Totally Wired /
Celý playlist
Ostatní

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?

Redakce
Chtěli byste nahlédnout do světa bohatých a mocných a zjistit, co se ve skutečnosti odehrává na palubě jejich soukromých tryskáčů? Letuška, která roky obsluhovala ruského oligarchu, saúdského prince a milionáře, nyní vydala knihu, ve které odhaluje, jaké bizarní věci se při letech dějí.
04. 06. 2021

O svých zážitcích sepsala knihu

Žena píšící pod pseudonymem Saskia Swann (45) pracovala šest let jako letuška pro jednu z předních světových společností. Díky náhodnému setkání v baru se ale dostala k ještě lepší práci, bylo jí nabídnuto, aby se stala letuškou na palubě soukromých letadel. Své zkušenosti a zážitky z letů sepsala ve své knize In Above and Beyond: Secrets of Private Flight Attendant. Saskia Swann v knize popisuje, jak se dostala do úplně jiného světa plného luxusu. Spoluautorkou knihy je Nicola Stow, která již více než 20 let pracuje jako novinářka.

Sex se šéfem, okvětní plátky růží pro milenky i bilingvní papoušek

Než vůbec získala první práci, musela podepsat osm dohod o mlčenlivosti. Až poté nastoupila jako letuška na palubu ruského oligarchy. Ročně si přišla na 40 000 liber. To byl její vstup do světa luxusu. Standardní uniformu vyměnila za luxusní oděv a pobývala v pětihvězdičkových hotelech. Saskia měla na cestách doprovázet oligarchu s jeho rodinou – manželkou a dvěma dětmi. Už na úplném počátku Saskia zjistila, že ruský oligarcha Pavel (jméno bylo změněno), má milenku. Jen, co zamával své ženě a dětem na letišti v Istanbulu, požádal Saskii, aby se zbavila všech věcí, které na palubě letadla zbyly po jeho manželce. Po jejím odchodu opět následoval důkladný úklid. Doslovně jí prý bylo řečeno: "Nikde v tomto letadle nesmí zůstat ani vlásek po Irině. Savannah je blondýnka. Pokud uvidí byť jeden tmavý vlas, pojme podezření, že ji Pavel podvádí." Pavlova milenka totiž neměla ani tušení o tom, že je Pavel ženatý.

Těmto znamením můžete ve vztahu 100% věřit

O chvíli později už na palubě Saskia vítala Pavlovu milenku Savannah. S tou měl oligarcha sex přímo na palubě tryskáče. Saskii tehdy dostala do úzkých otázkou, proč si ji Pavel nevezme. Letuška samozřejmě zachovala diskrétnost a stočila směr konverzace jinam. Brzy se k Saskii dostala informace, že Pavel je známý sukničkář, který od svých letušek očekává víc, než jen běžný servis. Údajně ji ostatní varovali, že sex je součástí této práce a když řekne ne, bude propuštěna. A tak jeho pozvání na večeři neodmítla a začala si s ním. Saskia tvrdí, že navzdory tomu, že se to událo v jednom z nejluxusnějších apartmánů světa, si připadala levně a provinile. V románku se rozhodla pokračovat, protože se bála, že o práci přijde a nebude schopná splácet své dluhy. Po třech letech se Saskia rozhodla změnit působiště a pracovat měla jako letuška pro saúdského prince. I ten měl milenky, které si dle tvrzení Saskie velmi rozmazloval. Polštáře na jejich sedadlech před jejich příchodem nechal posypat červenými okvětními plátky růží.

Pravda kazí příběh. V čem nám lhaly hudební filmy?

Milenky prý nebyly jedinými "rozmazlenými stvořeními" na palubě, značná pozornost byla věnována i domácím mazlíčkům. Saskia se například starala o papouška, který mluvil dvěma jazyky. Ten měl vlastní bidýlko připevněné k sedadlu, aby se mohl pohodlně najíst během letu. Papoušek si dokonce diktoval, jaké jídlo mu má letuška připravit. A skutečně to zvládl v němčině i francouzštině. Rovněž měl i vlastní bezpečnostní pás. Siamská kočka Helena zase let trávila v dětské přistýlce a pro případ nouze měla připravenou vlastní kyslíkovou masku. V knize se toho dozvíte mnohem víc, například, do kterých plastických operací boháči letušky nutili a co vše Saskia během své práce viděla a zažila.

Těmto slavným hvězdám drogy zničily kariéru

Foto: Profimedia
Zdroj:
dailymail.co.ukDiskuzeVstoupit do diskuze

Sdílejte

Další na Expres FM