Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Aktuálně

Jaký bude nový prezident a co nám přinese rok 2023? Přečtěte si věštbu od kartářky

Karin Šnýdrová
26. 12. 2022

Karty ji fascinovaly odmalička. Ostatně číst z nich uměla už její maminka a v případě Kateřiny Janouškové jablko opravdu nepadlo daleko od stromu. Přes dvacet let vykládá taroty o kterých s oblibou říká, že jsou nástrojem, jež vám ukáže cestu a nastíní budoucnost. Jak zní předpověď pro rok 2023? 

Kartářce Kateřině Janouškové neřeknou klienti jinak než Kači nebo Kačulina. Ačkoliv ji často prosí o radu před důležitým životním rozhodnutím, zastává názor, že vlastní osud a realitu si každý utváří sám. Taroty mohou posluchače jen zavést správným směrem. Podívejte se na YouTube kanál Kateřiny s názvem Na křídlech Tarotu, abyste zjistili, jak takový výklad vypadá. A pokud vás zajímá, co se bude dít v následujících měsících, přečtěte si její predikci. Zná povahu příštího prezidenta i ekonomickou situaci naší republiky! 

Vstali z mrtvých jako Ježíš: Návrat ze záhrobí si užili Čestmír Mázl, Bobby Ewing i zlý císař z Hvězdných válek

Carlito Brigante / 23. 12. 2022

Nová hlava státu 

Hned v lednu nás čekají volby příštího prezidenta České republiky. Protože jsem si na něj vytáhla kartu král pohárů, bude to hodný, přívětivý člověk, který jedná s druhými s otevřenou náručí. Poháry jsou především o citech a emocích, může jít o velice emoční osobu s cílem konat dobro. Každý má ale i nějaký neduh. Neduh krále poháru je ten, že nemá trůn na pevné půdě, je vyobrazený na vodě. To znamená, že není stálý ve svých názorech a jelikož je vedle něj karta velekněžky, půjde o člověka, který bude takový nečitelný až tajemný. S námi to však bude myslet dobře, bude se snažit budovat a bude usilovat o změny k lepšímu. Změny pocítíme postupně. 

Touha po stabilitě 

My budeme mít ovšem pocit, že je to celé špatně. V našem přístupu, jak budeme novou hlavu státu vnímat, je karta věž, takže se všechno zhroutilo. Zprvu uvidíme jen negativní stránku, ale věž má i své pozitivum a tím je to, že přichází ve chvíli, kdy něco nemá stabilní základ. Myslím, že bylo opravdu nutné, aby věž přišla, protože si musíme něco důležitého uvědomit. Následující karta císař svědčí o tom, že prezident nastaví jakýsi řád. Ten je cestou ke stabilitě, která většině lidem momentálně chybí. Nemají jistoty a bojí se budoucnosti, proto budou doufat, že nový prezident řád nastaví a dá Česku stabilitu.

Práce a finance 

Karta osmička mincí naznačuje, že následující rok budou Češi hodně pracovat a karta devítka holí zas napovídá, že budou konfrontováni s problémy, které dlouhodobě neřešili nebo je odkládali. Já to vnímám velice pozitivně, jelikož musíme vykydat starou špínu, abychom mohli začít žít nový život. Budeme nuceni víc přemýšlet nad tím, že o sebe se máme postarat především my sami a nespoléhat na někoho jiného. Karta mečů je velice rozumová karta a radí nám, abychom vzali rozum do vlastní hrsti a začali myslet na správné investice. Chytrým tahem je odkládání financí nebo například sjednání životního pojištění. Nějaké zásoby se dají udělat i z naprostého minima, musí se však umět přemýšlet. 

Covid 

Situace s covidem bude zhruba na stejné úrovni jako je teď. Pětka mečů pojednává o porážce, karty královna mincí a král mincí ukazují na stabilitu. Jsou to osoby, u kterých se toho moc nemění. Nicméně v našich hlavách bude stále strach, že se pandemie vrátí. Přestože se o viru bude mluvit, nehrozí žádná zásadní změna. 

Ekonomika 

Co si budeme povídat, ti nahoře s námi budou trochu cvičit. Na otázku ohledně ekonomiky České republiky padla karta mág a ten je známý tím, že dokáže prodat písek i na poušti. Šestka pohárů souvisí s minulostí, hodně peněz z nás vytáhli a teď s nimi budou nějakým způsobem pracovat. Jelikož mág je manipulátor, bude se s ekonomikou hodně manipulovat. S tím my jako jedinci sice nepohneme, ale zas budeme mít jasno, kterou cestou se vydat. Karta blázen značí novou počínající cestu o níž je přesvědčen, že dobře dopadne. Podle karet smrt a hvězda se finanční situace v Česku obrátí k lepšímu, osmička mincí tvrdí, že budeme hodně pracovat, ale pětka mincí říká, že budeme mít přesto pocit nedostatku. 

Válka 

Podle karet, kdy uprostřed je eso mečů, by na Ukrajině mělo dojít k vyjasnění situace. Karta sestava mečů zas upozorňuje na pohyb, z horších podmínek se tedy stanou lepší. Eso mečů naznačuje nějaké světlo, nápad, je to však také karta boje a úlevy, kdy v životě odsekáváme něco, co už nepotřebujeme. Může dojít k nějaké komunikaci, která by leccos mohla vyřešit. V České republice v roce 2023 žádné boje nehrozí. Budeme se dávat dohromady a pracovat sami na sobě. 

Shrnutí 

Abyste všechno hravě zvládli, a to jak finančně, tak psychicky, zaobírejte se opravdu jen sami sebou. Ač to zní sobecky, mějte se na prvním místě. A mohu vás uklidnit, že sobecké to není. Když totiž nebudete šťastní vy, neuděláte šťastným ani nikoho jiného. Takže kultivujete mysl, choďte do přírody a nedělejte si nervy dopředu. Nemá to smysl, ostatně nic se nejí tak horké, jak to uvaří. Přeju vám všem ten nejkrásnější rok a nebojte, všechno zvládnete. Se svou myslí můžete pracovat jakkoliv a pokud si to v hlavně správně nastavíte, budete myslet pozitivně, tak vás nemůže potkat nic jiného, než pohoda. 

Duchové se zjevují v místech sebevražd, pokud se s nimi setkáte, požádejte je, aby odešli: Jasnovidka radí, jak na ně

Roman Zahrádka / 25. 10. 2022

Zdroj fotografií: Shutterstock 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM