Trendy

Šatník nové první dámy: Jak to umí s módními trendy Eva Pavlová?

Karin Šnýdrová
08. 03. 2023

V prostorách Pražského hradu zítra proběhne inaugurace nového českého prezidenta. Petr Pavel ale nebude jediným, kdo se ocitne pod drobnohledem veřejnosti. Ve stínu totiž nezůstane ani první dáma. Je Eva Pavlová připravena stát se středem pozornosti? A jaké módní trendy bude diktovat? 

V její skříni nechybí džíny, svetr s norským vzorem a samozřejmě flanelová košile. Pravidelně dokazuje, že má volnočasový styling v malíku, stejně dobře se však dokáže obléknout i na významné společenské akce. Formální šatník Evy Pavlové využívá decentních barev, elegantních střihů, nadčasových kombinací i recyklace. 

Vkus si za peníze nekoupíte: Celebrity, které jsou častými terči módních kritiků, protože se neumějí oblékat

Karin Šnýdrová / 07. 03. 2023

Klasika, která nevyjde z módy 

První dáma nepatří k celebritám, které vnímají oblečení jen jako jednorázové zboží. Ve své sbírce má několik oblíbených kousků a s čistým svědomím je nosí stále dokola. Ostatně béžový vlněný kabát s páskem lze označit za nestárnoucí záležitost. Pokud najdete takový, jenž vám padne a nezničí se hned po první sezoně, je zbytečné ho měnit. 

Podobný kabát by měla mít v šatníku každá žena

Jen růžová to může být 

I když jste během prezidentské kampaně mohli Evu Pavlovou zahlédnout ve výrazně červeném, lahvově zeleném či nebesky modrém outfitu, jejím favoritem je růžová barva. Většinou sahá po nenápadném pudrovém odstínu, ale skvěle vypadá i ve výraznějším pastelu. Podobný look by zejména blondýnky neměly ze své garderoby vynechat. 

Růžové barvy se nemusíte vzdávat ani po padesátce

Elegantní vzor

Na potisky si první dáma příliš nepotrpí, přesto jich má pár v zásobě. Kromě norského vzoru a klasické kostky se objevila v rolákových šatech s motivem pepito. Protože se tento trend pravidelně vrací na módní výsluní, jde o skvělou módní investici. Nejčastěji se prodává v černobílé variantě, nebojte se však originálnější verze. 

Pepito vzor je elegantní i nadčasový a hodí se pro spoustu příležitostí

Do zimy stylově 

Kromě elegantních svršků má zvláštní místo v šatníku Evy Pavlové také péřový kabát v černé barvě. Ten se sice nehodí k formálním nebo večerním šatům, ale k pletenému roláku padne jako ulitý. Celý komplet pak první dáma správně doplnila o jednoduché kozačky.

Péřový kabát je must have kouskem zimní sezony

Ženy ženám k MDŽ: Písně oslavující feminismus, krásu a ženskou sílu mají v repertoáru Beyoncé, Diana Ross i Lizzo

Pavel Kučera / 07. 03. 2023

Autorský článek 
Zdroj fotografií: Profimedia, Petr Topič / Mafra / Profimedia, Tonda Tran / CNC / Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM