Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Žádný prostor pro fantazii: Madonna šokovala nahými fotkami

Redakce
Madonna sice nedávno oslavila své 63. narozeniny, ovšem jestli čekáte stárnoucí dámu, jste na omylu! Madonna (a možná její plastický chirurg) zastavila stárnutí a nebojí se tak sdílet se svými fanoušky fotky, které doslova šokovaly každého, kdo se na ně podíval.
14. 09. 2021

Provokativní pózy

Madonna je královna popu, ale také královna provokace. Ve svých 63 letech sdílí jednu odvážnou fotku za druhou a fanoušci se začínají rozdělovat na dva tábory. Zatímco jedni jsou uchváceni a píšou, že je "skutečná královna", jiní se v komentářích dotazují, proč se bojí stárnutí a zda má tohle zapotřebí.

Není to poprvé a rozhodně ne naposledy

Pokud někdo čeká, že se bude hudební ikona s věkem usazovat, je na omylu. Madonna se sice odmítá vyjádřit k plastickým operacím, které jsou téměř jisté (pokud nenašla lektvar mládí), ale ve videu na svém Instagramu dala jasně najevo, že se bude točit a fotit, jak ona sama chce.

Pózy na čtyřech v posteli a nahoře bez už byly Madonně málo, a tak tentokrát šokovala snad každého. I osoby, jež jsou zvyklí na leccos. Na svém Instagramu sdílela sérii pikantních snímků, které už opravdu nemají moc daleko od filmu pro dospělé.

Na první fotce fanoušky více než její dekolt zaujala vyhlazená tvář, jiný tvar obličeje a zvětšené rty. Druhá fotka už nedovolí, aby se člověk podíval jinam, než na její hrudník. Fanoušci spekulují, zda hvězda podstoupila i plastiku prsou, jelikož takhle obdařená nikdy nebyla. Třetí fotka je momentka na posteli, kde si Madonna zakrývá holý hrudník pouze rukama. Další fotka ze série je detailní záběr na její kalhotky. Další dvě fotky, kde je hvězda opět nahoře bez, má křížky přes bradavky.

Nutno podotknout, že ani nahé a provokativní fotky, už Madonně nepomáhají k dosažení rekordních čísel. Ač se hvězda snaží sebevíc, existují desítky hvězd, které sdílejí "normální" fotografie a vyslouží si daleko větší obdiv. Tak uvidíme, s čím Madonna přijde příště.

Jean-Paul Belmondo: Své poslední chvíle trávil s dcerou, sdílela dojemné fotografie

Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM