Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Vyhořelý Tom Holland: Chce seknout s kariérou Spidermana?

Redakce
Od okamžiku, kdy se objevil v marvelovském trháku Captain America, je v jednom kole. Chopil se hlavní role v nejnovější sérii o Spidermanovi, vhrnul se do dabingu animáků a neminuly ho ani nejrůznější promo akce. Dnes zažívá pětadvacetiletý Tom Holland předčasnou krizi středního věku a zvažuje, že filmovou kariéru pověsí na hřebík, nebo si od ní alespoň odpočine.
14. 03. 2022

Jeden z nejpopulárnějších herců současnosti šokoval své fanoušky prohlášením, že si chce dát od natáčení pauzu. Rád by se totiž věnoval i jiným věcem. Zda-li měl na mysli milovaný tanec, nebo spíš partnerku Zendayu (25), je zatím hudbou budoucnosti.

Čtěte také: Macaulay Culkin se bude podruhé ženit: Jeho nastávající je krásná herečka

Herecká dráha

Do světa showbyznysu pronikl už jako malý kluk. V roce 2008 získal hlavní roli v muzikálu Billy Elliot, ale zlom v jeho kariéře nastal až o osm let později díky snímku Captain America: Občanská válka (2016). Právě tam se Tom Holland představil coby pavoučí muž úplně poprvé. Jeho výkon ocenili i největší komiksoví nadšenci a sláva nepříliš známého herce začala stoupat. Nejnovější spidermanská série s Tomem Hollandem boří rekordy v návštěvnosti, a pokud byste jej chtěli vidět na plátně i vy, můžete si aktuálně zajít do kina na díl s názvem Spider-Man: Bez domova.

Na co dalšího teď stojí za to vyrazit do kina? Poslechněte si FilmEX!

Hollywoodská láska

V marvelovském zpracování o pavoučím hrdinovi hraje také Zendaya, současná partnerka Toma Hollanda a hvězda červeného koberce. Seznámili se před kamerami v roce 2016 a od té chvíle se je veřejnost snaží dát dohromady neustálými drby o tom, zda jsou či nejsou spolu. Dlouhé spekulace se definitivně potvrdily loni v červnu, když byla dvojice vyfocena při polibku. Přestože soukromí si mladý pár přísně střeží, fanoušci je zkrátka milují. Ostatně jejich bitva v lip syncu je legendární!

Filmy, které stojí za to

Tom Holland není typická celebrita a po přílišné pozornosti zas tak neprahne. Instagram si smazal z telefonu a stáhnout se chce i z televizních obrazovek. Nebaví vás komiksoví hrdinové? Pak dejte talentovanému herci další šanci a omrkněte jiné filmy, ve kterých zazářil. Vyzkoušejte třeba drama Ďábel (2020), Cherry (2021) nebo akčňák Uncharted (2022), který právě běží v kinech.

Poslechněte si podcast o nejnovějším Spidermanovi:


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM