
Americká raperka Cardi B se nedávno rozpovídala o svém osobním životě. A nebylo to hezké povídání. V minulosti znovu a znovu musela všem dokazovat, že se mýlí.

V pátek 15. srpna Cardi B vydala nový singl Imaginary Playerz, ke kterému připravila i okázalý videoklip. V něm proměňuje letištní ranvej v módní molo a následně se vydává do Paříže, aby si užila evropský luxus a den na miliardářské jachtě. Letos ještě k tomu chystá vydání svého druhého alba, které se bude jmenovat Am I the Drama? U této příležitosti se rozpovídala o nedávné etapě svého života, kterou považuje za velmi osobní. „Znovu a znovu jsem dokazovala lidem, že se mýlili, a teď je čas to znovu dokázat sama sobě,“ napsala v nedávném příspěvku na Instagramu, který doprovodila skladbou rapera Jay-Z Imaginary Players. Sampl z ní rapperka použila do svého nejnovějšího singlu.
Dvaatřicetiletá Cardi B se na počátku své kariéry potýkala s obrovskou kritikou, hlavně kvůli tomu, že se v 19 letech začala živit jako striptérka. Chtěla se za každou cenu dostat z chudoby a zároveň se oprostit od toxického vztahu, ve kterém si prošla domácím násilím. To se jí naštěstí povedlo. Kromě toho se ale stala terčem posměchu kvůli vztahu s rapperem, který vystupuje pod jménem Offset, a který se proslavil tím, že nikdy žádné ženě nedokáže být věrný. Ani Cardi B. Dokonce si ho vzala za manžela a mají spolu dceru, kterou pojmenovali Kulture Kiara Cephus, ale nakonec se přeci jen po dlouhých peripetiích rozvedli. V minulosti navíc bojovala s psychickými problémy. Trápily ji i migrény i nechutenství. Tyto životní etapy ale už dávno překonala a novým albem to chce dokázat celému světu.
Právě očekávaným albem Am I The Drama? touží ukázat, že zvládne vzít život do vlastních rukou a také že umí přijít s něčím silným, co obstojí nejenom u hudebních kritiků, ale před ní samou. Tímto albem se vzdává všech pochybností. Dříve měla nutkavý pocit, že pořád musí bojovat proti názorům ostatních, pak si ale uvědomila, že bojuje zejména sama se sebou. K nové životní etapě jí ovšem dopomohl i nový vztah. Cardi B začala na podzim minulého roku randit s hvězdou Národní fotbalové ligy, hráčem amerického fotbalu Stefonem Diggsem, který hraje za New England Patriots. A vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní.




Zdroj: www.billboard.com
