Starmix /
Celý playlist
Ostatní

Těmto slavným hvězdám drogy zničily kariéru

Redakce
Tyto celebrity měly všechno, o čem řada lidí jen sní – peníze, krásu, obdiv a slávu. Všichni jim předpovídali slibnou budoucnost, ale slavné hvězdy doplatily na svou neřest, která je připravila o dobrou pověst, peníze i kariérní příležitosti. Zjistěte, komu drogy zničily kariéru a kdo z uvedených celebrit má obrovskou šanci znovu zazářit.
04. 06. 2021

Charlie Sheen

Charlie Sheen (55) skvěle nastartoval svou kariéru v 80. letech, kdy byl velmi poptávaným hercem. Vrchol jeho popularity však nastal až v roce 2003, kdy začal účinkovat v oblíbeném seriálu Dva a půl chlapa. V něm si zahrál bohatého starého mládence a nepoučitelného sukničkáře Charlieho. Seriál se brzy stal jednou z nejpopulárnějších televizních show své doby a Charlie Sheen byl v té době nejlépe placeným seriálovým hercem, dokonce se tehdy zapsal do Guinessovy knihy rekordů, jelikož za jednu epizodu seriálu inkasoval 1,25 milionu dolarů. Hercovy problémy s drogami však nezačaly v době jeho největší slávy, ale už mnohem dříve. V roce 1998 média zveřejnila, že slavný herec utrpěl mrtvici po předávkování kokainem. O několik dní později se pokusil uprchnout z léčebny. Své závislosti se nezbavil ani v dalších letech.

Jeho závislost na lécích, drogách a alkoholu ho nakonec stála i manželství s modelkou Denise Richards (50). Také mu jeho závislost zničila kariéru, přišel o své vysoce honorované místo v seriálu Dva a půl chlapa, tvůrci televizního seriálu jako oficiální důvod uvedli Charlieho "nebezpečné a sebezničující chování". Právníci televizní společnosti tehdy sepsali jedenáctistránkový dopis, který popisoval důvody vyhazovu. Charlie Sheen údajně zapomínal text, chodil pozdě, vynechával zkoušky a prý i odmítal nastoupit do léčebny a začít svůj problém s drogami řešit. Nyní žije Charlie Sheen v ústraní, dle posledních zpráv se mu podařilo jeho závislosti porazit a zatím není jisté, zda jej ještě někdy znovu na plátně uvidíme.

profimedia-0275758841.jpg

Herec Jude Law má nádhernou dceru: Takhle jí to slušelo na Grand Prix v Monaku

Mischa Barton

Kam se poděla Mischa Barton (35)? Pamatujeme si ji jako Marissu ze seriálu O.C., který se vysílal v roce 2003. Všichni tehdy pohledné talentované herečce předpovídali velkou kariéru a diváci si ji velmi oblíbili. Mischa Barton se herectví věnovala už od malička, už v osmi letech, kdy se spolu se sestrou účastnila dětského divadelního tábora, řekli vedoucí jejím rodičům, že mají doma rozenou hvězdu. V pubertě podepsala smlouvu s prestižní modelingovou agenturou a stala se tváří slavné oděvní značky. Herectví ji však lákalo více a časem se jí povedlo získat menší role ve slavných filmech (Notting Hill, Šestý smysl).

Vrcholem její kariéry byl seriál O.C. Nově získanou slávu však herečka neustála. Mischa Barton se v té době začala účastnit večírků, na kterých údajně měla začít brát drogy. Zdroj online magazínu Page Six prozradil, jak neprofesionálně se herečka v té době měla chovat. Pracovat s ní prý byla "noční můra", věčně na její příchod štáb čekal dlouhé hodiny. Zdroj reagoval na prohlášení Mishy Barton pro magazín E!, kterému si stěžovala na šikanu ze strany mužských členů štábu. Herečka se po několika hospitalizacích a psychických zhrouceních rozhodla stáhnout do ústraní a ke své minulosti se prozatím vyjadřovat nechce.

/Users/dana.kapalinova/Downloads/profimedia-0023749263.jpg

Bizarní dokumenty podle skutečné události

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan (34) byla hvězdou už od malička. Byly jí teprve tři roky, když její rodiče podepsali smlouvu s prestižní modelingovou agenturou Ford Models. Stala se tváří luxusních značek vyrábějících dětské oblečení. Její sláva začala raketově stoupat v roce 1998, kdy si zahrála dvojroli ve filmu Past na rodiče. Ihned se stala vyhledávanou herečkou a objevila se v dalších filmech produkovaných společností Disney. Další velký průlom nastal v roce 2004, kdy zazářila v hlavní roli Cady Heron ve filmu Protivný sprostý holky. V tu dobu si však bulvární novináři začali všímat jejího divokého životního stylu. Od roku 2007 to šlo s herečkou z kopce. Byla dvakrát zatčena kvůli držení malého množství drog, posléze obviněna z řízení pod vlivem alkoholu. Během let 2005 – 2012 vystřídala celkem pět léčeben. V té době šla kariéra stranou a Lindsay Lohan se snažila zbavit se své závislosti. Dnes slavná průšvihářka tvrdí, že je čistá. Dokonce se snaží znovu rozjet svou hereckou kariéru. Šanci jí dal Netflix, který ji obsadil do připravované vánoční romantické komedie. Zahraje si čerstvě zasnoubenou dědičku hotelu, která po nehodě na lyžích ztratí paměť a ujme se jí pohledný majitel místní chaty.

profimedia-0152928511.jpg


Foto: ProfimediaDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM