Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Svůdná zrzka Bella Thorne: Od dětské hvězdy Disney až po videa pro dospělé

Redakce
Bella Thorne začala se svou kariérou již v pouhých šesti týdnech života. Kdo je tato kráska, která byla vzorem mnoha dětí, teenagerů a nyní se ponořila do světa sexy fotografií, videí a filmů pro dospělé?
26. 11. 2021

Živitelka rodiny

Bella Thorne je americká herečka, modelka a zpěvačka a narodila se 8. října roku 1997. Začala se svou kariérou, když jí bylo pouhých šest týdnů. Mezi její ranou tvorbu patří dabing či účinkování v seriálech a filmech z dílny Disney. Když jí bylo devět let, její otec zemřel při autonehodě na motorce. Díky této traumatické zkušenosti dokázala pak Thorne excelovat v thrillerech a temných dramatech, jelikož dokázala na rozdíl od ostatních dětí velmi autenticky simulovat pocity strachu nebo smutku. Když jí bylo 15 let, točila film, při jehož natáčení musela každý den brečet. Při každém záběru pak podle svých slov myslela na otce, způsob jeho smrti, stehy z pitvy, sklo ve vlasech při autonehodě a všechny další detaily ohledně jeho smrti, které jí popsala její matka. Sama pak v jednom rozhovoru uvedla, že pro dětské hvězdy bývá natáčení velmi frustrující, jelikož jim mnohdy rodiče ve snaze je kvůli scéně rozplakat říkají strašné věci, třeba že jsou ošklivé, hloupé atd. Thorne si vybudovala úspěšnou kariéru a díky své hvězdné kariéře tak mohla po smrti otce živit svou matku a sourozence a stát se tak živitelkou rodiny.

Čtěte také: Modelka promluvila o pravidlech i praktikách ve vile Playboy

Úspěšná režisérka filmů pro dospělé

Bella Thorne je nejen úspěšnou herečkou a hudebnicí, ale také režisérkou filmů pro dospělé. Její režijní debut přišel v roce 2019, kdy režírovala film pro dospělé Her & Him, za který vyhrála cenu Pornhub Visionary Award. Dále provozuje vlastní značku konopí Forbidden Flower. Vlastní také vlastní produkční společnost, což jí poskytuje větší svobodu v jejích projektech. Identifikuje se jako pansexuál a také otevřeně promluvila o zneužívání, které si vytrpěla ve věku od 6 do 14 let. Pachatele však nikdy neuvedla. Thorne je ve svých projevech velice otevřená a přímá a odmítá škatulkování a očekávání společnosti, jak by se měla jako mladá slavná žena chovat, nebo jak by měla vypadat. Prohlásila, že "když je mladá žena slavná, lidé ji označují za dě*ku, opilce, blázna nebo svini". Také nesnáší lhaní a snaží se být ve všech ohledech upřímná.

Jak vypadali slavní před plastikou? Ryanovi Goslingovi, Blake Lively a dalším hvězdám změna prospěla. Komu to sluší nejvíce?

Hvězdná kariéra a milion dolarů na OnlyFans

Herečka, která má kubánské kořeny, si poprvé zahrála ve filmu v komedii Bratři jak se patří z roku 2003. Poté se objevila i v seriálech Vincentův svět nebo O.C. Svou první větší roli získala roku 2010 na Disney Channel, kde si zahrála jednu z hlavních rolí v seriálu Na Parket! z let 2010-2013. Seriál slavil ohromný úspěch a od té doby neměla herečka o role nouzi. Za svoji hereckou kariéru také získala několik významných cen. V srpnu roku 2020 se Thorne připojila k sociální síti OnlyFans pro dospělé, kde se stala prvním člověkem, který díky této platformě vydělal milion dolarů za pouhých 24 hodin po připojení k této platformě. Za týden pak vydělala dva miliony dolarů. To pobouřilo "obyčejné" a neslavné uživatele, kteří kvůli tomu přišli o svůj zisk ze své vlastní tvorby.

Kam dál? Jak by celebrity vypadaly bez plastik? Madonna je k nepoznání, Demi Moore to bez úprav sluší více

Foto: Profimedia
Zdroj:
Independent

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM