Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Neuvěřitelné proměny: Jak hubli Rebel Wilson, Adele i Jonah Hill?

Karin Šnýdrová
Celý svět mluví o body positivity, ale když máte kila navíc, jste nucení zvyknout si na nemístné poznámky. I známé hollywoodské osobnosti si musely vyslechnout řadu urážek, když ještě byly při těle. Komu se podařilo zhubnout pouhou chůzí a kdo z obezity jednoduše vyrostl?
27. 05. 2022

U některých herců je větší konfekční velikost žádoucí a fanoušci je za ni milují. Jenže i oblíbené komediální hvězdy došly k tomu, že začaly žít zdravě a přebytečných tuků se nemilosrdně zbavily. Představujeme vám ty nejvýraznější proměny.

Čtěte také: Rapperka Lizzo a její šílený šatník: Nahota je v něm hlavní součástí

Jonah Hill (38)

Mezi nejlepší komediální herce ho vystřelil snímek Superbad (2007), kde si střihnul roli oprsklého středoškoláka. Kromě přirozeného talentu to byla právě nadváha, která mu pomohla v kariéře. Jonah Hill se s ní potýkal už od dětství, za svůj vzhled se však styděl i během začátků v Hollywoodu. A když mu ručička na váze ukazovala téměř 120 kg, vyslechl si od veřejnosti řadu urážek. Poprvé začal hubnout v roce 2011, a ačkoliv se změna jídelníčku výrazně projevila na jeho postavě, časem nabral kila zpátky. Ostatně scénář filmu Týpci a zbraně (2016) vyžadoval tlouštíka zpět. S jojo efektem se potýkal hned několikrát. V současnosti sice nemá své nejhubenější období, ale o obezitě se už dávno mluvit nedá. Sluší mu to, co myslíte?

imgonline-com-ua-twotoone-Gi4PR22fbkgOP3x.jpg

Rebel Wilson (42)

Neuvěřitelnou proměnou si prošla i nejvtipnější Australanka z Hollywoodu. Rok 2020 se sice navždy zapíše do historie jako začátek celosvětové pandemie covidu, Rebel Wilson na něj ale bude mít mnohem lepší vzpomínky. Nazývá jej rokem zdraví. Rozhodla se radikálně změnit životní styl a výsledek je úbytek na váze o více než 30 kg. Nestojí za ním však žádná drastická dieta, jak některá média ohlašovala. K vysněné figuře herečce pomohla obyčejná chůze. Na doporučení lékaře zařadila do svého rozvrhu hodinovou procházku denně, kterou důsledně dodržovala. Efekt ji šokoval. Když se totiž snažila zhubnout v minulosti, navštěvovala fitness i zdravotnická centra, byla obklopená nejnovějšími hi-tech technologiemi, jenže úspěch se nedostavil. Nakonec zafungovalo něco tak prostého a dostupného jako pravidelná vycházka. Štíhlejší Rebel Wilson můžete nyní vidět v nové komedii Maturitní ročník (2022).

imgonline-com-ua-twotoone-hONMtpLekr.jpg

Adele (34)

Karl Lagerfeld (†85) o ní v roce 2012 prohlásil, že je trochu moc tlustá. Zpěvačka však vždycky prohlašovala, že se svou postavou je zcela spokojená. Opravdové trápení jí přinesl až rozvod a smrt vlastního otce. Nelehkou životní situaci se jí nedařilo zvládat, a tak se u ní projevily úzkostné stavy. Aby se odrazila ode dna, stala se pravidelnou návštěvnicí tělocvičny. Fyzická aktivita pomáhala Adele zaměstnat mysl a tak není divu, že si ji dopřávala až třikrát denně. Tvrdá píle nesla své ovoce. Nejenže se vrátila do psychické pohody, ale v roce 2019 už byla nepřehlédnutelná také její fyzická proměna. Zhubla téměř padesát kilo a vypadá božsky.

imgonline-com-ua-twotoone-T2MxNv1RVj.jpg

Matthew Lewis (32)

Pamatuje na zakulaceného smolaře Nevilla Longbottoma z filmové série Harry Potter? Při pohledu na herce Matthewa Lewise byste v něm jeho podobu hledali jen stěží. Vyrostl totiž v charismatického krasavce a o problémech s nadváhou už v jeho případě nemůže být řeč. Během natáčení příběhů z kouzelnického světa nosil umělé křivé zuby a maskéři zařídili i to, aby mu odstávaly uši. V roce 2015 si Mathew Lewis vyzkoušel i roli modela, objevil se na titulní straně magazínu Attitude, kde ukázal vypracované břišáky a zapózoval ve spodním prádle.

imgonline-com-ua-twotoone-6MOYrBu3TdET.jpg

Kam dál? Jak by vypadaly slavné ženy, kdyby ztloustly: Podívejte se na baculatou Megan Fox, Milu Kunis, Emmu Watson a Katy Perry

Zdroj fotografií: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM