Ostatní

Modelka promluvila o pravidlech i praktikách ve vile Playboy

Redakce
Přemýšleli jste někdy o tom, co se tak asi odehrávalo za zdmi Hefnerovy Playboy vily? Modelka Jenna Bentley promluvila o tom, jak se jí v luxusní vile žilo. Jaká přísná pravidla zde platila a svědkem kterých praktik Jenna byla?
25. 11. 2021

Modelka Jenna Bentley promluvila o poměrech ve vile

Modelce jménem Jenna Bentley se poštěstilo to, o čem některé její kolegyně z branže jen sní – stala se Playboy zajíčkem a mohla se tak nastěhovat do Hefnerovy Playboy vily. Do vily se přestěhovala už v roce 2007, tehdy jí bylo pouhých 18 let. Jenna Bentley popsala, jak byla vila rozvržená. Tři hlavní pokoje patřili Hefnerovi a jeho oficiálním přítelkyním. V těch Jenna Bentley ubytována nebyla. Jí náležel pokoj v části vily, kde v tu dobu žilo 12 dalších žen. Této části se říkalo "domeček pro zajíčky". Zvláštností byl telefon, kterému se ve vile přezdívalo "Vytoč sen". Stačilo, abyste stiskli nulu a nadiktovali si cokoliv, co si přejete v kteroukoliv denní či noční hodinu. "Fungovalo to tak, že kdybych ve tři hodiny ráno zatoužila dát si hranolky z McDonald's, došli by mi pro ně," prozradila modelka.

Čtěte také: Hans Christian Andersen a další zvrhlíci, kteří ovlivnili svět

Jenna Bentley o těchto časech hovoří jako o "úžasné době" a lituje, že už si to nikdy nezopakuje. Tento životní styl by nebyl pro každého, ale Jenna Bentley si maximálně užívala luxusu ve vile. Nacházela se zde kina, trampolíny, různá zvířata a dokonce i skutečné "Barbie divadlo". Playboy zajíčkům byli k dispozici stylisté, uklízečky a kuchařky, zajíčci nemuseli ani hnout prstem. Avšak jejich život nebyl jen zalitý duhou a sluncem. Po 21. hodině platil přísný zákaz vycházení, který platil pro všechny bez výjimky. Pokud někdo zmeškal večerku, čekala ho noc na trávníku před vilou. Playboy zajíčci také nesměli mít přítele, dokonce i vídání se s jiným mužem by znamenalo okamžitý vyhazov.

Sex na večírcích ano, s Hefnerem však ne

"Nikdy nebudou žádné večírky jako ty jeho. Mám na mysli, že lidé se domnívají, že byly divoké, ale byly ještě mnohem divočejší, než si vůbec dokážete představit," vzpomíná nostalgicky modelka. Dokonce "práskla", že se jednoho takového večírku měly účastnit i takové hvězdy jako Angelina Jolie, Pamela Anderson, Tommy Lee či Dennis Rodman. Modelka vzpomíná: "Viděla jsem tam souložit spoustu celebrit, i já sama jsem se toho hodně účastnila." Jenna Bentley také uvedla, že se na těchto bouřlivých party také vyskytovaly "podnosy s večírkovými laskavostmi", ale odmítla komentovat, co konkrétně si lze pod tímto termínem představit s odkazem na smlouvu o mlčenlivosti, která jí to má zakazovat.

Jak žije ruská dvojnice herečky Scarlett Johansson? Z podoby se slavnou hvězdou je nešťastná, nechce žít v jejím stínu

O svém vztahu s Hefnerem se však promluvit kupodivu nebála. "Nikdy jsem s Hefem neměla sex, ale jednou jsem k němu vešla, když měl sex s někým jiným. Samozřejmě nikdy nebudu moci říct, s kým to bylo. Můžu říct jen to, že to byli čtyři lidé včetně něj," říká modelka. Na Hugha Hefnera vzpomíná s láskou: "Hef měl opravdu zlaté srdce. Byl milý a laskavý ke všem a vždy se snažil, aby se všichni cítili dobře. Byl také velmi zábavný. Přála bych si, abych s ním tehdy strávila více času." Na závěr rozhovoru Jenna Bentley zhodnotila svůj pobyt ve vile: "Žít v tom domě byl splněný sen, cítili jste se výjimečně a připadalo vám, že Hef má oči jen pro vás. Když existují miliony dívek, které by s vámi měnily, cítíte se důležitě."


Kam dál?
Jak vypadali slavní před plastikou? Ryanovi Goslingovi, Blake Lively a dalším hvězdám změna prospěla. Komu to sluší nejvíce?

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroj informací:
NY Post

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM