Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Vyberte si jedno z osmi zvířat a odhalte stinnou stránku vaší mysli

Redakce
Chtěli byste poznat stinnou stránku vaší mysli? Vyzkoušejte náš jednoduchý psychologický test. Stačí si vybrat jeden z osmi obrázků zvířat a přečíst si výklad, který odhalí vaše nejčernější myšlenky, zlé úmysly a negativní povahové vlastnosti.
11. 05. 2021

Jak test provést?

Je to úplně jednoduché, na fotografii vidíte osm zvířat. Vaším úkolem je pozorně se na fotografii podívat a podvědomě si vybrat jedno z nich. Na výběr je černá kočka, medvěd, netopýr, sup, vlk, černý panter, pavouk a havran. Až budete mít vybráno, přejděte na výklad konkrétního zvířete, zde se dozvíte více o vašich stinných stránkách mysli.

merge_from_ofoct.jpg

Černá kočka

Černá kočka značí nevyzpytatelnou povahu. Ostatní vás vnímají jako velmi milého, klidného, slušného a přátelského člověka, proto je překvapí vaše druhé já. Ve skutečnosti totiž nejste vůbec stydlivý člověk, skrývá se ve vás rebel a divoch. Snadno se necháte vyprovokovat ke slovní a někdy i fyzické konfrontaci. Leckdy jste to vy, kdo zničehonic "vystartuje", když to nikdo nečeká.

Medvěd

Vybrali jste si medvěda? Pak z vás čiší vaše sebevědomí a jste člověk, který má v sobě spoustu odvahy, vytrvalosti a odolnosti. Jste rozhodně silná osobnost, a tak vás vnímají i druzí. Jednáte na rovinu a rádi si hned v začátcích vymezujete hranice přípustného. Vaší stinnou stránkou je touha po moci a kontrole ostatních. K tomu se nezdráháte i zneužít vám svěřené pravomoci. Máte tendenci s lidmi manipulovat.

Netopýr

Pokud jste si vybrali netopýra jako své zvíře, pak máte rozpolcenou osobnost a více tváří. Často se setkáváte s tím, že vás lidi nechápou a nerozumí vašim myšlenkovým pochodům. Jste svérázný člověk, který si jde svou cestou a rád vybočuje z davu. Vaší stinnou stránkou je, že často býváte příliš velký skeptik a máte tendenci být paranoidní a nedůvěřovat lidem.

Sup

Pokud jste si vybrali supa, tak jste člověk, který je velmi vychytralý a vynalézavý. Tyto vlastnosti mohou sloužit k dobrým věcem, ale vy je někdy používáte k těm špatným ve vidině dosažení svého cíle. Pokud se dostanete do úzkých, nemáte problém zachovat se zle a nemorálně, to byste však za běžné situace neudělali. Pokud se k vám někdo zachová špatně, umíte být neuvěřitelně zlí.

Vlk

Pokud jste si vybrali vlka, znamená to, že vám velmi záleží na vaší rodině a blízkých. Jste přátelský člověk, který se k druhým chová hezky. Ovšem jen do té chvíle, než vás někdo vyprovokuje. Vaší stinnou stránkou je výbušnost, v momentě, kdy vás někdo skutečně naštve, umíte být zlí, agresivní a nelítostní.

Černý panter

Pakliže je vaší volbou černý panter, znamená to, že jste velmi silný člověk po stránce fyzické i psychické. Jste velmi zručný, zároveň také starostlivý, hlavně co se týče vaší rodiny. Stinná stránka vaší mysli je vaše fixace na rodinu, pokud by ji někdo urazil, či se jí dokonce pokusil ublížit, může to končit opravdu špatně, protože v ten moment se nepoznáváte a ztrácíte veškeré zábrany.

Pavouk

Jestliže je vaší volbou pavouk, tak to značí, že jste osobnost s řadou negativních vlastností. Necháte se snadno vyprovokovat a jste velmi výbušní. Nesnášíte, když vás někdo tlačí do něčeho, co se vám příčí a reagujete na to značně podrážděně, namísto abyste prvně zkusili domluvu. Umíte být pěkně zákeřní a počkat si na tu pravou chvíli, kdy někomu provedete něco špatného. Jste také falešní, navenek se tváříte jako klidný milý člověk, ale ve skutečnosti druhým často ubližujete svými slovy a činy.

Havran

Havrana si vybrali lidé, kteří se umí vždy přizpůsobit situaci a snadno najdou východisko z každé "bryndy". Jste inteligentní a vynalézaví, také máte silně vyvinutou intuici. Vaší stinnou stránkou je, že umíte být pěkně jedovatí a člověka svými slovy opravdu ranit, víte přesně, jaká jsou slabá místa lidí, které znáte. Na druhou stranu vždy to bývá z vaší strany obrana, nikoliv útok, nikdy nejste zlí bezdůvodně.

Titulní foto: Profimedia.cz
Koláž: Unsplash.com / Expres FMDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM