Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Společná fotka Harryho, Hermiony a Rona po 20 letech dojala fanoušky

Redakce
"Zlatá trojice," i tak nazývají fanoušci trio z Harryho Pottera- Daniela Radcliffa, Emmu Watson a Ruperta Grinta. První fotografie z natáčení jejich setkání po 20 letech od prvního dílu dojala fanoušky.
09. 12. 2021

Partička z Harryho Pottera je zpět!

HBO Max odhalilo první fotku z natáčení nadcházejícího speciálu k 20. výročí Harryho Pottera s názvem Návrat do Bradavic. V nostalgickém momentu na fotografii se původní hvězdy Rupert Grint , Emma Watson a Daniel Radcliffe usmívají, když sedí v místnosti, která vypadá jako Nebelvírská společenská místnost.

"Retrospektivní speciál bude vyprávět okouzlující příběh o tvorbě prostřednictvím zcela nových rozhovorů a konverzací obsazených herců a zve fanoušky na magickou cestu jedné z nejoblíbenějších filmových franšíz všech dob," uvádí tisková zpráva k oznámení speciálu.

Hříšná Megan Fox vyrazila na party v saku bez kalhot. Fanoušci píší: Jsi bohyně!

Dvacáté výročí prvního filmu o Harry Potterovi

Je to poprvé, kdy si herci a filmaři ze všech osmi filmů připomenou výročí prvního filmu série Harry Potter s podtitulem Kámen mudrců, který byl uveden 14. listopadu 2001.

Zahrnuje také vystoupení Heleny Bonham Carter, Robbieho Coltranea, Ralpha Fiennese, Jasona Isaacse, Garyho Oldmana, Toma Feltona, Jamese Phelpse, Olivera Phelpse, Marka Williamse, Bonnie Wright, Alfreda Enocha, Matthewa Lewise, Evanny Lynch a dalších.

Všichni spolu, ale bez Rowlingové

Autorka Harryho Pottera JK Rowlingová se na shledání nevrátí, ale objeví se na archivních záběrech. Její jméno nebylo nápadně uvedeno v upoutávce na velmi očekávaný speciál.

Rowlingová se dostala pod palbu v červnu 2020, když se zdálo, že podporuje anti-transgender nálady v řadě tweetů. Ačkoli popřela, že by její názory na feminismus byly transfobní, svá kontroverzní stanoviska zdvojnásobila  v dlouhém eseji sdíleném o několik dní později na svých webových stránkách.

Hvězdy Radcliffe, Watson a Grint vystoupily proti Rowlingové a jejím tolik kritizovaným poznámkám  o transgender komunitě.

Kam dál? Ross z Přátel promluvil o vztahu s Jennifer Aniston: Je to láska?


Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM