Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Z Kena se stala Barbie: Za nové tělo zaplatila přes 21 milionů korun a chce porodit vlastní dítě

Redakce
Jessica Alves byla dříve známa jako "lidský Ken" pod jménem Rodrigo Alves. Poté podstoupila změnu pohlaví. Jen za poslední dva roky Jessica prošla neuvěřitelnou proměnou a od doby, kdy byla teenager, se její tvář a tělo změnily k nepoznání. Nyní po změně pohlaví zatoužila po dítěti, které by sama porodila.
11. 01. 2022

Původně chtěla být živoucím Kenem

Britská transgender modelka a profesionální celebrita, která žije v Londýně, se proslavila díky reality show, která se zaměřuje na lidi se závislostí na plastických operacích. Roku 2018 se poté objevila v pořadu Celebrity Big Brother. Nyní je dokonce účastnicí seznamovací show na Netflixu, která bude sledovat její cestu kolem světa ve snaze najít lásku a budoucího otce jejího dítěte. V současné době se živí především účinkováním na online platformě OnlyFans. Jessica tvrdí, že pro svůj vzhled se nechala inspirovat již ve svých 14 letech modelkou Playboye Annou Nicole Smithovou, která zemřela roku 2007 na předávkování. Již tehdy zatoužila mít křivky jako ona a od svých 17 let začala podstupovat nesčetné množství plastických operací. Během operací si nechala mimo jiné odstranit čtyři žebra a nechala vpravit implantáty do břicha. Po řadě dalších zákroků se jí tehdy ještě jako Rodrigu Alvesovi začalo přezdívat "lidský Ken".

Kazašský kulturista má slabost pro silikonové panny: První láska se mu rozbila, nyní žije se dvěma umělými ženami

Z Kena na Barbie

Jenže jako Ken se Rodrigo stále necítil ve své kůži a poté, co se během jednoho focení oblékl jako žena, pocítil nezvyklý komfort a rozhodl se, že mu bylo vždy předurčeno být ženou. Nechal si tedy udělat implantáty na pozadí a kyčlích a poté si nechal feminizovat obličej. V rámci úpravy mu byly osekány kosti čelisti, brady a obočí a blízko spánků mu byly vloženy další implantáty. Jednou z jeho největších operací však byla operace změny pohlaví, kterou podstoupil v Bangkoku v Thajsku v únoru roku 2021. Chirurgové použili břišní výstelku k vytvoření vaginálního kanálu. Během šestihodinové operace také použili tkáň penisu ke konstrukci stydkých pysků a celkového tvaru vaginy. Po změně pohlaví Jessica prohlásila, že s výsledky operace nemohla být šťastnější.

Modelka promluvila o pravidlech i praktikách ve vile Playboy

Chce mít dělohu a vlastní dítě

Aby její proměna v ženu byla kompletní, rozhodla se Jessica podstoupit v Brazílii riskantní operaci, při které jí má být implantovaná děloha. Doufá totiž, že by se jí mohlo podařit mít vlastní dítě. Začala proto hledat kliniku, kde by tuto riskantní operaci provedli, ačkoliv není navzdory hormonální terapii vůbec jisté, zda lze transplantovanou dělohu udržet funkční po celých devět měsíců po dobu vývoje dítěte. Jessica se však nevzdává a je ochotna pro své vlastní dítě s jejími geny obětovat klidně miliony liber. Dokonce se nechala slyšet, že má pro tyto účely zmražené své sperma z doby, kdy byla ještě mužem, které by případně mohla použít pro tyto účely. Pokud by se jí z medicinského hlediska takřka nemožný plán vydařil, byla by však otcem dítěte přesto, že by se jí ho podařilo donosit a porodit, jelikož vlastní vajíčka nemá a ani nikdy mít nebude. Zatím tak Alves pouze hledá ideálního partnera, který by s ní toužil mít sex.

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?


Úvodní obrázek: Profimedia
Zdroje:
The Sun, YouTube, Instagram

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM