Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Umělý zadeček stál dvojnici Scarlett Johansson víc jak 2 miliony korun: Nakonec si implantáty zničila při milování

Redakce
Amanda Nicole Martin dříve bývala nenápadnou pracovnicí v rychlém občerstvení. Po rozvodu ale kompletně změnila image. Dnes vypadá jako dvojnice Scarlett Johansson. Začala se živit jako modelka OnlyFans, což jí vyneslo miliony. Má řadu úprav, nejvíce ji ale potrápil její zadeček.
26. 01. 2022


Dvojnice Scarlett Johansson má řadu estetických úprav

Amanda Nicole Martin dnes vydělává slušné peníze díky své profesi modelky. Během let se transformovala do dvojnice slavné herečky Scarlett Johansson. Dnes má na Instagramu více jak 8 milionů fanoušků, kteří ji zbožňují a obdivují, ale cesta k tomu byla dlouhá. Před lety Amanda pracovala v rychlém občerstvení, měla tmavé vlasy sepnuté v drdolu a v obličeji slavnou herečku ani trochu nepřipomínala. Krátce nato začala studovat na právech. O dva roky později si vzala jednoho ze svých kolegů, to jí bylo pouhých 20 let. V té době také značně přibrala. Vzpomíná, že se tehdy cítila jako "nejžhavější v okolí", ale zpětně si uvědomuje, že měla "anorexii naopak".

Celebrity, které se během pěti let změnily k nepoznání. Jak dnes vypadá Gwen Stefani nebo Kristen Stewart?

Po třech letech to v manželství začalo skřípat, a pár se rozhodl, že bude nejlepší, když se rozvedou. Amanda v té době začala radikálně měnit svou image. Nejprve se rozhodla zhubnout, což se jí povedlo. Z váhy 84 kilogramů se jí podařilo zhubnout na 51 kilogramů. To byl však jen začátek, největší transformace měla ještě přijít. Amanda v té době za plastické operace a estetické zákroky utratila 40 000 dolarů. Nechala si zvětšit poprsí, voperovat výplně, podstoupila přenos tuku, liposukci a zvětšení pozadí.

Těmito proměnami získala něco cennějšího než jen atraktivní vzhled – sebevědomí. Amanda si založila účet na sociálních sítích, aby mohla sdílet svou záviděníhodnou postavu. Původně si myslela, že na fotky někoho sbalí, ale ukázalo se, že jí snímky dovedou vydělat i velké peníze. Stala se totiž hvězdou OnlyFans a ročně inkasuje neuvěřitelné 2 milióny dolarů jako odměnu za obsah, který zde tvoří.

Zadeček ji stál víc jak 2 miliony korun, zničila si jej při milování

Jak již bylo řečeno, Amanda Nicole Martin má za sebou řadu plastických operací. Mimojiné má také zvětšený zadeček, který ji stál v přepočtu více než 2 milióny korun. Nyní modelka prozradila, že tato partie ji v minulosti pěkně potrápila. Amanda si chtěla v době, kdy její váha kolísala, podstoupit vylepšení zadečku). Po operaci se cítila fit, a tak se nevyhýbala ani vášnivému milování se svým bývalým přítelem. "Cítila jsem se dost dobře na to, abych znovu začala mít sex se svým přítelem a prášky proti bolesti to usnadnily, takže jsem chtěla využít tu chvíli, abych udělala svého muže šťastným," sdělila Amanda.

Filmy, které vás naladí na žhavou noc

Jenže to nevyšlo dle jejích představ, nebohé modelce popraskaly stehy. Na zadečku se jí vytvořila otevřená rána, která si vyžádala okamžitý zásah lékařů. Posléze už hvězda OnlyFans striktně dodržela klidový režim. Ten jí ale nakonec stál vztah. Její tehdejší přítel ji totiž začal podvádět v době, kdy si ránu léčila. Nedokázal prý bez sexu vydržet. Nyní je už modelka v pořádku, nevěrníkovi dala sbohem a své pozadí vylepšila ještě další operací. "Jsem se svým zadečkem super spokojená a upřímně nechci už nic navíc, protože je tak masivní, že když mám velmi drsný sex, můžu si snadno poranit implantáty ve svalu," říká modelka.Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
Daily Mail, Yahoo Lifestyle, Daily Star

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM