Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Podvádění ve vztahu? Pro celebrity žádný problém!

Redakce
V současné době se stále více mluví o polyarmonii a diskutuje se o tom, zda jsou lidé přirozeně monogamní. Svůj názor vyjádřily i slavné osobnosti. Kdo má vážné pochybnosti o tom, že je věrnost ve vztahu důležitá?
11. 08. 2021

Hugh Grant

Hugh Grant si kdysi zahrál notorického sukničkáře Daniela Cleavera v romantické komedii Deník Bridget Jones. Svou roli ztvárnil skutečně přesvědčivě. Ukázalo se, že i v reálném životě má dost blízko k životní filozofii Daniela Cleavera. Online magazín People v prosinci 2020 zveřejnil rozhovor s hercem, kde popisuje své názory na manželství a nevěru. "Pokud se mě ptáte na to, jestli si myslím, že spolu lidé mají být ve čtyřicet let trvajícím monogamním věrném vztahu, tak moje odpověď je ne," nechal se slyšet slavný herec. Přidal i návod na to, jak by to podle něj mohlo dobře fungovat, svou inspiraci našel u Španělů a Francouzů. "Vždycky obdivuji Francouze a Italy, kteří jsou velmi oddaní svým sňatkům. Berou je extrémně vážně, ale chápou, že po páté hodině odpolední mohou být u nich doma další návštěvníci. Nikdy nic neřeknou, a to je to, co drží manželství pohromadě," nechal se slyšet Hugh Grant. I když sám na věrný vztah nevěří, uznává, že myšlenka manželství může leckomu připadat přitažlivá. "Vidím ten krásný aspekt toho, když si vezmeš tu pravou osobu, svého nejlepšího přítele, je to hřejivé a krásné. Avšak lidé dělají tolik chyb," myslí si Hugh Grant.

profimedia-0384685457.jpg

Celebrity, které těžce litovaly, že vzaly tyto role: Nyní zpytují svědomí a sypou si popel na hlavu

Cameron Diaz

Přestože je nyní šťastně vdaná za Benjiho Maddena, v minulosti herečka Cameron Diaz monogamii zpochybňovala. V roce 2014 poskytla rozhovor časopisu InStyle, to bylo rok před plánovanou svatbou. Svěřila se, že si není jistá, zda jsou lidé přirozeně monogamní. "Mnoho lidí se za tím žene, protože jim bylo řečeno, že je to tak správně a rovná se to štěstí. Honí se za tou myšlenkou a si říkají, jak si mohli myslet, že je to učiní šťastnými? A je jim mizerně. Nevím, jestli je někdo opravdu přirozeně monogamní. Všichni máme stejné instinkty jako zvířata, ale žijeme ve společnosti, kde je zakořeněno dělat věci jinak," řekla tehdy Cameron Diaz. Ještě dodala, že se všemi svými bývalými partnery se snaží udržovat kontakt. Cameron Diaz se snažila své vyjádření uvést na pravou míru, vysvětlovala, že tehdy mluvila za svou postavu, kterou hrála. "Měla jsem monogamní vztahy, mimochodem, ne všechny končí, protože jsou lidé podváděni, či podvádí," sdělila Cameron Diaz médiím.

Scarlett Johansson

V rozhovoru pro Playboy, který poskytla Scarlett Johansson v roce 2017, zmínila, že nevěři v monogamii, ale myšlenka manželství jí přijde lákavá. "Myslím, že představa manželství je velmi romantická, její naplnění může být velmi krásná věc. Nemyslím si, že je ale přirozené být monogamní," řekla tehdy. Podobné názory vyjadřovala už v minulosti, v roce 2006 prohlásila, že si nemyslí, že by lidé byli od přírody monogamní. Zároveň však dodala, že pokud s někým chce mít děti, bylo by žádoucí, aby byl jejím manželem. Herečka se v roce 2020 provdala za komika jménem Colin Jost. Páru se brzy narodí jejich první společný potomek.

profimedia-0442823770.jpg

Zdroj fotografií: Profimedia
Zdroje informací
People, Eonline, Toronto Sun, Playboy

Diskuze
Máme nové diskuze!
Sdílejte

Další na Expres FM