Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Ostatní

Slovenská sexbomba má problém s Instagramem: Tvrdí, že profil na sociální síti jí mažou kvůli tomu, že je neuvěřitelně krásná

Redakce
Slovenská modelka Veronika Rajek řeší problém s Instagramem. Tvrdí, že je její profil na sociální síti neustále dokola mazán z důvodu, že lidé nemohou uvěřit, že někdo tak krásný může existovat. Jako atraktivní žena to má prý celkově v životě těžší.
10. 11. 2021

Lidé odmítají uvěřit, že někdo tak krásný existuje

Modelka Veronika Rajek (25) pochází z východního Slovenska, dnes žije ve Vídni. Do povědomí lidí se dostala už jako finalistka soutěže Miss Slovensko. Postupem času se jí také podařilo stát se oblíbenou na sociálních sítích, kde ji v současné době sleduje více jak milion fanoušků. V rámci modelingové kariéry pracovala pro luxusní oděvní značky, dnes se ale věnuje i Instagramu, podařilo se jí navázat spolupráci s několika firmami. Jako influencerka se prý necítí. „Já osobně se necítím jako influencerka a spíš beru Instagram jako koníček. Nikdy nebylo mým cílem ovlivňovat publikum například v tom, jakou aviváž si mají koupit,“ sdělila modelka pro Zoznam.sk.

Nenechte si ujít: Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?

Teď však musí řešit problém, který se týká jejího působení na Instagramu. Její profil totiž bývá smazán kvůli tomu, že lidé nemohou uvěřit tomu, že někdo tak neuvěřitelně krásný jako je Veronika, vůbec může existovat. Někteří se domnívají, že jde o falešný či dokonce podvodný profil. Veronika Rajek se těmto nařčením musí bránit. „Lidé mi ani nevěří, že existuji. Je to dost diskriminační, že jiné ženy mohou dělat totéž, co já a já ne, protože jsem mazána kvůli mému vzhledu “ zoufá si Veronika. Také vysvětluje, proč sama sebe ve svém popisu na Instagramu nazývá „mimozemšťanem stvořeným Bohem“. Říká si tak prý protože lidé nevěří, že je skutečná, někteří si dokonce myslí, že jde o robota s umělou inteligencí.

Amanda Berry, Elizabeth Smart a další ženy, které byly uneseny a měsíce až roky vězněny. Co si musely prožít a kde jsou tyto ženy dnes?

V životě to má jako krásná žena těžší

Veronika Rajek je přesvědčená o tom, že krása si vybírá svou daň. „Lidé říkají, že krásní lidé to mají snadné, ale já to mám horší, protože mi to lidé ztěžují jen z důvodu, že jsem krásná,“ říká modelka Veronika. Také uvádí, že lidé bývají „vždy překvapeni“, když se jim poštěstí vidět Veroniku naživo. Bohužel se jí však nedostává jen komplimentů. Do zpráv jí chodí prý stovky zpráv od žen, které do ní „rýpou“ kvůli vzhledu. Kritizují ji mimo jiné za to, že dle jejich názoru používá filtry, kterými se vylepšuje. Zprávy dostává i od mužů, ti zase odmítají uvěřit, že je skutečná a ptají se, proč předstírá, že je někým, kým ve skutečnosti není. Někteří dokonce požadují od modelky, aby pravost svého profilu dokázala.

Video osmileté Ariany Grande zpívající hymnu dojalo svět

Veronika Rajek se důrazně ohrazuje proti těmto nařčením: „Neprovádím žádné úpravy, tvarování nebo filtry. Používám nástroj na vyhlazení pleti, ale myslím si, že to je normální,“ tvrdí Veronika. Nejvíce ji prý obtěžují ženy, které na ní žárlí v domnění, že má Veronika zájem o jejich partnera. Ženy podle Veroniky mohou ublížit jiným ženám tak, jak nikdo jiný. Veronika Rajek také čelila pomluvám, kdy lidé tvrdili, že její prsa nejsou pravá. Aby jim dokázala, že se mýlí, podstoupila lékařské vyšetření. Dokonce samotná lékařka si myslela, že se musí jednat o práci plastického chirurga, o to více byla překvapená, když potvrzovala, že Veronika má poprsí skutečně přírodní.


Úvodní fotografie: Profimedia

Zdroje informací: Zoznam.sk, Daily Mail

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM