Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Velký horoskop na srpen: Co čeká a nemine vaše znamení zvěrokruhu? Budete mít štěstí v lásce, kariéře či financích?

Redakce
Přečtěte si, co vás dle astrologie čeká v srpnu. Máme horoskop pro každé znamení zvěrokruhu, který zahrnuje kariéru, finance, partnerské a rodinné vztahy a zdraví. Čeká vás v srpnu štěstí, nebo se vám bude smůla lepit na paty?
27. 07. 2021

Beran

V práci vás čeká období plné stresu a konfliktů. Po finanční stránce se vám však bude dařit lépe, než kdy předtím. Váš partner se k vám bude v srpnu chovat láskyplně a chápavě, pomůže vám překonat těžké období ve vaší kariéře. Věnujte zvláštní pozornost tomu, co jíte, jinak hrozí žaludeční problémy.

Žebříček nejatraktivnějších mužských znamení zvěrokruhu na seznamce Tinder: Na kterém místě jste se umístili vy?

Býk

Díky svým znalostem a inteligenci v práci zazáříte a dosáhnete na prémie. Jen buďte opatrní v jednání s klienty, buďte ke všem milí, ať si to nepokazíte. Finančně na tom budete dobře, ale pozor, ať nenaletíte, raději si bonusy střádejte a vyhněte se rizikovým investicím. Ve vztazích zůstane vše při starém, je ale možné, že se vyřeší problémy týkající se dětí. Při řízení vozidla buďte tento měsíc obzvláště opatrní.

Blíženci

Čeká vás těžké rozhodnutí ohledně práce. Nezaměstnaní mohou zvažovat více pracovních nabídek, zaměstnaní rovněž mohou obdržet lukrativní kariérní nabídku. Každopádně si tento měsíc finančně polepšíte. Váš vztah s partnerem bude velmi harmonický, stejně jako vztahy v rodině. Po zdravotní stránce se budete cítit fit a plní elánu.

Rak

Tento měsíc máte velkou šanci získat práci svých snů, povýšení nebo účast na zajímavém projektu. Proto se maximálně snažte a dejte do toho všechno! Vyplatí se vám to i z hlediska financí, je zde naděje na získání finančního bonusu. Nebude se vám však dařit ve vztazích, vaše pracovní vypětí vyústí v hádky s partnerem. Vysvětlete mu, že se jedná pouze o přechodné období. Zdravotně na tom budete v srpnu výborně.

Nahé celebrity na Instagramu: Podívejte se, jak Adriana Lima špulí zadeček za svitu měsíce, Britney Spears ukázala poprsí a Jenna Dewan se koupe v rouše Evině

Lev

V práci vás čeká růst, je dost možné, že bude souviset se vzděláváním, kdy buď dokončíte nějaký kurz, nebo se rozhodnete začít se více vzdělávat v oboru. Do budoucna se vám to vyplatí. Finančně to bude velmi nestabilní měsíc, hlídejte si své výdaje, ať neutratíte příliš mnoho peněz. Dařit se vám bude zejména ve vztazích, partner se k vám bude chovat láskyplně a rodina vás bude podporovat. Pozor na zdravotní problémy, které by se mohly objevit během cestování.

Panna

Tento měsíc budete v práci dohánět staré resty, budete toho mít nad hlavu a nezastavíte se. Navíc budete neklidní kvůli tomu, že vám vaše práce přijde finančně nedoceněná, budete přemýšlet o vašem kariérním směřování. Je zde riziko, že vás ostatní budou odsuzovat za to, jak se zachováte ke členu vaší rodiny. Na stranu těchto kritiků se přidá i váš partner, což vás zamrzí. Zdravotně se budete cítit skvěle.

Váhy

Tento měsíc vás nějaká záležitost nebo člověk, který s vámi pracuje, velmi zklame. Budete mít pocit, že se kariérně nikam neposouváte. Hlídejte si své finance a nikomu nedůvěřujte, jinak hrozí, že o ně přijdete. Partnerský vztah bude harmonický a v rodině zavládne pohoda. Tento měsíc se začnete více zajímat o zdravý životní styl.

Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Štír

V srpnu uděláte několik skvělých rozhodnutí týkajících se vaší kariéry. Vyplatí se vám to a všem ukážete, jak jste nepostradatelní. V srpnu budete mít velkou chuť utrácet, je možné, že se to vymkne kontrole a utratíte mnohem víc, než si můžete dovolit. V rodině budete mít napjaté vztahy s tchyní a tchánem, situace se vyhrotí a bude z toho hádka. Zdravotně na tom budete dobře.

Střelec

V srpnu konečně v práci dokončíte rozdělané projekty a trochu zmírníte své tempo. Díky tomu z vás opadne veškerý stres. Finančně na tom budete velmi dobře a v rýsuje se zde i šance na povýšení. Nezadaní Střelci si musejí dávat pozor na to, s kým randí. Některé osoby jsou mnohem protřelejší než si myslíte a mohou vás chtít jen využívat. Po zdravotní stránce se budete cítit skvěle.

Chtěli byste žít o 5 let déle? V tom případě podle vědců musíte do jídelníčku zařadit tyto 3 potraviny

Kozoroh

I přes to, kolik úsilí své práci věnujete, se výsledky nedostaví. Budete z toho zklamaní a ještě navíc hrozí, že si vás vedení "pozve na kobereček". Finančně na tom budete dobře, jste zvyklí si spořit. Pokud sháníte pozemek či nemovitost ke koupi, v srpnu možná narazíte na zajímavou nabídku. Tento měsíc si uděláte čas i na své blízké, zejména budete trávit čas s přáteli, které jste v minulosti zanedbávali. Měli byste začít cvičit a meditovat, abyste se zbavili stresu, prospěje to vašemu fyzickému i duševnímu zdraví.

Vodnář

V práci budete za hvězdu, budou vás chválit kolegové i vedení. Je možné, že vám svěří důležitý projekt. V srpnu se vám vrátí investované peníze. Buďte však opatrní s jejich opětovným vložením do něčeho jiného, v srpnu na to není pravý čas. Nezadaní Vodnáři mají velkou šanci se seznámit. V srpnu pozor na spálení od sluníčka a zranění při zahradních a kutilských činnostech, buďte opatrní.

Ryby

Srpen pro vás bude ve znamení kariérních příležitostí. Pokud už dlouho nemůžete najít práci, konečně se objeví lákavá nabídka. Finančně na tom budete skvěle, jen se vyhněte tomu, abyste peníze půjčovali známým, nedělá to dobrotu. V srpnu budete hledat rovnováhu mezi kariérou a osobním životem, s partnerem se kvůli tomu budete hodně hádat, protože budete cítit, že vás ve vaší kariéře brzdí. V srpnu se budete cítit lehce unavení.

Nejvíce a nejméně finančně úspěšná znamení zvěrokruhu

Úvodní foto: Freepik.comDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM