Ostatní

Vlčí úplněk se blíží: Rozbouří naše emoce. Váhy čeká převratná změna, Ryby zahoří vášní

Redakce
Vlčí úplněk se blíží. Nastane již 18. ledna v čase 00:48. Odehraje se ve znamení Raka, což znamená, že naše emoce mohou být tou dobou pořádně rozbouřené. Váhy čeká převratná změna, Ryby zahoří vášní. Co hvězdy předpovídají vašemu znamení zvěrokruhu?
17. 01. 2022

Vlčí úplněk rozbouří naše emoce

V úterý 18. ledna v čase 00:48 nastane první lednový „vlčí“ úplněk. Přezdívka „vlčí“ pohází ze starých spisů. Říká se mu tak dle hlasitého vytí vlků na měsíc, které bylo v té době slyšitelné. Dá se předpokládat, že to bude hluboce emocionální období, jelikož se první letošní úplněk odehrává ve znamení Raka. Toto znamení je úzce spojeno s rodinnými vazbami a pocity. Rozbouření emocí ještě podpoří vliv Pluta, které přináší vášnivou a intenzivní energii, která se dotkne zejména vztahů. Zejména se s partnerem můžete v tomto čase dohadovat o potřebách každého z vás. Na místě je otevřená komunikace, která vám pomůže problémy překonat. Nezadaní by měli být otevření novým známostem. Vyplatí se přímost, neztrácejte čas s někým, kdo se vám hned zpočátku nezamlouvá.

Zábavný test: Vedou podle vás ke štěstí modré, fialové či jiné dveře?

wolf-g57ac89a35_1920.jpg

Horoskop pro každé znamení zvěrokruhu

Co v období úplňku čeká a nemine jednotlivá znamení zvěrokruhu? Na tyto otázky odpoví Astro Twins, dvojčata Ophira a Tali Edut, která se dlouhodobě astrologii věnují.

Berani by se nejradši soustředili na kariéru, ale zaměstnají je povinnosti související s jejich domovem či rodinou. Je možné, že absolvujete vážný rozhovor s rodičem. Pokud jsou v rodině konflikty, snažte se je vyřešit v tuto dobu.

Býci budou za lednového úplňku usilovně přemýšlet o svých plánech pro rok 2022. Je to vhodná doba pro důležité rozhovory a hledání spřízněných duší. V tomto období můžete započít spolupráci, která potrvá následujících několik týdnů.

Blíženci budou v čase úplňku mimořádně produktivní. Pokud jste chtěli již dlouho udělat změny v každodenní rutině, nadešla ta pravá chvíle.

Ve znamení Raka se lednový úplněk odehrává, tudíž Raci pocítí jeho energii velmi silně. Vlčí úplněk se odehrává v jejich prvním domě začátků a identity. Nadešel ten správný čas, aby Raci šli za svými sny a touhami. Zaznamenejte si svá předsevzetí a vystavte je na viditelném místě.

Na Lvy bude mít úplněk blahodárný a léčebný vliv. Řeč je o jejich psychice, konečně budou schopni uzavřít určitou kapitolu v životě. Pokud jste se vzpamatovávali z ošklivého rozchodu nebo jste nemohli vytěsnit určitou nepříjemnou událost, konečně se posunete vpřed.

Čínský horoskop: Rok 2022 ovládne troufalý vodní Tygr. Smůla potká Krysy a Draky, nejvíce se bude dařit Kohoutům

Panny budou nucené v rámci kariéry více spolupracovat s ostatními. Usnadní jim to práci a čekají je i nové zajímavé projekty. Dle astroložek by si ale Panny měly dát pozor na výlevy ega.

Váhy čekají převratné kariérní změny. Je dost možné, že je čeká povýšení na vedoucí pozici nebo se jim také může dostat veřejného uznání.

Štíři by se dle astroložek měli přestat držet při zemi. Neměli by se bát stanovit si vyšší cíle, i když možná působí až nerealisticky. Úplněk vám přináší nové příležitosti, tak jich využijte Štíři.

Střelce čekají turbulence v partnerském vztahu, které budou souviset se soukromím a intimitou. O úplňku může pomyslný pohár trpělivosti přetéci.

Pro Kozorohy může letošní první úplněk znamenat zlom ve vztahu. Určitě si budou chtít pár věcí ujasnit, aby se ujistili, že ve vztahu chtějí pokračovat. Zejména se debata s partnerem může točit kolem potřeb a jejich uspokojení.

Vodnáři do roku 2022 vstoupili s obrovskou touhou zdokonalit se. A i hvězdy jim přejí. O úplňku budou Vodnáři ještě více přemýšliví a naplánují si, jak svých cílů dosáhnou.

Ryby o tomto úplňku zahoří vášní. Nebude to však mít nic společného s láskou, bude se jednat o kreativní vášeň. O Rybách je známo, že jsou umělecky nadané, jejich talent se o tomto úplňku projeví naplno.

Zdroj fotografií: Pixabay

Zdroje informací: Women´s Health, Mind Body GreenDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM