Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Zvrácené rodinné dědictví: Krasavec Armie Hammer byl označen za kanibala a násilníka, v jeho rodině je to ale běžná praxe

Avatar photo Carlito Brigante
04. 01. 2023

Dokonalý vzhled, slušně rozjetá kariéra a silné finanční zázemí. Život talentovaného Armie Hammera připomínal zhmotnění amerického snu. Pak se ale tenhle pohádkový hrad začal bortit. A mohou za to jen těžko uvěřitelné skandály!

Tak trochu to připomíná jednu z jeho rolí ve snímku Sorry To Bother You, kde hrál mladý herec zámožného kapitalistu, který své zaměstnance nechává pro vlastní potěšení proměňovat v nestvůry a zotročuje je. Také skutečný Armie Hammer pochází z velmi bohaté rodiny, jeho praděd byl ostatně ropný magnát a filantrop Armand Hammer. Vyrůstal v prominentních sídlech v Dallasu, na Kajmanských ostrovech nebo v Los Angeles. A možná proto nedokáže rozlišovat realitu běžných smrtelníků, právě na něj totiž praskl obrovský skandál. 

Návrat ve velkém stylu: Shia LaBeouf bude hrát v novém Coppolově filmu, legendárního režiséra neodradily ani hercovy problémy se zákonem

Michaela Dočkalová / 04. 01. 2023

House Of Hammer

Právě o nestandardních poměrech v zámožné rodině vypráví nová dokumentární série House Of Hammer, kterou aktuálně odvysílala stanice Discovery+. Na šestatřicetiletého lamače ženských srdcí totiž praskl obří skandál. Několik žen jej obvinilo z napadení a z nucení do opravdu nestandardních praktik. „Pokud věříte ve smlouvy s ďáblem, buďte si jisti, že rodina Hammerů je na samém vrcholu. Každá generace mé rodiny páchala temné činy. A je to horší a horší,“ uvedla v dokumentu Casey Hammer, Armieho teta, která není současnou mediální apokalypsou vůbec překvapena. „Už tím, že se narodil do naší rodiny, byl odsouzen k tomu, aby se stal zrůdou. Pohlavní zneužívání bylo a je v rodině Hammerů běžným způsobem života. Sama jsem byla v dětství roky zneužívána svými mužskými příbuznými, dokonce i vlastním otcem,“ popisuje dění, nad kterým zůstává rozum stát.

Jiná z žen označila momentálně nejpropíranějšího muže Hollywoodu za zdatného manipulátora. „Později jsem si uvědomila a pochopila, že když mluvil o temnu a zlu, které je pevnou součástí jeho rodiny, znělo to, jako by se za to styděl. Naopak. Jako by byl pyšný a hrdý, že i on patří do této rodiny,“ přemítá v dokumentu jedna z obětí.

BDSM a kanibalismus

Muži, jenž momentálně přichází o nasmlouvané role a společenské postavení, se staly osudným především konverzace na Instagramu, zveřejněné profilem House Of Effie. „Jsem stoprocentní kanibal. Chtěl bych tě sníst.“ napsal v jedné mrazivé zprávě. „Je strašidelný to přiznat. Nikdy předtím jsem to nepřiznal. Vyřízl jsem srdce z živého zvířete a snědl ho, když bylo ještě teplé,“ doplnil krvavé detaily v konverzaci. „Chci vidět tvůj mozek, tvou krev, tvé orgány, každičkou tvou část. Rozhodně bych si do ní kousl.“ doplnil muž obviněný ze sadismu. Této teorii nahrává i jeho veřejně známý pozitivní vztah k praktikám zvaných jako BDSM. Jedna z žen ostatně popsala, že v Hammerových představách figurovala jako svázaná figurína, kterou by nechal ostatním na veřejnosti volně k dispozici pro jejich ukájení. 

Konkrétnější byla Courtney Vucekovich, které celebrita tvrdila, že je po rozchodu se svou manželkou, i když tomu tak alespoň oficiálně nebylo. „Udělal pak něco, s čím jsem nesouhlasila. Cítila jsem se ponížena. Při dalším z našich výletů mě celou svázal. Měla jsem provaz pevně utažený kolem krku, obou zápěstí, kotníků, spojený uzlem za zády. Cítila jsem se v tu chvíli hrozně. Nemilovaná a vyděšená. Bylo to příšerné. Zavřela jsem oči a doufala, že už to skončí. Když byl konec, rozvázal mě a šel spát, jako by se nic nestalo. Měla jsem pak ještě dlouho spoustu modřin,“ vzpomíná na jeden z dosti bolestivých zážitků další z žen, kterou ulovil skrze Instagram.

Ve svých 36 letech měl být na vrcholu kariéry, teď mu hrozí soud a vězení

Temná rodinná anamnéza

Jak již uvedla Casey Hammer, v rodině Hammerů docházelo k opravdu dosti divným situacím. Sexuální zneužívání mělo být na denním pořádku a pomyslný morální kompas byl v nevšedním společenství opravdu silně vychýlen od běžných standardů. Pradědeček ještě nedávno velmi žádaného herce byl odsouzen za vraždu, poté coby doktor vyvolal potrat ženě ruského diplomata, což stálo život těhotnou ženu i její nenarozený plod. Děd Julian Armand Hammer pro změnu zabil svého soka, který mu dlužil peníze. Navíc údajně několikrát pohlavně zneužil Casey, kterou navíc zbavil veškerých dědickým nároků. Armie Hammer mezitím vytrvale veškerá obvinění odmítá a nechce se k nim jakkoliv mediálně vyjadřovat. Skandál každý den bobtná  a bude jej nejspíš stát nejen kariéru, ale dost možná i svobodu. Rostoucí počet důkazů a vyjádření tomu stále více nasvědčuje.   

Choval ses jako prasák, tak tě smažeme: Kdo dojel na obvinění z nevhodného chování

Iva Růžičková / 23. 09. 2022

Mistr chvatů i Putinův užitečný idiot: Příběh skutečného padoucha Stevena Seagala

Carlito Brigante / 17. 12. 2022

Zdroje: YouTube, usatoday.com 
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM