Digitální móda na vzestupu

Barbara Hacsi / 07. 11. 2022

Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM