Ostatní

Sourozenci slavných celebrit, kteří jsou úspěšní mnohdy i bez záře reflektorů

Redakce
Mnozí si myslí, že pokud je jejich sourozenec úspěšný a slavný, málokdy ho mohou dohnat. Ve skutečnosti je však každý v něčem dobrý a má stejnou šanci na úspěch. Důkazem toho jsou i sourozenci některých známých osobností, kteří nezůstali pozadu a dokázali dosáhnout úspěchů, i když leckdy ve zcela jiných oborech.
15. 12. 2021

Lynda Lopez, sestra Jennifer Lopez

Americká herečka a zpěvačka portorického původu Jennifer Lopez není jedinou celebritou ve své rodině. Byť v menším měřítku se slávy dočkala i její mladší sestra Lynda, která se stala známou newyorskou novinářkou. V roce 2001 dokonce vyhrála cenu Emmy za svou novinářskou práci. Je také spoluzakladatelkou audiovizuální produkční společnosti Nuyorican Productions.

Je jejich pohádkový život jen náhoda? Tyhle celebrity se až nápadně podobají animovaným postavám Disneyho filmů

Doug Pitt, bratr Brada Pitta

Brad Pitt je mezinárodně uznávaný herec, ale jeho bratr Douglas (vlastním jménem Jack Mitchell Pitt) je významný ve světě obchodu a humanitářství. Svoji kariéru začal v roce 1991, kdy založil technologickou společnost, která je dnes známá jako Pitt Technology Group. Vlastní také Pitt Development Group, což se spolčenost specializující se na lékařské ordinace a má nemovitosti v různých městech po celé Americe. Je také členem hned několika charitativních organizací a v roce 2008 založil nadaci Care to Learn, která se zaměřuje na potraviny, hygienu a zdravotní potřeby u studentů s nízkým příjmem, aby mohli ve škole podávat lepší výkony. Podílel se také na několika charitativních projektech v Africe a za svou práci byl jmenován velvyslancem dobré vůle v Tanzanské republice.

Madonna zveřejnila odvážnou fotografii sebe a dcery: Lourdes vypadá jako její mladší kopie

Sami Hayek,bratr Salmy Hayek

Salma Hayek není jediná z rodiny, která našla vášeň pro umění. Její mladší bratr Sami je také umělcem, ačkoliv ve zcela jiném odvětví. Je totiž uznávaným návrhářem nábytku pro vyšší vrstvu společnosti v Los Angeles, má vlastní studio a ve spolupráci s mexickými řemeslníky vyrábí nábytek, který se prodává po celém světě.

Zpěvák Marek Ztracený se pochlubil svým novým domovem

Nicholas Cowell, bratr Simona Cowella

Simon Cowell je obávaný porotce z pořadů X Factor nebo American Idol. Není však jediným úspěšným členem své rodiny. Jeho bratr Nicholas, který je mu na první pohled nápadně podobný, se také těší velikému bohatství, i když jej docílil bez záře reflektorů. Je totiž významným realitním makléřem, který ve svém oboru působí už od roku 1970. Svou první realitní společnost koupil v roce 1983 a dnes je ředitelem Cowell Group, což je jedna z nejvýznamnějších realitních společností ve Spojeném království.

Kayleen McAdams, sestra Rachel McAdams

Dát se na dráhu herectví nezměnilo život jen herečce Rachel McAdams, ale i její mladší setře Kayleen, která si díky tomu uvědomila, že by se mohla živit svou vlastní vášní, kterou je make-up. Inspirací se jí totiž staly právě maskérky, které líčili na natáčení filmů její sestru. Dnes je jednou z nejuznávanějších vizážistek Hollywoodu a pracuje pro produkce známých módních časopisů, jako je třeba Vogue. Mnoho celebrit si ji také volí jako svoji vizážistku při vystoupení na červeném koberci. Mezi její klientky patří například Sofia Vergara, Kristen Stewart a další.

Krásnější výhled jste ještě neviděli. Sandra Bullock prodává svůj luxusní byt za horentní sumu

Gesine Bullock, sestra Sandry Bullock

Mladší sestra slavné herečky Sandry Bullock je také známá v americké televizi, ale především ve světě jídla. Je totiž vyhlášenou cukrářkou, porotkyní v soutěžích ve vaření a má svůj vlastní pořad. Je také vystudovanou právničkou a viceprezidentkou společnosti Fortis Films.


Úvodní foto: Profimedia

Zdroje: YouTube, IMDb, Instagram, caretolearn

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM