Sunday Night Cream /
Celý playlist
Ostatní

Děsivá upíří žena je starostlivou matkou s profesí právničky

Redakce
María José Cristerna je Mexičanka, která propadla tetování a modifikacím těla. Kvůli svému netradičnímu vzhledu má přezdívku "Upíří žena". Pro někoho je možná její vzhled děsivý, ale ona sama se snaží udělat maximum pro své čtyři děti a zároveň je tváří boje proti domácímu násilí a za tím účelem pořádá přednášky.
16. 11. 2021

Upíří žena ze silně věřící rodiny

María José Cristerna se narodila roku 1976 v Jalisco v Mexiku do silně věřící rodiny. Její první tetování si nechala udělat v pouhých čtrnácti letech. Vystudovala trestní právo na Katolické univerzitě v Mexiku a vdala se velmi mladá. Bohužel však musela během svého prvního manželství čelit domácímu násilí, když žila 10 let s drogově závislým a násilnickým manželem. Nakonec sebrala odvahu a spolu se svými čtyřmi dětmi ho opustila. Na znamení vnitřní síly se poté nechala potetovat a tetování a úpravy těla se staly symbolem jejího bojovného ducha a boje proti domácímu násilí. Nyní je podruhé vdaná, pořádá přednášky pro oběti domácího násilí, zároveň je právničkou a také velice úspěšnou tatérkou.

Čtěte také: Ženy, které byly uneseny a měsíce až roky vězněny. Co si musely prožít a jak jsou na tom tyto ženy dnes?

Nejpotetovanější žena na světě

María José Cristerna je uznávána jako nejvíce potetovaná žena na světě, kdy tetování pokrývá 96 % jejího těla. Nemá potetované pouze dlaně, které jsou považovány za problematickou část pro tetování. Její tělo však nezdobí pouze tetování. María má také provedenou úpravu jazyka na hadí jazyk, který má rozštěpený, subdermální implantáty v podobě rohů po celé hlavě, několik piercingů, rozšíření ušních boltců, tetování očí, skarifikaci a špičaté zubní implantáty, díky kterým skutečně působí jako upír. Ona sama preferuje přezdívku "Jaguáří žena". Dříve si prý o ní okolí myslelo, že je drogově závislá a zbláznila se, když si stále pořizovala nová tetování a úpravy svého těla. Také se s ní prý přestali lidé z okolí bavit. Nyní už je však mezinárodně známá a lidé ji naopak chtějí poznat, je tak konečně spokojená. Sama se považuje za zcela normální ženu a svůj vzhled bere pouze jako ventilaci svých niterních pocitů, kterých nabyla i během domácího násilí.

Nejbláznivější tělesné modifikace

V dnešní době je skutečně neuvěřitelně možností, jak dramaticky změnit svůj vzhled. Kromě tradičního tetování jsou to například elfí uši, kdy se sešije boltec uší do požadovaného tvaru. Dále již zmíněný hadí jazyk či tzv. split, při kterém je jazyk rozdělený na dvě části, které pak dotyčný může ovládat zvlášť. Tento proces je nevratný, protože při opětovném sešití půlek jazyka by pravděpodobně došlo k doživotní ztrátě chuti. Dále je možné si nechat potetovat celé bělmo, což s sebou pochopitelně přináší jistá zdravotní rizika, mezi nimi je i riziko dočasné či doživotní slepoty. Dále je například možné si do penisu vpravit silikonové implantáty, které se vloží do penisu jednoduchým řezem. Poté musí dotyčný být dva měsíce bez sexu, než se penis zcela zahojí. Tento zákrok je také známý pod názvem "beading". Jestli vás nějaká z těchto tělesných modifikací zaujala, připravte si slušný obnos. Většina tělesných modifikací totiž začíná na několika tisících korun.

Kam dál? Herci, kteří byli ochotni zajít kvůli roli do extrémů

Foto: Profimedia
Zdroje:
Plaid Zebra, Reuters, Everyday Health

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM