Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Test osobnosti pro pobavení: Místo, které vás děsí nejvíc, odhalí vaše skryté touhy

Redakce
Chtěli byste se dozvědět, po čem skrytě toužíte? V tom případě vyzkoušejte zábavný test osobnosti. Jeho princip spočívá v tom, že si vyberete jeden z osmi děsivých obrázků. Poté následuje výklad, který vám prozradí, co vám v životě schází.
01. 09. 2021

Návod na provedení testu

Na obrázku níže vidíte celkem 8 strašidelných míst. Každé z míst je očíslováno. Zadívejte se na obrázek a vyberte si to místo, které vás děsí nejvíc. Není možné si vybrat více míst, musíte zvolit jen jedno, kam by vás nikdo nedostal ani v případě, že by vám za to platili. Pokud máte vybráno, podívejte se na výklad níže. Místo, které vás děsí nejvíc, odhalí vaše skryté touhy.

imgonline-com-ua-twotoone-fCXEAyMjEFSvvi.jpg

Szondiho test osobnosti: Poznejte svou temnou stránku. Máte sklony k sadismu, depresi či mánii?

Obrázek číslo 1

Vyděsila vás nejvíc ledová jeskyně? V tom případě vám chybí v životě vřelost. Navzdory tomu, že v životě vám ostatní věci plně vyhovují – jste spokojení v práci, máte hezké bydlení a podobně, chybí vám to nejdůležitější, a to je láska. Můžete zažívat pocity osamělosti, zklamání, možná máte dokonce zlomené srdce. Pokud jste zadaní, značí to, že se vám něčeho ve vztahu nedostává.

Obrázek číslo 2

Naskočila vám husí kůže při pohledu na temný tunel? Temnota tunelu na obrázku symbolizuje negativní a chmurné myšlenky, kterých se musíte zbavit, pokud chcete žít šťastný život. Výběr tohoto obrázku rovněž poukazuje na nedostatek sebevědomí, nevěříte si a nemáte se rádi. Mějte na paměti, že i na konci toho nejtemnějšího tunelu ze všech se nachází světlo a vždy je naděje svůj život změnit.

Obrázek číslo 3

Běhá vám mráz po zádech, když vidíte pootevřené dveře do staré budovy? Pak to značí, že jste velmi chytrý člověk, ve kterém dříme velká vnitřní síla. Přijímáte život takový, jaký je a máte své morální zásady, kterými se striktně řídíte. Máte však problém se s lidmi emocionálně propojit. Není pro vás snadné se druhým otevřít. Vaším tajným přáním je, aby tyto bariéry padly, a vy jste se s někým sblížili.

Obrázek číslo 4

Staré stavení na samotě kdesi v polích – je tohle vaše noční můra? Pokud ano, tak to znamená, že jste člověk, který má dobré srdce. Mezi vaše přednosti patří laskavost, oddanost a velkorysost. Toto staré stavení symbolizuje vaši touhu zabezpečit své blízké a zároveň neschopnost tak učinit, z toho posléze pramení frustrace. Kdybyste mohli, tak se pro své blízké rozdáte, pokud jim něco nemůžete dopřát, trápí vás to.

Obrázek číslo 5

Vystrašila vás nejvíce myšlenka uvíznutí v temné studně, kdy netušíte, co vás dole čeká a ani to, jak se dostanete ven? Tento obrázek značí nudu, přijde vám, že se nikam neposouváte a váš život je "otrava". Sami ale s touto nespokojeností nic neděláte, jen čekáte, až vás někdo přijde zachránit. Skrytě toužíte po dobrodružství, cestování a nových zážitcích.

Obrázek číslo 6

Bojíte se nejvíce temné nory kdesi hluboko v lese? V tom případě to značí, že jste si nejistí ohledně vašeho životního směřování. Sami sebe se občas ptáte, zda se ubíráte správným směrem. Může se to týkat kariérního i osobního života. Skrytě toužíte po životní změně. Je načase, abyste začali objevovat nové možnosti a využili naplno příležitostí, které k vám přijdou.

Čína omezuje hraní videoher na tři hodiny týdně, považují jej za drogu.

Obrázek číslo 7

Běhal vám mráz po zádech při pohledu na tyto schody jako z hororu? V tom případě ve svém životě postrádáte radost a nadšení. Uvnitř sebe musíte hledat odpověď na otázku, co vám bere životní štěstí. Skrytě toužíte po tom radovat se zase jako malé dítě, proto byste se neměli bát životních změn.

Obrázek číslo 8

Vyděsila vás nejvíce stará zchátralá chodba vedoucí kamsi do neznáma? V tom případě vám v životě chybí pohodlí a odpočinek. Skrytě toužíte po tom dát si od všeho pauzu a jen spokojeně relaxovat. Možná je vhodný čas pro plánování dovolené.

Zdroj úvodní fotografie: Pixabay
Zdroj fotografie v textu: Unsplash
Zdroj informací:
BrightsideDiskuzeMáme nové diskuze!

Sdílejte


Další na Expres FM